Username: 
  Password: 
       

Spring 2018 Athena / Classic / RPL / RIAS
Team Schedules - 19U BOYS RIAS
Subscribe to Flight iCal
**Flight iCal contains ENTIRE FLIGHT schedule. To subscribe to Team iCal, click team to open the Team schedule, then subscribe to Team iCal**
iPhone or Outlook:
Click to Subscribe to your Flight Schedule
Android Device using Google Calendar:
Add by URL in Google Calendar, URL is:
http://gs.affinitysoccer.com/tour/public/info/ischedule.aspx?flightguid=DEB61178-AEC9-47C6-B053-B5A7690B755C&tournamentguid=A6AB492E-73BA-4C48-A310-41FCC50D6D0E&gametimezone=xxxxxxxx
xxxxxxxx is game's time zone. Please replace xxxxxxxx with one of these ( eastern, central, mountain, pacific, hawaii ).
Click here for detail
     

Bracket      


ALL A      




   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Ded Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A4 : NTH MN Blueberries5555525555-047 27  5  4 0
 A13 : Cherokee Impact Tigers -195555555055-045 31  10  2 1
 A31 : Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera5255 5555x-037 22  9  0 1
 A33 : LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco55555052xx-032 20  5  0 0
 A6 : NTH QP United555005255 -032 8  15  2 2
 A25 : SSA Coweta u19b - Mangarelli555 5 5 5x-030 13  3  0 0
 A11 : PCFC U19 Boys55055050 5-030 9  17  0 0
 A15 : Lazers SC200555525x-029 11  12  5 0
 A26 : GSA 19U - Hernandez0255020555-029 11  18  2 0
 A8 : GSA South 19U Shafe525025 550-029 6  14  2 1
 A37 : DDY Team Harrington5555 50020-027 2  20  4 0
 A3 : NTH MN Ajax0505 555-45-026 8  12  1 0
 A5 : NTH MN Eagles555050050 -025 4  12  4 0
 A29 : Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia550225500x-024 5  17  0 0
 A19 : Roswell Italy5000522505-024 -5  22  1 0
 A24 : SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth00 255055 -022 5  15  2 0
 A32 : LSA PFC United U18 - Coach Torres50550005xx-020 4  15  8 0
 A23 : SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray500 55500 -020 2  19  4 1
 A9 : Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies000 52505 -017 -3  24  1 2
 A18 : Columbus Avengers055205000x-017 -5  31  9 0
 A38 : Concorde Fire - Newtown U19 Boys52020 202x-013 -1  15  0 1
 A17 : Fayette Galaxy FC220520002x-013 -9  34  0 0
 A22 : SSA Cobb 19U Boys Union-Price 5500  02 -012 0  14  4 1
 A7 : Fugees Soccer - BU195 020050xx-012 -8  41  0 0
 A12 : Cherokee Impact Amigos FC05052 0000-012 -11  29  0 0
 A10 : NTH MN Bullsharks000020055 -012 -20  62  0 0
 A28 : Piedmont SA - Phoenix RU1900  0550  -010 -9  20  1 1
 A30 : Steamers FC - BRU19-Ramos02-4550 020-010 -6  17  0 2
 A2 : Atlanta City - BU17520002  00-09 -10  19  5 1
 A16 : Alpharetta Juggernaut500-420500x-08 -8  24  0 0
 A35 : LSA Crew U180 02 2 2xx-06 -8  19  0 0
 A34 : LSA FC Union U18 - Coach Flores0  0 200xx-02 -7  15  1 3
 A20 : GSA North 19U Boys - Curtis00005 00-4 -01 -19  40  1 0
 A36 : RYSA Raptors 19B000000 00x-00 -22  46  3 3
 A14 : Cherokee Impact Clash000   2-4  -0-2 -11  17  0 0
 A27 - Forfeited -4xxxxxxxxx-0-4 -4  4  0 0
 A21 : SSA Paulding 19b Wolfpack United 0-40 0-402 -0-6 -22  31  0 0

