Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
U12 Boys/Coed 1A
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/22,10/25,10/29,11/5
Venue: Mudcreek
River Line Park
Roper Park
TBD RILS 2
Jonquil Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 1B
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: East Carrollton Park
Fullerville Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2A
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/29,10/30,11/5
Venue: Alewine Park
Yahoola Creek Park
Tesnatee Complex
Rhodes Complex
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2B
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,10/1,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: Arizona Avenue
RYSA
SDY-Tom Wilson
Toomer Elementary School
Hammond Park
Jones Briddge Park
E.E. Robinson Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2C
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: GSA
Peachtree Ridge Park
Shakerag Elementary
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2D
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,11/5,11/6
Venue: Bill Wood Park - fka Heritage
Felker Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2E
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/27,10/1,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: Barrow County Leisure Services
Jefferson Sports Complex
Hoschton
Holland Sports Complex
Lamar Murphy Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed D 3
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/20,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6
Venue: Civic Center Soccer Complex
Tyus Park
Lovejoy soccer complex
Stockbridge UMC
Cowan Road Complex
Brackets: All Brackets

U12 Girls D1 A
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,11/5
Venue: Mudcreek
Roper Park
River Line Park
Brackets: All Brackets

U-12 Girls D1 B
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5,11/6
Venue: Chestnut Log
East Carrollton Park
Fullerville Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2A
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/8,10/15,10/22,10/24,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: Barrow County Leisure Services
Hoschton
Holland Sports Complex
Rhodes Complex
Jefferson Sports Complex
Lamar Murphy Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2B
Date: 9/10,9/24,9/25,10/1,10/2,10/15,10/22,10/29,11/5,11/6
Venue: Felker Park
RYSA
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2C
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5
Venue: Arizona Avenue
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
SDY-Tom Wilson
Pattillo Park
Toomer Elementary School
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2D
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/12
Venue: GSA
Peachtree Ridge Park
Shakerag Elementary
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2E
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6
Venue: Tesnatee Complex
Yahoola Creek Park
Elan
Brackets: All Brackets

U12 Girls D3 A
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6
Venue: Lovejoy soccer complex
Tyus Park
Stockbridge UMC
Cowan Road Complex
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1A
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: Metro North Pk
Noonday Park
Tramore Park
Hubert Park
TBD RILS 2
JJ Biello
UQP
Metro North Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1B
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: Mudcreek
River Line Park
Boundary Waters
East Carrollton Park
Fullerville Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2A
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/9,10/15,10/21,10/22,10/29,11/5,11/13
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
Hoschton
Tesnatee Complex
Jones Briddge Park
Lamar Murphy Park
NGSA, Lions Field
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2B
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,10/1,10/8,10/9,10/15,10/22,10/29,11/5
Venue: Dupree Field
Hammond Park
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
Avondale
RYSA
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2C
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: Rabbit Hill Park
Shakerag Elementary
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Keswick Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2E
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5,11/6
Venue: Howard
TYSA Henderson Park
GSA
SDY-Tom Wilson
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 A
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5,11/10
Venue: McCurry Park
PAC
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 B
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5,11/6,11/19
Venue: John Walker Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Tyus Park
Pike County Soccer Complex
Daughtry Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1A
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: Roper Park
Tramore Park
UQP
Hubert Park
Noonday Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1B
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/16,10/22,10/29,11/5,11/6
Venue: East Cobb YMCA
Metro North Pk
Sutton Middle School
Mt Paran Church
Tophat Soccer Club
UQP
Tramore Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1C
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6
Venue: Georgia Soccer Park
Mudcreek
River Line Park
Fullerville Park
Boundary Waters
Chestnut Log
Jonquil Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2A
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/22,10/29,11/5,11/6
Venue: Bethesda Park
GSA
Peachtree Ridge Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2B
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/16,10/22,10/24,10/29,11/5,11/6
Venue: Allen Creek
Tesnatee Complex
Hoschton
Lamar Murphy Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2C
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/29,10/30,11/2,11/5
Venue: J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Jones Briddge Park
Rabbit Hill Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
TYSA Henderson Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2D
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/29,11/5,11/6,11/12
Venue: Howard
SDY-Tom Wilson
TBD RILS 2
RYSA
Arizona Avenue
Felker Park
Keswick Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3 A
Date: 9/10,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/22,10/29,10/30,11/5,11/12,11/13
Venue: McCurry Park
North Mount Carmel Park
Tyus Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3 B
Date: 9/10,9/17,9/18,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6,11/12
Venue: Coweta, Whitlock - DO NOT USE
Handley Park
PAC
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3C
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12
Venue: Mt. Zion Christian Academy
Pearl
Tyus Park
Pike County Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
ROBINS U14 FIELD
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1A
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/8,10/14,10/15,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6
Venue: Adams Park
Badger Creek Complex
Mt Paran Church
Noonday Park
Metro North Pk
Big Shanty Park
Tramore Park
Hubert Park
Hobgood Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1B
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/8,10/15,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: Hubert Park
Tramore Park
River Line Park
Marathon Park
JJ Biello
Taylor Farms
Boundary Waters
Braly
Mudcreek
Jonquil Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2B
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5
Venue: Bethesda Park
Bunten Road Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
Briscoe Park
GSA
Allen Creek
Scott Hudgens Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2D
Date: 9/10,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: Jones Briddge Park
Wade Walker Park
Henderson Park / Livsey Field
Dupree Field
Felker Park
RYSA
TBD RILS 1
TYSA Henderson Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed D3 A
Date: 9/10,9/18,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/22,10/29,10/30,11/5,11/12
Venue: McCurry Park
Mt. Zion Christian Academy
Tyus Park
North Mount Carmel Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed D3 B
Date: 9/10,9/11,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/22,10/29,11/5,11/12
Venue: Daughtry Park
MSC
CGSA - Warner Robins
Pearl
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed D3 C
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,10/8,10/15,10/20,10/22,10/29,11/5,11/6,11/8,11/10
Venue: Coweta, Whitlock - DO NOT USE
PAC
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 1A
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,11/5
Venue: Adams Park
Calhoun Rec. Dept./RiverPark
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Mt Paran Church
Badger Creek Complex
Elan
Noonday Park
Big Shanty Park
East Cobb YMCA
Tramore Park
Noonday Park - CASL
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 1B
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: Hubert Park
Metro North Pk
Tophat Soccer Club
Noonday Park
Tramore Park
Grimes Bridge
River Line Park
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 2A
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6
Venue: GSA
South Forsyth
Bethesda Park
Polo Club of Atlanta
Fowler Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 2B
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/8,10/15,10/22,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: Bunten Road Park
Howard
Jones Briddge Park
TYSA Henderson Park
Henderson Park / Livsey Field
TBD RILS 2
Arizona Avenue
TBD RILS 1
Brackets: All Brackets

