Team Schedules - 12U Boys 9v9
ALL REGULAR SEASON TEAMS FROM GROUPS M, N ,S AND W, MOVE TO THE PLAYOFF GROUPS A-H, OR, CONSOLATION GROUP J. VIEW ENTIRE DIVISION IN THE ALL TAB, OR, CLICK ON A TAB LETTER BELOW BRACKET TO VIEW A SINGLE GROUP.
UPDATES: FALL 2019 - 13U CLASSIC I QUALIFIED TEAMS (SUBJECT TO ROSTER CONTINUITY VERIFICATION):
ALIANZA SOCCER
AMBUSH SC RED
ATLANTA CITY
ATLANTA FIRE UNITED ELITE
CFA DALTON
CFA GAINESVILLE
CFA NAVY
CFA ROME
DDYSC WOLVES ELITE
HCU ELITE
INTER ATLANTA FC BLUES
PPA KSA PRO-PROFILE
Bracket - Saturday, March 02, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781346 Garden Lakes 12:00 PM 1 W2 vs W7 CFA Rome 07B 4 vs. Atlanta City - B12U 5 781320 Chatham Co Soccer Complex 01:00 PM 1 S4 vs S5 Savannah United 07B Premier 9 vs. Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 1 781382 Scott Hudgens Park 01:30 PM 3 M1 vs M6 Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 4 vs. BPSC 07 Elite 0 781291 Arizona Avenue 01:30 PM 2B N3 vs N6 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 3 vs. Roswell Santos Blue 07 Acad 0 781383 Rock Springs Soccer Complex 02:00 PM 1 M2 vs M5 PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 7 vs. RYSA Revolution 07 Blue 0 781319 MOBA Academy 02:30 PM 2a S3 vs S6 MOBA-07 Boys 5 vs. OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 2 781347 James Brown Pk - Dalton 03:30 PM 2 W3 vs W6 CFA 07B Navy 6 vs. MAYS Striker 07B Blue - B12U 1 781290 Alpharetta North Park 03:45 PM 1 N2 vs N7 Ambush SC B07 Red 4 vs. Collins Hill - 2007 0 781348 Midway Park - Decatur 04:30 PM 1 W4 vs W5 SSA Chelsea 07 Boys Gold 3 vs. Impact SC 07B Elite 2
Bracket - Sunday, March 03, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781364 Rhodes Jordan Park 10:00 AM 2 W7 vs W5 Atlanta City - B12U 2 vs. Impact SC 07B Elite 2 781295 Groveway Community Park 11:00 AM LWR N6 vs N2 Roswell Santos Blue 07 Acad 0 vs. Ambush SC B07 Red 2 781294 Rock Springs Soccer Complex 11:00 AM 3 N7 vs N1 Collins Hill - 2007 1 vs. CFA Dalton 07B- CL II Blue 7
Bracket - Saturday, March 09, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781322 North Mount Carmel Park 09:00 AM 11 S7 vs S1 HCU 07B Premier - B12U 9v9 1 vs. Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 4 781351 Hubert Park 09:00 AM 4A M W6 vs W2 MAYS Striker 07B Blue - B12U 2 vs. CFA Rome 07B 5 781303 Windsor Parkway Sports Complex 11:00 AM 6 N4 vs N2 DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 5 vs. Ambush SC B07 Red 0 781374 Rock Springs Soccer Complex 02:00 PM 3 M2 vs M7 PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 11 vs. All-In FC 07 Sugar Hill 1 781350 Silverbacks Park 02:20 PM Coke W7 vs W1 Atlanta City - B12U 2 vs. Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 4 781302 Shakerag Elementary 03:00 PM 2B N5 vs N1 Georgia Express 07B Elite 1 vs. CFA Dalton 07B- CL II Blue 6 781331 Chatham Co Soccer Complex 03:00 PM 1 S4 vs S2 Savannah United 07B Premier 4 vs. HCU 07B Elite - B12U 9v9 2 781324 JBP 03:00 PM 1 S5 vs S3 Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 2 vs. MOBA-07 Boys 4 781376 Holland Sports Complex 04:30 PM 1b M4 vs M5 ATHENS UNITED 07 BOYS 5 vs. RYSA Revolution 07 Blue 1
Bracket - Sunday, March 10, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781292 Avondale Dunaire Park 01:00 PM 2B N4 vs N5 DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 2 vs. Georgia Express 07B Elite 2 781339 Chatham Co Soccer Complex 01:00 PM 1 S4 vs S7 Savannah United 07B Premier 6 vs. HCU 07B Premier - B12U 9v9 2 781380 RYSA 01:30 PM Mem M5 vs M3 RYSA Revolution 07 Blue 0 vs. CFA Gainesville 07B Archies 3 781330 JBP 03:00 PM 1 S5 vs S1 Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 1 vs. Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 3 781372 Hubert Park 05:00 PM 3B M W6 vs W4 MAYS Striker 07B Blue - B12U 4 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 3