Bracket - Saturday, March 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327410  Bethesda Park  09:00 AM  Bute A29 vs A30Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia 5 vs.Steamers FC - BRU19-Ramos2
 327405  Metro North Pk  09:00 AM  1 A3 vs A5NTH MN Ajax 1 vs.NTH MN Eagles2
 327406  Metro North Pk  11:00 AM  1 A4 vs A10NTH MN Blueberries 9 vs.NTH MN Bullsharks0
 327404  Allen Creek  12:30 PM  1 A33 vs A34LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco 4 vs.LSA FC Union U18 - Coach Flores1
 327403  Allen Creek  12:30 PM  2 A35 vs A32LSA Crew U18 1 vs.LSA PFC United U18 - Coach Torres7
 327394  Silverbacks Park  01:00 PM  FD A2 vs A36Atlanta City - BU17 4 vs.RYSA Raptors 19B3
 327407  Barrow County Leisure Services  01:00 PM  6 A28 vs A31Piedmont SA - Phoenix RU19 3 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera7
 327401  Grimes Bridge  02:15 PM  2 A19 vs A9Roswell Italy 3 vs.Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies1
 327398  CYSA  03:00 PM  4 A18 vs A25Columbus Avengers 0 vs.SSA Coweta u19b - Mangarelli11
 327395  Scott Hudgens Park  03:00 PM  1 A27 vs A11A27
Forfeited Game
 0 vs.PCFC U19 Boys4F
 327399  Wade Walker Park  03:00 PM  10 A37 vs A26DDY Team Harrington 3 vs.GSA 19U - Hernandez2
 327400  McCurry Park  05:00 PM  22 A17 vs A15Fayette Galaxy FC 3 vs.Lazers SC3
 327408  Tramore  05:00 PM  10 A22 vs A21SSA Cobb 19U Boys Union-Price   vs.SSA Paulding 19b Wolfpack United 

Bracket - Sunday, March 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327492  Barrow County Leisure Services  01:00 PM  6 A28 vs A7Piedmont SA - Phoenix RU19 4 vs.Fugees Soccer - BU196
 327402  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A20 vs A8GSA North 19U Boys - Curtis 0 vs.GSA South 19U Shafe6

Bracket - Saturday, March 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327423  Metro North Pk  09:00 AM  1 A10 vs A3NTH MN Bullsharks 0 vs.NTH MN Ajax4
 327411  Webb Bridge Park  09:00 AM  1 A16 vs A9Alpharetta Juggernaut 2 vs.Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies1
 327427  Braly  09:00 AM  21 A21 vs A23SSA Paulding 19b Wolfpack United 1 vs.SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray5
 327428  Bethesda Park  09:00 AM  Park A31 vs A30Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera 1 vs.Steamers FC - BRU19-Ramos1
 327422  Allen Creek  09:00 AM  2 A32 vs A33LSA PFC United U18 - Coach Torres 0 vs.LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco3
 327425  Jones Briddge Park  10:15 AM  3 A11 vs A19PCFC U19 Boys 5 vs.Roswell Italy2
 327421  Allen Creek  10:45 AM  2 A35 vs A28LSA Crew U18   vs.Piedmont SA - Phoenix RU19 
 327415  Noonday Park  11:00 AM  01 A6 vs A14NTH QP United 4 vs.Cherokee Impact Clash3
 327417  Allen Creek  12:30 PM  2 A34 vs A7LSA FC Union U18 - Coach Flores   vs.Fugees Soccer - BU19 
 327419  Bethesda Park  01:00 PM  Park A29 vs A20Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia 3 vs.GSA North 19U Boys - Curtis1
 327412  Silverbacks Park  01:30 PM  Stad A2 vs A17Atlanta City - BU17 3 vs.Fayette Galaxy FC3
 327414  Badger Creek Complex  03:00 PM  10 A13 vs A12Cherokee Impact Tigers -19 10 vs.Cherokee Impact Amigos FC0
 327420  PAC  03:00 PM  5 A15 vs A25Lazers SC 0 vs.SSA Coweta u19b - Mangarelli3
 327426  Tramore  03:00 PM  10 A24 vs A22SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth 2 vs.SSA Cobb 19U Boys Union-Price7
 327418  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 A26 vs A8GSA 19U - Hernandez 3 vs.GSA South 19U Shafe3
 327416  RYSA  03:30 PM  Fri A36 vs A37RYSA Raptors 19B 1 vs.DDY Team Harrington9

