Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
U12 Boys/Coed 2A
Date: 9/6,9/7,9/13,9/14,9/20,9/27,10/4,10/5,10/18,10/19,10/25,11/1,11/2,11/9
Venue: RYSA
Toomer Elementary School
Felker Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2B
Date: 9/6,9/13,9/14,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/11,10/18,10/25,11/1,11/8
Venue: J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
TBD RILS 2
Jones Briddge Park
Stars Athletic Club
Gwinnett YMCA
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/25,11/1,11/8,11/9
Venue: Holland Sports Complex
Jefferson Sports Complex
TBD RILS 2
Barrow County Leisure Services
Ruby C. Fulbright Field
Brackets: All Brackets

U12 Girls 2A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/21,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/8,11/15
Venue: RYSA
Toomer Elementary School
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

U12 Girls 2B
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25,10/26,11/1,11/8
Venue: Bryson Park
Jones Briddge Park
Bethesda Park
TBD RILS 2
Stars Athletic Club
Brackets: All Brackets

U12 Girls 2C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/7,10/11,10/18,10/25,11/1,11/8
Venue: Holland Sports Complex
Jefferson Sports Complex
Barrow County Leisure Services
Felker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1A
Date: 9/6,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/25,11/1,11/7,11/8,11/15
Venue: Elan
Joe Cowan Park
UQP
Metro North Pk
Noonday Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1B
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/25,11/1,11/8,11/15
Venue: Fullerville
Metro North Pk
TBD RILS 1
Harrison High School
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8
Venue: Rabbit Hill Park
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2B
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/25,11/1,11/8
Venue: Howard
RYSA
Wade Walker Park
Avondale Dunaire Park
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
Ebster Field
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8
Venue: Allen Creek
Barrow County Leisure Services
Rhodes Complex
Holland Sports Complex
NGSA, Lions Field
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2D
Date: 9/6,9/13,9/20,9/21,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/25,11/1,11/8
Venue: TYSA Henderson Park
Bethesda Park
HENDERSON FIELDS
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2E
Date: 9/6,9/7,9/13,9/14,9/20,9/21,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/25,11/1
Venue: GSA
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
TBD RILS 2
Stars Athletic Club
SSA TBD
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 3A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/5,10/18,10/25,11/1,11/2
Venue: Handley Park
McCurry Park
PAC
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 3B
Date: 9/6,9/13,9/14,9/20,9/27,10/4,10/16,10/18,10/23,10/25,10/30,11/1,11/8,11/15
Venue: CGSA - Warner Robins
John Walker Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Pike County Soccer Complex
Old Patrick Henry HS Fields
Pearl
Tyus Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1A
Date: 9/6,9/7,9/13,9/20,9/27,10/4,10/5,10/10,10/11,10/12,10/18,10/25,11/1,11/2,11/8
Venue: Badger Creek Complex
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Hubert Park
Mt Paran Church
Elan
Fullerville
East Cobb YMCA
Noonday Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1B
Date: 9/6,9/7,9/13,9/20,9/21,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/8
Venue: Metro North Pk
Tophat Soccer Club
Howard School
UQP
Noonday Park
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25,11/1,11/4,11/8,11/9
Venue: Allen Creek
Jones Briddge Park
Bethesda Park
Lamar Murphy Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2B
Date: 9/13,9/14,9/20,9/27,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/15
Venue: GSA
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
TYSA Henderson Park
Bryson Park
Stars Athletic Club
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/11,10/18,10/19,10/25,11/1,11/2,11/8
Venue: Howard
Rabbit Hill Park
RYSA
Brackets: All Brackets

