Username: 
  Password: 
       

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
U12 Boys/Coed 1A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3,11/10
Venue: Elan
River Line Park
Riverline Park
Fullerville Park
Roper Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3
Venue: Hoschton
Ruby C. Fulbright Field
Yahoola Creek Park
Alewine Park
Lamar Murphy Park
Jefferson Sports Complex
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3
Venue: Bill Wood Park - fka Heritage
Felker Park
Holland Sports Complex
RYSA
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2C
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10
Venue: Barrow County Leisure Services
Blackburn Park/Frank Jones Fields
GSA
Toomer Elementary School
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2D
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3
Venue: J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
GSA
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2E
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/4
Venue: Arizona Avenue
Peachtree Ridge Park
Toomer Elementary School
GSA
Brackets: All Brackets

U12 Girls D1 A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,11/3,11/4
Venue: Georgia Soccer Park
River Line Park
Roper Park
Fullerville Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Arizona Avenue
Indian Creek Elementary
Toomer Elementary School
Wade Walker Park
Pattillo Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4
Venue: J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
GSA
Peachtree Ridge Park
Jones Briddge Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2C
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/4,11/10
Venue: Barrow County Leisure Services
Hoschton
Ruby C. Fulbright Field
Jefferson Sports Complex
Tesnatee Complex
Lamar Murphy Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2D
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4
Venue: Felker Park
RYSA
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/27,11/3
Venue: Mt Paran Church
Roper Park
Tramore Park
Custer Park
Elan
Hubert Park
East Cobb YMCA
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,11/3
Venue: Metro North Pk
Noonday Park
UQP
Fullerville Park
River Line Park
Tolleson Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10
Venue: Howard
RYSA
Blackburn Park/Frank Jones Fields
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Jones Briddge Park
TYSA Henderson Park
GSA
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2C
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Allen Creek
Rabbit Hill Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2E
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/9
Venue: Holland Sports Complex
Rabbit Hill Park
Bethesda Park
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,11/3
Venue: PAC
TBD RILS 2
McCurry Park
Georgia Soccer Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,10/7,10/20,10/27,11/3,11/4,11/17
Venue: North Mount Carmel Park
Old Patrick Henry HS Fields
Daughtry Park
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 C
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/5,11/10,11/12
Venue: Pike County Soccer Complex
Whitlock
TBD RILS 2
John Walker Soccer Complex
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/7,10/13,10/20,10/27,11/3
Venue: Elan
JJ Biello
Noonday Park
Hubert Park
Roper Park
UQP
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1B
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Metro North Pk
Mt Paran Church
Tophat Soccer Club
Howard School
Georgia Soccer Park
Custer Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1C
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3
Venue: River Line Park
Tramore Park
Hubert Park
Tophat Soccer Club
Howard School
Galloway Athletic Complex
Tolleson Park
Duplicate Do Not UseHubert Park
Custer Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/27,11/3,11/4
Venue: Howard
Rabbit Hill Park
RYSA
Felker Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10
Venue: TBD RILS 2
Bethesda Park
GSA
Peachtree Ridge Park
TBD RILS 1
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2C
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Allen Creek
TYSA Henderson Park
Yahoola Creek Park
Jones Briddge Park
Keswick Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3 A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10
Venue: PAC
Tyus Park
Whitlock
Handley Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3 B
Date: 9/8,9/15,9/22,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Daughtry Park
North Mount Carmel Park
MSC
Old Patrick Henry HS Fields
TBD RILS 2
CGSA - Warner Robins
Pearl
Robins Youth Center
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3
Venue: JJ Biello
Noonday Park
Tramore Park
Metro North Pk
River Line Park
Fullerville Park
Hubert Park
Tolleson Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3
Venue: Bunten Road Park
Jones Briddge Park
Hoschton
Allen Creek
Lamar Murphy Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/27,10/28,11/3
Venue: Felker Park
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
RYSA
Dupree Field
TYSA Henderson Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2C
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10
Venue: GSA
Rabbit Hill Park
Bethesda Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Gwinnett YMCA
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed D3 A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/17,11/18
Venue: PAC
TBD RILS 2
McCurry Park
Lovejoy soccer complex
Pearl
Georgia Soccer Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed D3 B
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/17
Venue: CGSA - Warner Robins
North Mount Carmel Park
Old Patrick Henry HS Fields
Tyus Park
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 1A
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Badger Creek Complex
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Mt Paran Church
Noonday Park
Metro North Pk
Custer Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 1B
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Chestnut Log
Hubert Park
Howard School
Mudcreek
Tophat Soccer Club
Braly
Tramore Park
Custer Park
Galloway Athletic Complex
Boundary Waters
Braly - CASL
Mud Creek
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 2A
Date: 9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/13,10/14,10/20,10/27,11/3,11/4
Venue: Howard
Rabbit Hill Park
Wade Walker Park
RYSA
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 2B
Date: 9/8,9/15,9/22,9/29,10/6,10/7,10/13,10/20,10/27,11/3,11/10
Venue: Allen Creek
Bunten Road Park
Hoschton
TYSA Henderson Park
GSA
Bethesda Park
Granite Complex
Brackets: All Brackets

U16 Girls D3 A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/6,10/7,10/13,10/16,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4
Venue: Pike County Soccer Complex
Whitlock
PAC
McCurry Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls D3 B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: CYSA
North Mount Carmel Park
Old Patrick Henry HS Fields
Pearl
Brackets: All Brackets

U19 Boys/Coed
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/11
Venue: Bethesda Park
Daughtry Park
Metro North Pk
PAC
Pearl
Rabbit Hill Park
Elan
Granite
Mt Paran Church
Wade Walker Park
Briscoe Park
Bunten Road Park
Custer Park
Felker Park
Grimes Bridge
North Mount Carmel Park
SDY-Tom Wilson
TYSA Henderson Park
McCurry Park
Polo Club of Atlanta
Tolleson Park
CYSA
Dupree Field
GSA
River Line Park
Roper Park
RYSA
South Forsyth
Scott Hudgens Park
Groveway Community Park
TBD C
Brackets: All Brackets

U19 Girls
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/11
Venue: Badger Creek Complex
Briscoe Park
CYSA
Daughtry Park
Elan
Hart Co. YMCA
Noonday Park
Old Patrick Henry HS Fields
RYSA
South Forsyth
TYSA Henderson Park
Wade Walker Park
Yahoola Creek Park
Pearl Stephens (Warner Robins)
SDY-Tom Wilson
Dupree Field
Indian Creek Elementary
Polo Club of Atlanta
River Line Park
Tyus Park
Atlanta International School
Felker Park
Rabbit Hill Park
Roper Park
Tolleson Park
McCurry Park
Tophat Soccer Club
Custer Park
PAC
GSA
Hubert Park
Bunten Road Park
Howard School
Scott Hudgens Park
Fowler Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.