U16 Girls D2 C
Date: 9/10,9/17,9/24,10/1,10/8,10/15,10/16,10/22,10/29,11/5,11/6
Venue: Rabbit Hill Park
RYSA
Wade Walker Park
Dupree Field
Brackets: All Brackets

U16 Girls D3 A
Date: 9/10,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6,11/10,11/12
Venue: CYSA
North Mount Carmel Park
John Walker Soccer Complex
ROBINS U14 FIELD
McCurry Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls D3 B
Date: 9/10,9/17,9/24,9/25,10/1,10/2,10/15,10/16,10/22,10/25,10/29,11/1,11/5,11/12,11/13
Venue: Mt. Zion Christian Academy
PAC
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
PTC, Baseball Soccer Complex
Brackets: All Brackets

U19 Boys/Coed D 1
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/6,11/17
Venue: Adams Park
Badger Creek Complex
Big Shanty Park
Grimes Bridge
Metro North Pk
Mudcreek
Noonday Park
Mt Paran Church
River Line Park
Roper Park
Boundary Waters
Sweetapple
Chestnut Log
Marathon Park
UQP
Jonquil Park
Hubert Park
Brackets: All Brackets

U19 Boys/Coed D 2
Date: 9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: Bethesda Park
Briscoe Park
GSA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
Dupree Field
Henderson Park / Livsey Field
South Forsyth
Wade Walker Park
Felker Park
RYSA
Tucker Recreational Center
Bunten Road Park
Avondale
Scott Hudgens Park
Fowler Park
Brackets: All Brackets

U19 Boys/Coed D 3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/18,10/22,10/23,10/29,11/5,11/6,11/12
Venue: CYSA
Daughtry Park
McCurry Park
North Mount Carmel Park
PAC
Pearl
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
CGSA - Warner Robins
Henry County: N. Mt. Carmel Park
Brackets: All Brackets

U19 Girls D1
Date: 9/10,9/11,9/18,9/25,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5,11/6
Venue: River Line Park
Badger Creek Complex
Metro North Pk
Mudcreek
Roper Park
Mt Paran Church
Noonday Park
Boundary Waters
Elan
Chestnut Log
Marathon Park
UQP
Gilmer County Soccer Complex
Tramore Park
Metro North Park
Brackets: All Brackets

U19 Girls D2
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/9,10/15,10/16,10/22,10/23,10/28,10/29,10/30,11/5,11/6,11/12,11/13
Venue: Shakerag Elementary
Bethesda Park
Bunten Road Park
Fowler Park
GSA
NGSA, Lions Field
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Hoschton
Webb Bridge Park
Rock Creek Sports Complex
Briscoe Park
Dupree Field
Hart Co. YMCA
Polo Club of Atlanta
Felker Park
Johns Creek UMC
South Forsyth
Scott Hudgens Park
SDY-Tom Wilson
Henderson Park / Livsey Field
Brackets: All Brackets

U19 Girls D3
Date: 9/10,9/11,9/17,9/18,9/24,9/25,10/1,10/2,10/8,10/15,10/16,10/22,10/23,10/29,10/30,11/5
Venue: CYSA
McCurry Park
Pike County Soccer Complex
PAC
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
Tyus Park
Daughtry Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.