Username: 
  Password: 
US Youth Soccer

Team Schedules - 19/20U Boys
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.
  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
 A7 : Steamers FC - BR19U - Mejia333033    15 13  6  0 0
 A3 : Atlanta Fire Rengifo u19b00333103  13 5  13  0 0
 A2 : Alpharetta Marseille303303    12 18  13  1 2
 A11 : UFA-F (M) Mambas303033    12 14  10  0 0
 A10 : UFA-F (M) Blades333300    12 7  14  0 2
 A9 : UFA Norcross U20B Porto 33103    10 1  14  0 0
 A12 : UFA-F (P) Silverbacks33 030    9 -1  12  0 0
 A1 : Alpharetta Liverpool0 0033    6 -7  18  0 0
 A6 : GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL  0131    5 -3  12  0 0
 A8 : Steamers FC - BR19U - Ramirez0301000   4 -13  28  0 2
 A5 : GSA North Recreation - 19UB Winberg00 100    1 -13  17  0 0
 A4 : GSA North Recreation - 19UB VanHorn00000     0 -21  28  0 0

Bracket - Saturday, March 06, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821048  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A4 vs A11GSA North Recreation - 19UB VanHorn 1 vs.UFA-F (M) Mambas6
 821046  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A5 vs A10GSA North Recreation - 19UB Winberg 0 vs.UFA-F (M) Blades6
 821051  Scott Hudgens Park  03:00 PM  4 A3 vs A12Atlanta Fire Rengifo u19b 1 vs.UFA-F (P) Silverbacks3
 821049  GSA  03:00 PM  Spen A6 vs A9GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL   vs.UFA Norcross U20B Porto 
 821050  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A7 vs A8Steamers FC - BR19U - Mejia 5 vs.Steamers FC - BR19U - Ramirez1
 821047  Alpharetta North Park  06:30 PM  1 A1 vs A2Alpharetta Liverpool 1 vs.Alpharetta Marseille6

Bracket - Sunday, March 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821073  Pinckneyville Park - UFA Norcross  11:00 AM  4 A9 vs A3UFA Norcross U20B Porto 3 vs.Atlanta Fire Rengifo u19b1
 821071  Fowler Park  03:00 PM  6 A11 vs A12UFA-F (M) Mambas 0 vs.UFA-F (P) Silverbacks1
 821075  Bethesda Park  03:00 PM  Park A8 vs A4Steamers FC - BR19U - Ramirez 3 vs.GSA North Recreation - 19UB VanHorn2
 821074  Fowler Park  05:00 PM  6 A10 vs A2UFA-F (M) Blades 4 vs.Alpharetta Marseille3
 821070  GSA  05:00 PM  Spen A6 vs A1GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL   vs.Alpharetta Liverpool 
 821072  Bethesda Park  05:00 PM  Park A7 vs A5Steamers FC - BR19U - Mejia 2 vs.GSA North Recreation - 19UB Winberg0

Bracket - Saturday, March 13, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821053  Fowler Park  09:00 AM  9 A12 vs A5UFA-F (P) Silverbacks   vs.GSA North Recreation - 19UB Winberg 
 821054  GSA  12:00 PM  Spen A6 vs A11GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL 1 vs.UFA-F (M) Mambas7
 821057  Webb Bridge Park  02:15 PM  1 A1 vs A3Alpharetta Liverpool 2 vs.Atlanta Fire Rengifo u19b5
 821056  Bethesda Park  03:00 PM  Park A8 vs A9Steamers FC - BR19U - Ramirez 4 vs.UFA Norcross U20B Porto5
 821052  Alpharetta North Park  07:15 PM  1 A2 vs A4Alpharetta Marseille 10 vs.GSA North Recreation - 19UB VanHorn1

Bracket - Sunday, March 14, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821081  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A4 vs A10GSA North Recreation - 19UB VanHorn 0 vs.UFA-F (M) Blades4
 821080  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A5 vs A9GSA North Recreation - 19UB Winberg 3 vs.UFA Norcross U20B Porto3
 821079  Fowler Park  03:00 PM  7 A11 vs A3UFA-F (M) Mambas 1 vs.Atlanta Fire Rengifo u19b2
 821077  Bethesda Park  03:00 PM  Bute A8 vs A6Steamers FC - BR19U - Ramirez 3 vs.GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL3
 821076  Fowler Park  05:00 PM  7 A12 vs A2UFA-F (P) Silverbacks 2 vs.Alpharetta Marseille6
 821078  Bethesda Park  05:00 PM  Bute A7 vs A1Steamers FC - BR19U - Mejia 3 vs.Alpharetta Liverpool0

Bracket - Saturday, March 20, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821059  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A5 vs A3GSA North Recreation - 19UB Winberg 0 vs.Atlanta Fire Rengifo u19b3
 821061  GSA  11:00 AM  Spen A6 vs A2GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL 4 vs.Alpharetta Marseille1
 821060  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A4 vs A1GSA North Recreation - 19UB VanHorn 3 vs.Alpharetta Liverpool5
 821062  Bethesda Park  03:00 PM  Park A8 vs A11Steamers FC - BR19U - Ramirez 3 vs.UFA-F (M) Mambas4
 821058  Pinckneyville Park - UFA Norcross  03:00 PM  3 A9 vs A10UFA Norcross U20B Porto 1 vs.UFA-F (M) Blades4
 821063  Bethesda Park  05:00 PM  Park A7 vs A12Steamers FC - BR19U - Mejia 2 vs.UFA-F (P) Silverbacks3