Bracket - Saturday, March 16, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781394 Scott Hudgens Park 09:15 AM 5 M3 vs M1 CFA Gainesville 07B Archies 1 vs. Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 1 781355 Garden Lakes 10:00 AM 1 W2 vs W5 CFA Rome 07B 4 vs. Impact SC 07B Elite 2 781299 Alpharetta North Park 10:30 AM 1 N2 vs N5 Ambush SC B07 Red 4 vs. Georgia Express 07B Elite 1 781388 Bryson Park 12:30 PM 12 M6 vs M7 BPSC 07 Elite 5 vs. All-In FC 07 Sugar Hill 0 781326 West Gwinnett Park 02:30 PM 1 S1 vs S6 Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 5 vs. OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 0 781318 North Mount Carmel Park 03:00 PM 08 S2 vs S7 HCU 07B Elite - B12U 9v9 3 vs. HCU 07B Premier - B12U 9v9 4 781298 Broaddus Durkan Soccer Complex 05:30 PM 1A N1 vs N6 CFA Dalton 07B- CL II Blue 8 vs. Roswell Santos Blue 07 Acad 2 781356 Broaddus Durkan Soccer Complex 05:30 PM 2 W3 vs W4 CFA 07B Navy 4 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 3
Bracket - Sunday, March 17, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781342 West Gwinnett Park 11:30 AM 1 S1 vs S2 Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 6 vs. HCU 07B Elite - B12U 9v9 0 781395 Holland Sports Complex 12:00 PM 1b M4 vs M7 ATHENS UNITED 07 BOYS 10 vs. All-In FC 07 Sugar Hill 0 781368 Badger Creek Complex 12:30 PM 4 W5 vs W6 Impact SC 07B Elite 3 vs. MAYS Striker 07B Blue - B12U 4 781363 Garden Lakes 04:00 PM 1 W2 vs W3 CFA Rome 07B 2 vs. CFA 07B Navy 3
Bracket - Saturday, March 23, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781304 Sweetapple 09:00 AM 3 N6 vs N7 Roswell Santos Blue 07 Acad 2 vs. Collins Hill - 2007 3 781296 Shakerag Elementary 09:15 AM 2A N5 vs N3 Georgia Express 07B Elite 2 vs. Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 1 781386 RYSA 09:30 AM Ent M5 vs M1 RYSA Revolution 07 Blue 2 vs. Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 4 781338 MOBA Academy 10:00 AM 2a S3 vs S1 MOBA-07 Boys 1 vs. Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 4 781358 Badger Creek Complex 10:00 AM 4 W5 vs W1 Impact SC 07B Elite 2 vs. Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 4 781315 Rock Springs Soccer Complex 02:00 PM 3 N7 vs N3 Collins Hill - 2007 1 vs. Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 6 781332 MOBA Academy 02:00 PM 2a S6 vs S7 OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 2 vs. HCU 07B Premier - B12U 9v9 5 781327 North Mount Carmel Park 03:00 PM 08 S2 vs S5 HCU 07B Elite - B12U 9v9 4 vs. Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 1 781314 Broaddus Durkan Soccer Complex 03:30 PM 1A N1 vs N2 CFA Dalton 07B- CL II Blue 3 vs. Ambush SC B07 Red 1 781359 Midway Park - Decatur 03:30 PM 1 W4 vs W2 SSA Chelsea 07 Boys Gold 0 vs. CFA Rome 07B 2 781360 Tramore - CASL 03:30 PM 5 W6 vs W7 MAYS Striker 07B Blue - B12U 0 vs. Atlanta City - B12U 1 781316 Sweetapple 04:30 PM 3 N6 vs N4 Roswell Santos Blue 07 Acad 1 vs. DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 6
Bracket - Sunday, March 24, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781371 Rhodes Jordan Park 10:00 AM 2 W7 vs W3 Atlanta City - B12U 2 vs. CFA 07B Navy 4 781308 Rock Springs Soccer Complex 11:00 AM 3 N7 vs N5 Collins Hill - 2007 2 vs. Georgia Express 07B Elite 6 781390 Scott Hudgens Park 12:00 PM 3 M1 vs M4 Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 5 vs. ATHENS UNITED 07 BOYS 0 781336 North Mount Carmel Park 01:00 PM 11 S7 vs S5 HCU 07B Premier - B12U 9v9 4 vs. Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 2 781370 Riverline Park 01:00 PM 5 W1 vs W2 Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 2 vs. CFA Rome 07B 2 781392 Gary Pirkle 02:30 PM 6 M7 vs M5 All-In FC 07 Sugar Hill 2 vs. RYSA Revolution 07 Blue 6 781335 North Mount Carmel Park 02:30 PM 11 S2 vs S3 HCU 07B Elite - B12U 9v9 7 vs. MOBA-07 Boys 2 781306 Calhoun Park 04:00 PM 1 N1 vs N4 CFA Dalton 07B- CL II Blue 2 vs. DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 2 781307 Alpharetta North Park 06:00 PM 1 N2 vs N3 Ambush SC B07 Red 1 vs. Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 4