Bracket - Sunday, March 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327489  CYSA  01:00 PM  4 A18 vs A21Columbus Avengers 4F vs.SSA Paulding 19b Wolfpack United
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, March 17, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327441  Metro North Pk  09:00 AM  1 A3 vs A4NTH MN Ajax 0 vs.NTH MN Blueberries3
 327446  Bethesda Park  09:00 AM  Park A31 vs A29Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera 5 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia2
 327439  Allen Creek  09:00 AM  1 A33 vs A35LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco 6 vs.LSA Crew U180
 327434  East Roswell Park  09:00 AM  2 A38 vs A11Concorde Fire - Newtown U19 Boys 4 vs.PCFC U19 Boys3
 327432  Badger Creek Complex  11:00 AM  10 A13 vs A9Cherokee Impact Tigers -19 4 vs.Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies0
 327437  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A26 vs A20GSA 19U - Hernandez 6 vs.GSA North 19U Boys - Curtis2
 327436  Southeast Athletic Complex  11:00 AM  3 A7 vs A32Fugees Soccer - BU19 4 vs.LSA PFC United U18 - Coach Torres6
 327440  Allen Creek  12:30 PM  2 A34 vs A28LSA FC Union U18 - Coach Flores   vs.Piedmont SA - Phoenix RU19 
 327433  CYSA  01:30 PM  4 A18 vs A15Columbus Avengers 2 vs.Lazers SC1
 327443  East Roswell Park  02:30 PM  2 A19 vs A6Roswell Italy 1 vs.NTH QP United2
 327430  Wade Walker Park  03:00 PM  10 A37 vs A2DDY Team Harrington 1 vs.Atlanta City - BU170
 327438  GSA  03:00 PM  Schr A8 vs A30GSA South 19U Shafe 1F vs.Steamers FC - BRU19-Ramos
Forfeited Game
0
 327431  Etowah River Park  03:30 PM  1 A12 vs A14Cherokee Impact Amigos FC 4 vs.Cherokee Impact Clash1
 327435  Central Park  06:00 PM  9 A25 vs A17SSA Coweta u19b - Mangarelli 2 vs.Fayette Galaxy FC1

Bracket - Sunday, March 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327397  Badger Creek Complex  01:00 PM  3 A14 vs A13Cherokee Impact Clash 1 vs.Cherokee Impact Tigers -194
 327396  Etowah River Park  03:00 PM  1 A12 vs A6Cherokee Impact Amigos FC 0 vs.NTH QP United4
 327473  McCurry Park  04:00 PM  25 A17 vs A36Fayette Galaxy FC 4 vs.RYSA Raptors 19B2

Bracket - Saturday, March 24, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327457  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A26 vs A36GSA 19U - Hernandez 7 vs.RYSA Raptors 19B0
 327454  Bethesda Park  09:00 AM  Park A29 vs A38Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia 3 vs.Concorde Fire - Newtown U19 Boys3
 327461  Metro North Pk  09:00 AM  1 A3 vs A24NTH MN Ajax 5 vs.SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth2
 327460  Allen Creek  09:00 AM  3 A32 vs A34LSA PFC United U18 - Coach Torres 4 vs.LSA FC Union U18 - Coach Flores2
 327447  Jones Briddge Park  10:15 AM  3 A11 vs A16PCFC U19 Boys 3 vs.Alpharetta Juggernaut2
 327456  Southeast Athletic Complex  10:30 AM  3 A7 vs A35Fugees Soccer - BU19 5 vs.LSA Crew U185
 327462  Metro North Pk  11:00 AM  1 A4 vs A23NTH MN Blueberries 8 vs.SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray0
 327452  Noonday Park  11:00 AM  02 A6 vs A13NTH QP United 0 vs.Cherokee Impact Tigers -194
 327459  Barrow County Leisure Services  12:00 PM  6 A28 vs A33Piedmont SA - Phoenix RU19 0 vs.LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco4
 327455  GSA  12:00 PM  Schr A8 vs A37GSA South 19U Shafe 2 vs.DDY Team Harrington4
 327463  Metro North Pk  01:00 PM  1 A10 vs A22NTH MN Bullsharks 1 vs.SSA Cobb 19U Boys Union-Price7
 327451  Church of Messiah  01:00 PM  1 A14 vs A9Cherokee Impact Clash   vs.Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies 
 327458  Bethesda Park  01:00 PM  Park A30 vs A20Steamers FC - BRU19-Ramos 3 vs.GSA North 19U Boys - Curtis1
 327453  McCurry Park  03:00 PM  25 A17 vs A18Fayette Galaxy FC 2 vs.Columbus Avengers2
 327464  Metro North Pk  03:00 PM  1 A5 vs A19NTH MN Eagles 4 vs.Roswell Italy0
 327448  PAC  05:00 PM  4 A15 vs A2Lazers SC 3 vs.Atlanta City - BU170
 327450  Braly  05:30 PM  21 A21 vs A12SSA Paulding 19b Wolfpack United 0 vs.Cherokee Impact Amigos FC2