Bracket - Sunday, March 21, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821095  Bunten Road Park  01:00 PM  1 A3 vs A6Atlanta Fire Rengifo u19b 1 vs.GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL1
 821055  Fowler Park  03:00 PM  7 A10 vs A7UFA-F (M) Blades 1 vs.Steamers FC - BR19U - Mejia4

Bracket - Saturday, March 27, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821064  LanierLand Park  09:00 AM  3 A10 vs A11UFA-F (M) Blades 2 vs.UFA-F (M) Mambas6
 821068  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A5 vs A1GSA North Recreation - 19UB Winberg 1 vs.Alpharetta Liverpool3
 821067  Pinckneyville Park - UFA Norcross  11:00 AM  3 A9 vs A12UFA Norcross U20B Porto 3 vs.UFA-F (P) Silverbacks2
 821069  Scott Hudgens Park  12:00 PM  5 A3 vs A7Atlanta Fire Rengifo u19b 1 vs.Steamers FC - BR19U - Mejia3
 821066  GSA  01:00 PM  Mill A6 vs A4GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL   vs.GSA North Recreation - 19UB VanHorn 
 821065  Alpharetta North Park  05:15 PM  1 A2 vs A8Alpharetta Marseille 5 vs.Steamers FC - BR19U - Ramirez1

Bracket - Sunday, March 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821101  Scott Hudgens Park  02:00 PM  5 A3 vs A8Atlanta Fire Rengifo u19b 4 vs.Steamers FC - BR19U - Ramirez0

Bracket - Saturday, April 17, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821082  Fowler Park  11:00 AM  9 A11 vs A5UFA-F (M) Mambas   vs.GSA North Recreation - 19UB Winberg 
 821083  Alpharetta North Park  12:00 PM  1 A1 vs A8Alpharetta Liverpool   vs.Steamers FC - BR19U - Ramirez 
 821085  Fowler Park  01:00 PM  9 A12 vs A4UFA-F (P) Silverbacks   vs.GSA North Recreation - 19UB VanHorn 
 821086  Pinckneyville Park - UFA Norcross  01:00 PM  3 A9 vs A7UFA Norcross U20B Porto   vs.Steamers FC - BR19U - Mejia 
 821084  Alpharetta North Park  02:00 PM  1 A2 vs A3Alpharetta Marseille   vs.Atlanta Fire Rengifo u19b 
 821087  Fowler Park  03:00 PM  9 A10 vs A6UFA-F (M) Blades   vs.GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL 

Bracket - Saturday, April 24, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821092  Webb Bridge Park  01:45 PM  1 A2 vs A5Alpharetta Marseille   vs.GSA North Recreation - 19UB Winberg 
 821093  Fowler Park  03:00 PM  9 A12 vs A6UFA-F (P) Silverbacks   vs.GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL 
 821090  Bunten Road Park  03:00 PM  1 A3 vs A4Atlanta Fire Rengifo u19b   vs.GSA North Recreation - 19UB VanHorn 
 821088  Pinckneyville Park - UFA Norcross  03:00 PM  3 A9 vs A1UFA Norcross U20B Porto   vs.Alpharetta Liverpool 
 821089  Fowler Park  05:00 PM  9 A11 vs A7UFA-F (M) Mambas   vs.Steamers FC - BR19U - Mejia 
 821091  Fowler Park  07:00 PM  9 A10 vs A8UFA-F (M) Blades   vs.Steamers FC - BR19U - Ramirez 

Bracket - Saturday, May 01, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821099  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 A4 vs A5GSA North Recreation - 19UB VanHorn   vs.GSA North Recreation - 19UB Winberg 
 821096  Bethesda Park  11:00 AM  Park A8 vs A12Steamers FC - BR19U - Ramirez   vs.UFA-F (P) Silverbacks 
 821094  Bethesda Park  03:00 PM  Park A7 vs A2Steamers FC - BR19U - Mejia   vs.Alpharetta Marseille 
 821097  Webb Bridge Park  06:45 PM  1 A1 vs A10Alpharetta Liverpool   vs.UFA-F (M) Blades 
 821098  Matt Community Park  07:00 PM  4 A11 vs A9UFA-F (M) Mambas   vs.UFA Norcross U20B Porto 

Bracket - Saturday, May 08, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 821100  LanierLand Park  09:00 AM  4 A12 vs A10UFA-F (P) Silverbacks   vs.UFA-F (M) Blades 
 821103  GSL TBD   --    --  A2 vs A9Alpharetta Marseille   vs.UFA Norcross U20B Porto 
 821104  Webb Bridge Park  11:00 AM  1 A1 vs A11Alpharetta Liverpool   vs.UFA-F (M) Mambas 
 821102  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A4 vs A7GSA North Recreation - 19UB VanHorn   vs.Steamers FC - BR19U - Mejia 
 821105  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 A5 vs A6GSA North Recreation - 19UB Winberg   vs.GSA South Recreation - BR19U Amon-Kotay GSL