Bracket - Saturday, March 30, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781396 RYSA 09:30 AM Ent M5 vs M6 RYSA Revolution 07 Blue 3 vs. BPSC 07 Elite 1 781384 Holland Sports Complex 01:30 PM 1b M3 vs M4 CFA Gainesville 07B Archies 1 vs. ATHENS UNITED 07 BOYS 2 781340 JBP 03:00 PM 1 S5 vs S6 Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 5 vs. OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 1
Bracket - Saturday, April 06, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781391 Rock Springs Soccer Complex 02:00 PM 3 M2 vs M3 PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 7 vs. CFA Gainesville 07B Archies 1
Bracket - Sunday, April 07, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781375 Bryson Park 03:15 PM 12 M3 vs M6 CFA Gainesville 07B Archies 5 vs. BPSC 07 Elite 0
Bracket - Saturday, April 13, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781343 North Mount Carmel Park 10:30 AM 08 S7 vs S3 HCU 07B Premier - B12U 9v9 5 vs. MOBA-07 Boys 4 781323 MOBA Academy 11:30 AM 2a S6 vs S2 OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 2 vs. HCU 07B Elite - B12U 9v9 2 781400 Bryson Park 11:45 AM 12 M6 vs M4 BPSC 07 Elite 2 vs. ATHENS UNITED 07 BOYS 3 781312 Shakerag Elementary 01:30 PM 2A N5 vs N6 Georgia Express 07B Elite 5 vs. Roswell Santos Blue 07 Acad 5 781366 Broaddus Durkan Soccer Complex 03:30 PM 2 W3 vs W1 CFA 07B Navy 3 vs. Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 2 781398 Scott Hudgens Park 04:00 PM 3 M1 vs M2 Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 5 vs. PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 4 781310 Arizona Avenue 04:30 PM 2B N3 vs N1 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 1 vs. CFA Dalton 07B- CL II Blue 5 781311 Avondale Dunaire Park 04:30 PM 2B N4 vs N7 DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 4 vs. Collins Hill - 2007 1 781334 West Gwinnett Park 04:30 PM 1 S1 vs S4 Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 2 vs. Savannah United 07B Premier 1 781367 Midway Park - Decatur 04:30 PM 1 W4 vs W7 SSA Chelsea 07 Boys Gold 2 vs. Atlanta City - B12U 1
Bracket - Sunday, April 14, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781328 MOBA Academy 03:00 PM 2a S3 vs S4 MOBA-07 Boys 2 vs. Savannah United 07B Premier 7 781344 MOBA Academy 04:30 PM 2a S6 vs S4 OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 1 vs. Savannah United 07B Premier 4
Bracket - Wednesday, April 17, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781378 Gary Pirkle 07:00 PM 2B M7 vs M1 All-In FC 07 Sugar Hill 0 vs. Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 12
Bracket - Thursday, April 18, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781354 Riverline Park 06:30 PM 5 W1 vs W6 Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 2 vs. MAYS Striker 07B Blue - B12U 1
Bracket - Friday, April 19, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781379 Bryson Park 07:00 PM 12 M6 vs M2 BPSC 07 Elite 0 vs. PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 8
Bracket - Saturday, April 20, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781399 Gary Pirkle 12:00 PM 1B M7 vs M3 All-In FC 07 Sugar Hill 1 vs. CFA Gainesville 07B Archies 11 781387 Holland Sports Complex 03:00 PM 1b M4 vs M2 ATHENS UNITED 07 BOYS 2 vs. PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 7