Bracket - Sunday, March 25, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327475  Bethesda Park  09:00 AM  Park A30 vs A26Steamers FC - BRU19-Ramos 3 vs.GSA 19U - Hernandez2
 327478  Allen Creek  01:15 PM  1 A32 vs A28LSA PFC United U18 - Coach Torres 2 vs.Piedmont SA - Phoenix RU193
 327471  Grimes Bridge  03:00 PM  2 A19 vs A38Roswell Italy 2 vs.Concorde Fire - Newtown U19 Boys1
 327482  Marathon Park  03:00 PM  3 A24 vs A25SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth   vs.SSA Coweta u19b - Mangarelli 
 327469  Etowah River Park  05:00 PM  1 A14 vs A3Cherokee Impact Clash   vs.NTH MN Ajax 

Bracket - Saturday, March 31, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327474  Allen Creek  10:45 AM  2 A33 vs A7LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco 15 vs.Fugees Soccer - BU190
 327477  Allen Creek  12:30 PM  2 A35 vs A34LSA Crew U18   vs.LSA FC Union U18 - Coach Flores 
 327466  Silverbacks Park  04:00 PM  Stad A2 vs A18Atlanta City - BU17 0CC vs.Columbus Avengers0CC

Bracket - Saturday, April 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327490  East Roswell Park  10:45 AM  1 A38 vs A34Concorde Fire - Newtown U19 Boys 2 vs.LSA FC Union U18 - Coach Flores2

Bracket - Sunday, April 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327498  Jones Briddge Park  12:00 PM  3 A11 vs A33PCFC U19 Boys 2 vs.LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco0
 327515  Allen Creek  01:15 PM  1 A35 vs A8LSA Crew U18 1 vs.GSA South 19U Shafe1

Bracket - Saturday, April 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327513  Bethesda Park  09:00 AM  Park A29 vs A26Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia 1 vs.GSA 19U - Hernandez1
 327516  Metro North Pk  09:00 AM  1 A3 vs A6NTH MN Ajax 1 vs.NTH QP United0
 327507  CYSA  10:30 AM  3 A18 vs A22Columbus Avengers 4 vs.SSA Cobb 19U Boys Union-Price0
 327505  Braly  11:00 AM  21 A21 vs A14SSA Paulding 19b Wolfpack United   vs.Cherokee Impact Clash 
 327518  Mudcreek  12:15 PM  MC 4 A23 vs A25SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray 1 vs.SSA Coweta u19b - Mangarelli2
 327504  Etowah River Park  01:00 PM  1 A12 vs A19Cherokee Impact Amigos FC 1 vs.Roswell Italy1
 327511  Bethesda Park  01:00 PM  Park A31 vs A7Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera 3 vs.Fugees Soccer - BU190
 327502  Silverbacks Park  02:00 PM  FD A2 vs A24Atlanta City - BU17 1 vs.SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth1
 327517  Barrow County Leisure Services  02:00 PM  6 A28 vs A30Piedmont SA - Phoenix RU19 1 vs.Steamers FC - BRU19-Ramos0
 327501  Webb Bridge Park  02:45 PM  1 A16 vs A5Alpharetta Juggernaut 1 vs.NTH MN Eagles2
 327514  RYSA  03:30 PM  Fam A36 vs A20RYSA Raptors 19B 3 vs.GSA North 19U Boys - Curtis4
 327512  Stars Athletic Club  03:30 PM  2 A9 vs A11Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies 3 vs.PCFC U19 Boys0
 327508  East Roswell Park  04:15 PM  2 A38 vs A32Concorde Fire - Newtown U19 Boys 0CC vs.LSA PFC United U18 - Coach Torres0CC
 327506  Etowah River Park  05:00 PM  1 A13 vs A10Cherokee Impact Tigers -19 14 vs.NTH MN Bullsharks2

