Username: 
  Password: 
       

Gwinnett Soccer League Fall 20
VENUE:  Fowler Park - Cumming GA

  Sunday, September 13, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680496  Fowler Park  01:00 PM  9 UFA-F (M) Reign 6 vs.UFA-F (P) Spirit216U Girls Bracket
 680497  Fowler Park  03:00 PM  9 UFA-F (M) Warriors 0 vs.UFA-F (P) Fusion116U Girls Bracket
 680572  Fowler Park  05:00 PM  9 UFA-F (P) Stars 3 vs.UFA Norcross U19G Sky Blue119U Girls Bracket

  Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680506  Fowler Park  05:00 PM  10 UFA-F (P) Fusion 3 vs.GSA North 16U G Weathers GSL016U Girls Bracket
 680355  Fowler Park  05:00 PM  5 UFA-F (P) United 2 vs.Atlanta Fire United Coach Lee816U Boys Bracket

  Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680502  Fowler Park  09:00 AM  10 UFA-F (P) Fusion 1 vs.UFA-F (P) Spirit016U Girls Bracket
 680318  Fowler Park  11:00 AM  10 UFA-F (M) Tornadoes 2 vs.UFA-F (P) United016U Boys Bracket
 680392  Fowler Park  01:00 PM  10 UFA-F (M) Blades 2 vs.UFA-F (P) Silverbacks119U Boys Bracket
 680575  Fowler Park  03:00 PM  10 UFA-F (P) Stars 2 vs.Atlanta Fire United- Galan119U Girls Bracket

  Saturday, October 10, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680397  Fowler Park  05:00 PM  6 UFA-F (M) Blades 4 vs.Alpharetta Marseille419U Boys Bracket

  Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680328  Fowler Park  09:00 AM  10 UFA-F (M) Seattle Sounders 4 vs.GSA North 16U B Woodruff GSL216U Boys Bracket
 680509  Fowler Park  09:00 AM  9 UFA-F (M) Warriors 5 vs.UFA Norcross U16G Lyon016U Girls Bracket
 680330  Fowler Park  11:00 AM  10 UFA-F (P) United 5 vs.GSA North 16U B Watkins GSL316U Boys Bracket
 680510  Fowler Park  11:00 AM  9 UFA-F (P) Fusion 7 vs.UFA Lawrenceville U16G Black Knights016U Girls Bracket
 680329  Fowler Park  01:00 PM  10 UFA-F (M) Tornadoes 2 vs.GSA North 16U B Moore GSL116U Boys Bracket
 680511  Fowler Park  01:00 PM  9 UFA-F (P) Spirit 1 vs.Steamers FC - GR16U - Blue016U Girls Bracket
 680327  Fowler Park  03:00 PM  10 UFA-F (M) Jets 6 vs.GSA South 16U B MIller GSL216U Boys Bracket
 680578  Fowler Park  03:00 PM  9 UFA-F (P) Stars 3 vs.UFA-F (M) Lady Warriors119U Girls Bracket
 680401  Fowler Park  05:00 PM  9 UFA-F (M) Blades 9 vs.GSA North 19U B Glen GSL019U Boys Bracket
 680402  Fowler Park  07:00 PM  9 UFA-F (P) Silverbacks 3 vs.Atlanta Fire Rengifo219U Boys Bracket

  Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680333  Fowler Park  09:00 AM  5 UFA-F (M) Seattle Sounders 2 vs.Steamers FC - BR16U - Blue316U Boys Bracket
 680335  Fowler Park  11:00 AM  5 UFA-F (P) United 4 vs.GSA North 16U B Woodruff GSL316U Boys Bracket
 680336  Fowler Park  01:00 PM  5 UFA-F (S) Fire 4 vs.GSA North 16U B Moore GSL116U Boys Bracket
 680405  Fowler Park  05:00 PM  5 UFA-F (M) Blades 2 vs.Roswell Boston - BR19U319U Boys Bracket
 680406  Fowler Park  07:00 PM  5 UFA-F (P) Silverbacks   vs.GSA North 19U B Winberg GSL 19U Boys Bracket

  Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680409  Fowler Park  09:00 AM  10 UFA-F (M) Blades 4 vs.Steamers FC - BR19U - White219U Boys Bracket
 680410  Fowler Park  11:00 AM  10 UFA-F (P) Silverbacks 1 vs.Steamers FC - BR19U - Blue219U Boys Bracket

  Sunday, November 08, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680480  Fowler Park  01:00 PM  10 UFA-F (M) Foosa 0 vs.UFA-F (P) Stampede314U Girls Bracket
 681147  Fowler Park  03:00 PM  10 UFA-F (M) Tornadoes 0 vs.UFA-F (P) Rangers014U Boys Bracket
 680351  Fowler Park  03:00 PM  9 UFA-F (S) Fire 3 vs.UFA-F (M) Jets516U Boys Bracket
 680323  Fowler Park  05:00 PM  10 UFA-F (M) Seattle Sounders 3 vs.GSA North 16U B Watkins GSL716U Boys Bracket

  Sunday, November 15, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681123  Fowler Park  01:00 PM  10 UFA-F (P) Bayern Munich   vs.UFA Norcross U14B Milan 14U Boys Bracket
 680334  Fowler Park  03:00 PM  10 UFA-F (M) Tornadoes 3 vs.GSA South 16U B MIller GSL016U Boys Bracket
 680583  Fowler Park  05:00 PM  10 UFA-F (M) Lady Warriors 2 vs.Atlanta Fire United- Galan119U Girls Bracket