Bracket - Friday, April 26, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781300 Arizona Avenue 07:00 PM 2B N3 vs N4 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 1 vs. DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 3 781362 Midway Park - Decatur 07:00 PM 1 W1 vs W4 Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 5 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 0
Bracket - Sunday, April 28, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781352 Badger Creek Complex 01:00 PM 3 W5 vs W3 Impact SC 07B Elite 0 vs. CFA 07B Navy 4
Bracket - Saturday, May 04, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781278 Oglethorpe Salamone 08:00 AM 1 E1 vs E4 ATHENS UNITED 07 BOYS 2 vs. Collins Hill - 2007 1 781279 Oglethorpe Univ. Turf Fields 08:00 AM 1 E2 vs E3 Atlanta City - B12U 3 vs. MOBA-07 Boys 0 781284 Oglethorpe Salamone 09:30 AM 1 F1 vs F4 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 6 vs. Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 0 781285 Oglethorpe Univ. Turf Fields 09:30 AM 1 F2 vs F3 CFA Gainesville 07B Archies 1 vs. MAYS Striker 07B Blue - B12U 2 781402 Oglethorpe Salamone 11:00 AM 1 G1 vs G4 HCU 07B Premier - B12U 9v9 2 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 3 781403 Oglethorpe Univ. Turf Fields 11:00 AM 1 G2 vs G3 Ambush SC B07 Red 2 vs. RYSA Revolution 07 Blue 0 781408 Oglethorpe Salamone 12:30 PM 1 H1 vs H4 CFA Rome 07B 2 vs. BPSC 07 Elite 0 781409 Oglethorpe Univ. Turf Fields 12:30 PM 1 H2 vs H3 HCU 07B Elite - B12U 9v9 3 vs. Georgia Express 07B Elite 2 781280 Oglethorpe Univ. Turf Fields 02:00 PM 1 E3 vs E1 MOBA-07 Boys 3 vs. ATHENS UNITED 07 BOYS 3 781281 Oglethorpe Salamone 02:00 PM 1 E4 vs E2 Collins Hill - 2007 0 vs. Atlanta City - B12U 1 781286 Oglethorpe Univ. Turf Fields 03:30 PM 1 F3 vs F1 MAYS Striker 07B Blue - B12U 3 vs. Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 4 781287 Oglethorpe Salamone 03:30 PM 1 F4 vs F2 Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 1 vs. CFA Gainesville 07B Archies 5
Bracket - Sunday, May 05, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781404 Oglethorpe Univ. Turf Fields 08:00 AM 1 G3 vs G1 RYSA Revolution 07 Blue 5 vs. HCU 07B Premier - B12U 9v9 1 781405 Oglethorpe Salamone 08:00 AM 1 G4 vs G2 SSA Chelsea 07 Boys Gold 1 vs. Ambush SC B07 Red 3 781410 Oglethorpe Univ. Turf Fields 09:30 AM 1 H3 vs H1 Georgia Express 07B Elite 3 vs. CFA Rome 07B 3 781411 Oglethorpe Salamone 09:30 AM 1 H4 vs H2 BPSC 07 Elite 0 vs. HCU 07B Elite - B12U 9v9 2 781282 Oglethorpe Univ. Turf Fields 11:00 AM 1 E1 vs E2 ATHENS UNITED 07 BOYS 3 vs. Atlanta City - B12U 2 781283 Oglethorpe Salamone 11:00 AM 1 E3 vs E4 MOBA-07 Boys 2 vs. Collins Hill - 2007 1 781288 Oglethorpe Univ. Turf Fields 12:30 PM 1 F1 vs F2 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 2 vs. CFA Gainesville 07B Archies 2 781289 Oglethorpe Salamone 12:30 PM 1 F3 vs F4 MAYS Striker 07B Blue - B12U 0 vs. Hinesville Soccer Association - 0Y180 - B12U 1 781406 Oglethorpe Univ. Turf Fields 02:00 PM 1 G1 vs G2 HCU 07B Premier - B12U 9v9 1 vs. Ambush SC B07 Red 5 781407 Oglethorpe Salamone 02:00 PM 1 G3 vs G4 RYSA Revolution 07 Blue 0 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 1 781412 Oglethorpe Univ. Turf Fields 03:30 PM 1 H1 vs H2 CFA Rome 07B 3 vs. HCU 07B Elite - B12U 9v9 3 781413 Oglethorpe Salamone 03:30 PM 1 H3 vs H4 Georgia Express 07B Elite 1 vs. BPSC 07 Elite 1