Bracket - Sunday, April 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327491  Bethesda Park  01:00 PM  Bute A30 vs A37Steamers FC - BRU19-Ramos   vs.DDY Team Harrington 
 327486  Tramore  02:10 PM  10 A23 vs A12SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray   vs.Cherokee Impact Amigos FC 
 327495  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A20 vs A31GSA North 19U Boys - Curtis   vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera 
 327499  Mudcreek  03:00 PM  MC 4 A22 vs A4SSA Cobb 19U Boys Union-Price 1 vs.NTH MN Blueberries4
 327484  Whitlock  06:00 PM  8 A25 vs A2SSA Coweta u19b - Mangarelli   vs.Atlanta City - BU17 

Bracket - Saturday, April 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327531  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A20 vs A11GSA North 19U Boys - Curtis 0 vs.PCFC U19 Boys7
 327530  Bethesda Park  09:00 AM  Bute A31 vs A26Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera 5 vs.GSA 19U - Hernandez1
 327528  Southeast Athletic Complex  10:30 AM  3 A7 vs A30Fugees Soccer - BU19 5 vs.Steamers FC - BRU19-Ramos2
 327526  Allen Creek  10:45 AM  1 A35 vs A38LSA Crew U18   vs.Concorde Fire - Newtown U19 Boys 
 327524  Metro North Pk  11:00 AM  4 A5 vs A13NTH MN Eagles 3 vs.Cherokee Impact Tigers -194
 327532  Allen Creek  12:30 PM  1 A34 vs A8LSA FC Union U18 - Coach Flores 2 vs.GSA South 19U Shafe3
 327523  Etowah River Park  01:00 PM  1 A14 vs A19Cherokee Impact Clash 1 vs.Roswell Italy1
 327536  RYSA  01:00 PM  Fam A36 vs A25RYSA Raptors 19B 0 vs.SSA Coweta u19b - Mangarelli2
 327527  Wade Walker Park  01:00 PM  2 A37 vs A17DDY Team Harrington 4 vs.Fayette Galaxy FC2
 327534  Noonday Park  01:00 PM  01 A6 vs A21NTH QP United 7 vs.SSA Paulding 19b Wolfpack United1
 327529  Stars Athletic Club  01:30 PM  5 A9 vs A10Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies 5 vs.NTH MN Bullsharks5
 327525  Mudcreek  01:45 PM  MC 4 A23 vs A18SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray 4 vs.Columbus Avengers2
 327522  Etowah River Park  03:00 PM  1 A12 vs A3Cherokee Impact Amigos FC 0 vs.NTH MN Ajax3
 327535  Barrow County Leisure Services  03:00 PM  6 A28 vs A29Piedmont SA - Phoenix RU19 0 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia1
 327519  Metro North Pk  03:00 PM  4 A4 vs A16NTH MN Blueberries 4F vs.Alpharetta Juggernaut
Forfeited Game
0
 327520  Mudcreek  05:30 PM  MC 4 A22 vs A2SSA Cobb 19U Boys Union-Price   vs.Atlanta City - BU17 

Bracket - Sunday, April 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327470  Badger Creek Complex  11:00 AM  3 A13 vs A21Cherokee Impact Tigers -19 4F vs.SSA Paulding 19b Wolfpack United
Forfeited Game
0
 327500  Metro North Pk  01:00 PM  1 A10 vs A24NTH MN Bullsharks 0 vs.SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth14
 327494  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 A26 vs A32GSA 19U - Hernandez 2 vs.LSA PFC United U18 - Coach Torres1
 327393  Webb Bridge Park  05:15 PM  1 A16 vs A38Alpharetta Juggernaut 0 vs.Concorde Fire - Newtown U19 Boys0
 327509  Wade Walker Park  06:00 PM  10 A37 vs A15DDY Team Harrington 1 vs.Lazers SC3

