Username: 
  Password: 
       

Gwinnett Soccer League Fall 20
VENUE:  Scott Hudgens Park

  Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681069  Scott Hudgens Park  09:00 AM  3 Atlanta Fire Hermansen 1 vs.UFA-F (P) Leicester City214U Boys Bracket

  Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681089  Scott Hudgens Park  09:00 AM  6 Atlanta Fire Team Prophete 2 vs.GSA North 14U B Leichter GSL414U Boys Bracket
 681090  Scott Hudgens Park  11:00 AM  3 Atlanta Fire Hermansen 5 vs.GSA North 14U B Zavala GSL314U Boys Bracket
 680498  Scott Hudgens Park  05:00 PM  4 Atlanta Fire United Recreation - GR16U 10 vs.UFA Lawrenceville U16G Black Knights016U Girls Bracket

  Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680424  Scott Hudgens Park  01:00 PM  6 Atlanta Fire Rengifo 6 vs.UFA-F (M) Blades119U Boys Bracket
 681224  Scott Hudgens Park  03:00 PM  3 Atlanta Fire Hermansen 4 vs.UFA-F (M) Hornets214U Boys Bracket

  Sunday, October 11, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680573  Scott Hudgens Park  03:00 PM  3 Atlanta Fire United- Galan 4F vs.UFA-F (M) Lady Warriors
Forfeited Game
019U Girls Bracket

  Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680361  Scott Hudgens Park  11:00 AM  6 Atlanta Fire United Coach Lee 9 vs.UFA-F (S) Fire616U Boys Bracket
 681228  Scott Hudgens Park  01:00 PM  6 Atlanta Fire Haley - BR14U 1 vs.UFA-F (M) Hornets014U Boys Bracket
 680569  Scott Hudgens Park  03:00 PM  5 Atlanta Fire United- Galan 2 vs.GSA North 19U G Vance GSL019U Girls Bracket
 681226  Scott Hudgens Park  05:00 PM  6 Atlanta Fire Team Prophete 3 vs.UFA-F (P) Rangers214U Boys Bracket

  Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680518  Scott Hudgens Park  03:00 PM  3 Atlanta Fire United Recreation - GR16U 3 vs.UFA-F (P) Fusion216U Girls Bracket
 680412  Scott Hudgens Park  03:00 PM  5 Atlanta Fire Rengifo 1 vs.GSA North 19U B Glen GSL019U Boys Bracket

  Sunday, November 08, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681070  Scott Hudgens Park  01:00 PM  6 Atlanta Fire Haley - BR14U 2 vs.UFA-F (P) Bayern Munich114U Boys Bracket
 680313  Scott Hudgens Park  03:00 PM  5 Atlanta Fire United Coach Lee 2 vs.GSA South 16U B MIller GSL516U Boys Bracket

  Saturday, November 14, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681162  Scott Hudgens Park  01:00 PM  4 Atlanta Fire Hermansen 6 vs.UFA Lawrenceville U14B Black Knights214U Boys Bracket

  Sunday, November 15, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680331  Scott Hudgens Park  01:00 PM  1 Atlanta Fire United Coach Lee   vs.UFA Norcross U16B Boca Juniors 16U Boys Bracket