U14 Girls 3A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/11,10/18,10/25,11/1,11/8
Venue: CGSA - Warner Robins
McCurry Park
North Mount Carmel Park
TBD RILS 3
Handley Park
Tyus Park
PAC
Arlington Christian School
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/25,10/26,11/1,11/8
Venue: Custer Park
Hammond Park
Hubert Park
Adams Park
TBD RILS 1
Big Shanty Park
Mt Paran Church
Noonday Park
Tramore Park
East Cobb YMCA
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1B
Date: 9/6,9/27,9/28,9/30,10/4,10/5,10/11,10/18,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8
Venue: UQP
River Line Park
Metro North Pk
Tolleson Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,9/28,10/4,10/11,10/12,10/18,10/19,10/25,11/1,11/8,11/9,11/15
Venue: Chestnut Log
Mudcreek
Braly
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1D
Date: 9/6,9/13,9/27,9/28,10/4,10/11,10/12,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/8,11/9,11/10,11/15,11/16
Venue: Badger Creek Complex
Fannin Co. Recreation Complex
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2A
Date: 9/6,9/13,9/14,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/19,10/25,11/1,11/2,11/8
Venue: Bethesda Park
GSA
Scott Hudgens Park
Jones Briddge Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Bunten Road Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2B
Date: 9/6,9/13,9/20,9/21,9/27,10/4,10/5,10/11,10/18,10/19,10/25,11/1,11/8,11/9,11/15
Venue: Allen Creek
Rabbit Hill Park
Rhodes Complex
NGSA, Lions Field
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2C
Date: 9/6,9/7,9/13,9/14,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/9,11/15
Venue: Arizona Avenue
Bryson Park
RYSA
TBD RILS 2
Henderson Park / Livsey Field
Howard
Wade Walker Park
DO NOT USE - Henderson Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 3A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/25,9/27,9/28,10/4,10/12,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/9,11/15
Venue: CYSA
PAC
Whitlock
TBD RILS 3
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 3b
Date: 9/6,9/7,9/13,9/20,9/21,9/27,10/4,10/11,10/18,10/25,11/1,11/2,11/8,11/13
Venue: John Walker Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Old Patrick Henry HS Fields
McCurry Park
MSC
TBD RILS 3
CGSA - Warner Robins
Brackets: All Brackets

U16 Girls 1A
Date: 9/6,9/13,9/14,9/20,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/9
Venue: Badger Creek Complex
Hubert Park
Howard School
Elan
Metro North Pk
UQP
Tophat Soccer Club
Metro North Park
East Cobb YMCA
Noonday Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls 1B
Date: 9/6,9/13,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/25,11/1,11/2,11/8
Venue: Adams Park
Braly
Mudcreek
TBD RILS 1
Chestnut Log
Arlington Christian School
Georgia Soccer Park
Noonday Park
Big Shanty Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls 2A
Date: 9/6,9/13,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/19,10/25,11/1,11/2,11/8,11/9,11/15,11/23
Venue: Scott Hudgens Park
South Forsyth
TBD RILS 2
Polo Club of Atlanta
Milton Center
Fowler Park
Bunten Road Park
Webb Bridge Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls 2B
Date: 9/6,9/13,9/14,9/20,9/27,9/28,10/4,10/11,10/18,10/19,10/25,11/1,11/2,11/8,11/9,11/13,11/15
Venue: Bethesda Park
GSA
Howard
RYSA
TBD RILS 2
Henderson Park / Livsey Field
Arizona Avenue
TYSA Henderson Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls 2C
Date: 9/6,9/13,9/20,9/27,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/25,10/26,11/1,11/8
Venue: Gary Pirkle
Jones Briddge Park
Rabbit Hill Park
Allen Creek
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Holland Sports Complex
Brackets: All Brackets

U16 Girls 3A
Date: 9/6,9/7,9/13,9/14,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/5,10/12,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/9
Venue: CYSA
PAC
MSC
Whitlock
North Mount Carmel Park
Brackets: All Brackets

U19 Boys/Coed
Date: 9/6,9/7,9/13,9/14,9/20,9/21,9/26,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/16,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/9
Venue: Adams Park
Badger Creek Complex
Chestnut Log
CYSA
East Carrollton Park
Grimes Bridge
Hubert Park
Joe Cowan Park
Jones Briddge Park
Noonday Park
North Mount Carmel Park
PAC
Pike County Soccer Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Scott Hudgens Park
UQP
Whitlock
Metro North Pk
Bethesda Park
Big Shanty Park
Rabbit Hill Park
RYSA
South Forsyth
Tyus Park
CGSA - Warner Robins
Lamar Murphy Park
McCurry Park
Bunten Road Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Groveway Community Park
Mudcreek
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
TBD RILS 1
Brackets: All Brackets

U19 Girls
Date: 9/6,9/7,9/13,9/14,9/20,9/21,9/27,9/28,10/4,10/5,10/11,10/12,10/18,10/19,10/25,10/26,11/1,11/2,11/8,11/9,11/15,11/16
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Bunten Road Park
GSA
Metro North Pk
Mt Paran Church
NGSA, Lions Field
North Mount Carmel Park
Pearl
Pinckneyville Park - UFA Norcross
South Forsyth
PAC
RYSA
Old Patrick Henry HS Fields
Rabbit Hill Park
Covington Y Outdoor Center
Gilmer County Soccer Complex
Grimes Bridge
Henderson Park / Livsey Field
Rhodes Complex
Tyus Park
McCurry Park
Braly
Groveway Community Park
Pike County Soccer Complex
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
UQP
Windsor Parkway Sports Complex
East Roswell Park
Custer Park
East Cobb YMCA
Polo Club of Atlanta
O.C. Hubert
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2017, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.