Username: 
  Password: 
       

Spring 2018 Athena / Classic / RPL / RIAS

Shown below is the list of accepted teams for the Spring 2018 Athena / Classic / RPL / RIAS tournament for the age group.
   
14U Girls RIAS 38 - Accepted Teams
Group Club/Team Name City Team ID  Head Coach
 A1 Atlanta Fire Lady Thunder Duluth 0Y110-01RG14-0204   David Corley
 A2 Atlanta Fire Lightning Suwanee 0Y110-01RG14-0203   Stephen Wasley
 A3 Atlanta Fire Red Stars Buford 0Y110-01RG14-0202   Pablo Galan
 A4 Atlanta Fire U - GRU14 - Xiong Buford 0Y110-01RG14-0201   Xong Xiong
 A5 Georgia Express FC-G14U JCUMC Suwanee 0Y238-01RG4U-1368   Greg Tallis
 A6 Georgia Rush Rec - GA RUSH Storm Milton 0Y218-02RG4U-1238   Mike Diethelm
 A7 Georgia Rush Soccer Club - GA RUSH Dynamite n/a 0Y218-02RG4U-1239   Hatem Rafii
 A8 GSA South 14U G - Rodriguez Lilburn 0Y174-02RG14-2208   Tony Rodriguez
 A9 GSA South 14U G - Thompson Lilburn 0Y174-02RG14-2209   Kevin Thompson
 A10 IAFC Harlicka/Kattoula/Schroeder 14U Girls Atlanta 0Y113-02RG14-1269   Todd Harlicka
 A11 JM Tull-Gwinn - GU14 Elite Stars Lawrenceville 0Y184-01RG14-2078   Christopher Bryant
 A12 PCFC U14 Andrews Norcross 0Y243-01RG14-1343   Jeff Andrews
 A13 TYSA U14G Barnes Doraville 0Y132-18RG14-0005   Jeff Barnes
 A14 TYSA U14G Fernandez/Weathersby Tucker 0Y132-18RG14-0006   Alex Fernandez
 A15 GSA North 14U Girls - Cummings Lawrenceville 0Y174-02RG14-2218   Brian Cummings
 A16 GSA North 14U Girls - Hutchinson Buford 0Y174-02RG14-2219   Lloy Hutchinson
 A17 LSA Atletico U14 - Coach Nash Gainesville 0Y188-01RG14-1367   Pamela Nash
 A18 LSA FC Wildcats U14 - Coach Rodrigues Gainesville 0Y188-01RG14-0171   Eric Rodrigues
 A19 Walton United Monroe 0Y126-01RG14-0007   Darnell Byrd
 A20 Rapids FC 14U Higbie Clarkesville 0Y201-01RG14-1860   Laura Higbie
 A21 TopHat-04 Red Atlanta 0Y134-01RG4U-0412   Ed Feinour
 A22 TopHat-05 Red atlanta 0Y134-01RG4U-0512   Bill Gray
 A23 TopHat-05 Silver Atlanta 0Y134-01RG4U-0513   Scott Harty
 A24 NTH MN Cougars Marietta 0Y198-01RG14-1766   Eric Marjoram
 A25 NTH MN Slammers Marietta 0Y198-01RG4U-1772   Cory Keister
 A26 NTH QP Lightning Canton 0Y198-04RG14-1598   Matt Leszynski
 A27 Cherokee Impact Avengers Canton 0Y145-01RG4U-1845   Aaron Vickery
 A28 Cherokee Impact Dragons14 Woodstock 0Y145-01RG14-1771   Chris Phillips
 A29 Cherokee Impact Tornadoes Acworth 0Y145-01RG4U-1873   Tim Noriega
 A30 Butts County Leisure Services - Shurtz Jackson 0Y219-01RG14-0001   Chris Shurtz
 A31 CGSAWR Galaxy Warner Robins 0Y144-01RG4U-9174   Lauren DeMuth
 A32 LC Lightning Barnesville 0Y222-01RG4U-0004   Jeff Mason
 A33 Upson SA Rec - G14 - franklin Thomaston 0Y129-01RG4U-0309   Jeff Franklin
 A34 PIKE 14UG LADY STARS Griffin 0Y205-01RG14-0961   Steven Hendrix
 A35 HCSA Osse - GRU14 Locust Grove 0Y179-01RG14-0001   Kevin Osse
 A36 HCSA Walker - GRU14 McDonough 0Y179-01RG14-0002   Jesse Walker
 A37 GS DC Net Rippers - How Douglasville 0Y280-04RG4U-0006   Owain How
 A38 Stockbridge United Football Club - GRU14 Ellenwood 0Y259-01RG14-0522   Dean Suthard







Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.