Bracket - Saturday, April 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327537  Metro North Pk  09:00 AM  4 A3 vs A16NTH MN Ajax 2 vs.Alpharetta Juggernaut1
 327545  Bethesda Park  09:00 AM  Park A31 vs A37Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera 7 vs.DDY Team Harrington1
 327552  Metro North Pk  11:00 AM  4 A4 vs A6NTH MN Blueberries 2 vs.NTH QP United2
 327550  Braly  01:00 PM  4 A21 vs A15SSA Paulding 19b Wolfpack United 2 vs.Lazers SC8
 327554  Whitlock  01:00 PM  8 A25 vs A22SSA Coweta u19b - Mangarelli   vs.SSA Cobb 19U Boys Union-Price 
 327551  Bethesda Park  01:00 PM  Park A30 vs A35Steamers FC - BRU19-Ramos 0 vs.LSA Crew U180
 327540  Metro North Pk  01:00 PM  4 A5 vs A12NTH MN Eagles 2 vs.Cherokee Impact Amigos FC0
 327538  Silverbacks Park  02:00 PM  Stad A2 vs A23Atlanta City - BU17 0 vs.SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray3
 327544  East Roswell Park  02:15 PM  1 A38 vs A9Concorde Fire - Newtown U19 Boys 2 vs.Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies3
 327542  East Roswell Park  02:30 PM  2 A19 vs A13Roswell Italy 2 vs.Cherokee Impact Tigers -191
 327546  McCurry Park  03:00 PM  25 A17 vs A26Fayette Galaxy FC 0 vs.GSA 19U - Hernandez5
 327548  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 A20 vs A33GSA North 19U Boys - Curtis 0 vs.LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco12
 327553  RYSA  03:30 PM  Fam A36 vs A28RYSA Raptors 19B   vs.Piedmont SA - Phoenix RU19 
 327543  Mudcreek  03:45 PM  MC 4 A24 vs A18SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth 9 vs.Columbus Avengers0
 327479  Metro North Pk  05:00 PM  4 A4 vs A11NTH MN Blueberries 4 vs.PCFC U19 Boys2

Bracket - Sunday, April 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327547  Southeast Athletic Complex  12:30 PM  3 A7 vs A29Fugees Soccer - BU19 0 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia6
 327488  Badger Creek Complex  01:00 PM  3 A13 vs A3Cherokee Impact Tigers -19 4F vs.NTH MN Ajax
Forfeited Game
0
 327481  Noonday  01:00 PM  2 A6 vs A22NTH QP United 2 vs.SSA Cobb 19U Boys Union-Price1
 327480  Mudcreek  01:45 PM  MC 4 A23 vs A5SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray 2 vs.NTH MN Eagles0
 327510  McCurry Park  02:00 PM  22 A17 vs A4Fayette Galaxy FC 0 vs.NTH MN Blueberries12
 327533  PAC  03:00 PM  5 A15 vs A24Lazers SC 2 vs.SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth0
 327465  Webb Bridge Park  03:30 PM  1 A16 vs A10Alpharetta Juggernaut 6 vs.NTH MN Bullsharks3
 327472  Wade Walker Park  05:00 PM  2 A37 vs A20DDY Team Harrington 0F vs.GSA North 19U Boys - Curtis
Forfeited Game
0
 327549  Jones Briddge Park  06:00 PM  3 A11 vs A8PCFC U19 Boys   vs.GSA South 19U Shafe 