Bracket - Saturday, May 11, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781030 North Mount Carmel Park 08:00 AM 13 A1 vs A4 Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 2 vs. CFA Gainesville 07B Archies 2 781031 North Mount Carmel Park 08:00 AM 14 A2 vs A3 Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 0 vs. Ambush SC B07 Red 2 781152 North Mount Carmel Park 09:30 AM 13 B1 vs B4 CFA Dalton 07B- CL II Blue 3 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 1 781153 North Mount Carmel Park 09:30 AM 14 B2 vs B3 PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 4 vs. HCU 07B Elite - B12U 9v9 1 784496 North Mount Carmel Park 09:30 AM 11 J1 vs J2 Impact SC 07B Elite 1 vs. Roswell Santos Blue 07 Acad 2 784498 North Mount Carmel Park 09:30 AM 12 J3 vs J4 All-In FC 07 Sugar Hill 2 vs. OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 2 781158 North Mount Carmel Park 11:00 AM 13 C1 vs C4 Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 1 vs. CFA Rome 07B 4 781159 North Mount Carmel Park 11:00 AM 14 C2 vs C3 DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 3 vs. ATHENS UNITED 07 BOYS 1 781164 North Mount Carmel Park 12:30 PM 13 D1 vs D4 CFA 07B Navy 1 vs. Atlanta City - B12U 2 781165 North Mount Carmel Park 12:30 PM 14 D2 vs D3 Savannah United 07B Premier 0 vs. Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 7 781032 North Mount Carmel Park 02:00 PM 13 A3 vs A1 Ambush SC B07 Red 3 vs. Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 3 781033 North Mount Carmel Park 02:00 PM 14 A4 vs A2 CFA Gainesville 07B Archies 1 vs. Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 0 784501 North Mount Carmel Park 02:00 PM 11 J2 vs J3 Roswell Santos Blue 07 Acad 7 vs. All-In FC 07 Sugar Hill 0 784500 North Mount Carmel Park 02:00 PM 12 J4 vs J1 OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS 1 vs. Impact SC 07B Elite 5 781150 North Mount Carmel Park 03:30 PM 13 B3 vs B1 HCU 07B Elite - B12U 9v9 1 vs. CFA Dalton 07B- CL II Blue 6 781151 North Mount Carmel Park 03:30 PM 14 B4 vs B2 SSA Chelsea 07 Boys Gold 2 vs. PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 4
Bracket - Sunday, May 12, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781156 North Mount Carmel Park 08:00 AM 13 C3 vs C1 ATHENS UNITED 07 BOYS 1 vs. Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 5 781157 North Mount Carmel Park 08:00 AM 14 C4 vs C2 CFA Rome 07B 3 vs. DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 1 781162 North Mount Carmel Park 09:30 AM 13 D3 vs D1 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 1 vs. CFA 07B Navy 4 781163 North Mount Carmel Park 09:30 AM 14 D4 vs D2 Atlanta City - B12U 6 vs. Savannah United 07B Premier 3 796741 North Mount Carmel Park 09:30 AM 11 J1 vs J3 Impact SC 07B Elite 4 vs. All-In FC 07 Sugar Hill 0 796742 North Mount Carmel Park 09:30 AM 12 J2 vs J4 Roswell Santos Blue 07 Acad 4F vs. OASC TYRONE ACADEMY 12 BOYS Forfeited Game
0 781034 North Mount Carmel Park 10:45 AM 13A A1 vs A2 Atlanta Fire - U12 Boys Elite (2007) 1 vs. Smyrna Soccer Club 2007 Boys- CL II Blue 1 781035 North Mount Carmel Park 10:45 AM 14A A3 vs A4 Ambush SC B07 Red 0 vs. CFA Gainesville 07B Archies 0
Bracket - Saturday, May 18, 2019 Game Venue Time Field Group Home Team Score Away Team Score 781155 North Mount Carmel Park 06:15 PM 04B C3 vs C4 ATHENS UNITED 07 BOYS Forfeited Game
0 vs. CFA Rome 07B 4F 781160 North Mount Carmel Park 06:15 PM 05A D1 vs D2 CFA 07B Navy 4F vs. Savannah United 07B Premier Forfeited Game
0 781148 North Mount Carmel Park 06:30 PM 05B B1 vs B2 CFA Dalton 07B- CL II Blue 0 vs. PPA KSA 07 Pro-Profile - B12U 0 781149 North Mount Carmel Park 06:30 PM 08 B3 vs B4 HCU 07B Elite - B12U 9v9 2 vs. SSA Chelsea 07 Boys Gold 1 781161 North Mount Carmel Park 06:30 PM 10 D3 vs D4 Inter Atlanta FC Blues - 12UB 9v9 0 vs. Atlanta City - B12U 6 781154 North Mount Carmel Park 07:30 PM 04A C1 vs C2 Alianza Soccer Gold 07 UB12 Academy 0 vs. DDYSC 07 Wolves Elite - 9v9 0