Bracket - Saturday, May 05, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327570  Metro North Pk  09:00 AM  5 A10 vs A19NTH MN Bullsharks 5 vs.Roswell Italy3
 327565  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A20 vs A28GSA North 19U Boys - Curtis   vs.Piedmont SA - Phoenix RU19 
 327571  Noonday Park  09:00 AM  01 A6 vs A23NTH QP United 4 vs.SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray2
 327572  Jones Briddge Park  10:00 AM  3 A11 vs A29PCFC U19 Boys 3 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia2
 327566  GSA  10:30 AM  Schr A8 vs A36GSA South 19U Shafe 8 vs.RYSA Raptors 19B0
 327555  Webb Bridge Park  10:45 AM  1 A16 vs A13Alpharetta Juggernaut 2 vs.Cherokee Impact Tigers -197
 327556  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 A26 vs A2GSA 19U - Hernandez 5 vs.Atlanta City - BU170
 327569  Bethesda Park  11:00 AM  Bute A30 vs A32Steamers FC - BRU19-Ramos 0 vs.LSA PFC United U18 - Coach Torres1
 327560  CYSA  12:00 PM  4 A18 vs A3Columbus Avengers 0 vs.NTH MN Ajax4
 327558  Badger Creek Complex  03:00 PM  10 A12 vs A4Cherokee Impact Amigos FC 0 vs.NTH MN Blueberries2
 327562  Whitlock  03:00 PM  8 A25 vs A37SSA Coweta u19b - Mangarelli 3 vs.DDY Team Harrington1
 327559  Mudcreek  04:00 PM  MC 4 A24 vs A14SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth 4F vs.Cherokee Impact Clash
Forfeited Game
0
 327568  Allen Creek  04:00 PM  2 A34 vs A31LSA FC Union U18 - Coach Flores 1 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera2
 327563  Braly  05:00 PM  4 A21 vs A17SSA Paulding 19b Wolfpack United 1 vs.Fayette Galaxy FC1
 327561  Allen Creek  05:45 PM  2 A33 vs A38LSA Deportivo U18 - Coach Pacheco 2 vs.Concorde Fire - Newtown U19 Boys2
 327567  Mudcreek  06:00 PM  MC 4 A22 vs A15SSA Cobb 19U Boys Union-Price 1 vs.Lazers SC1

Bracket - Sunday, May 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327496  GSA  11:55 AM  Bend A8 vs A29GSA South 19U Shafe 2 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Sharks-Mejia1
 327424  Metro North Pk  02:00 PM  1 A5 vs A4NTH MN Eagles 0 vs.NTH MN Blueberries1
 327409  Mudcreek  03:00 PM  MC 2 A23 vs A24SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray 0 vs.SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth2
 327476  GSA  03:00 PM  Schr A8 vs A31GSA South 19U Shafe 0 vs.Steamers FC - 0Y167 - BRU19-Cabrera3
 327483  Grimes Bridge  04:30 PM  1 A19 vs A16Roswell Italy 2 vs.Alpharetta Juggernaut1
 327497  PAC  05:00 PM  5 A15 vs A36Lazers SC 8 vs.RYSA Raptors 19B0

Bracket - Tuesday, May 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327564  Stars Athletic Club  06:45 PM  5 A9 vs A5Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies 2 vs.NTH MN Eagles3
 327445  Tramore  07:00 PM  10 A24 vs A21SSA Cobb 19U Boys United-Whitworth   vs.SSA Paulding 19b Wolfpack United 

Bracket - Thursday, May 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327468  Stars Athletic Club  06:45 PM  4 A9 vs A12Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies 6 vs.Cherokee Impact Amigos FC5

Bracket - Friday, May 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327442  Metro North Park  06:00 PM  3 A10 vs A5NTH MN Bullsharks 1 vs.NTH MN Eagles0

Bracket - Saturday, May 12, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327487  Metro North Park  11:00 AM  3 A5 vs A14NTH MN Eagles   vs.Cherokee Impact Clash 
 327493  Stars Athletic Club  11:00 AM  4 A9 vs A6Georgia Rush Rec - GA Rush Rowdies   vs.NTH QP United 

Bracket - Tuesday, May 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327444  Tramore  07:30 PM  10 A22 vs A23SSA Cobb 19U Boys Union-Price   vs.SSA Cobb 19U Boys Galaxy-Ray 

Bracket - Friday, May 18, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 327541  Metro North Park  06:00 PM  3 A14 vs A10Cherokee Impact Clash   vs.NTH MN Bullsharks 






Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.