Username: 
  Password: 
       

Gwinnett Soccer League Fall 20
VENUE:  Rabbit Hill Park

  Saturday, September 12, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680374  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 GSA North 19U B Glen GSL 1 vs.UFA-F (P) Silverbacks319U Boys Bracket
 680484  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 GSA North 16U G Weathers GSL 1 vs.UFA-F (P) Spirit516U Girls Bracket
 680296  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 GSA North 16U B Woodruff GSL 7 vs.UFA-F (S) Fire116U Boys Bracket
 680375  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 GSA North 19U B Winberg GSL 3 vs.UFA-F (M) Blades719U Boys Bracket

  Saturday, September 19, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680302  Rabbit Hill Park  11:00 AM  Turf GSA North 16U B Woodruff GSL 7 vs.GSA North 16U B Watkins GSL516U Boys Bracket
 681082  Rabbit Hill Park  01:00 PM  Turf GSA North 14U B Leichter GSL 5 vs.Atlanta Fire Haley - BR14U314U Boys Bracket

  Sunday, September 20, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680425  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 GSA North 19U B Glen GSL   vs.UFA Norcross U19B Porto 19U Boys Bracket

  Saturday, September 26, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680383  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 GSA North 19U B Glen GSL   vs.Alpharetta Liverpool 19U Boys Bracket
 681081  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 GSA North 14U B Zavala GSL 2 vs.Atlanta Fire Team Prophete114U Boys Bracket

  Sunday, September 27, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680358  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 GSA North 16U B Moore GSL 2 vs.UFA Norcross U16B Boca Juniors516U Boys Bracket

  Saturday, October 03, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680574  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 GSA North 19U G Vance GSL 4 vs.UFA Norcross U19G Sky Blue319U Girls Bracket

  Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680362  Rabbit Hill Park  11:00 AM  2 GSA North 16U B Watkins GSL 0 vs.UFA-F (M) Tornadoes416U Boys Bracket
 680478  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 GSA North 14U G Butcher GSL 1 vs.UFA-F (S) Spirit014U Girls Bracket
 680363  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 GSA North 16U B Moore GSL 1 vs.UFA-F (M) Seattle Sounders016U Boys Bracket
 680364  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 GSA North 16U B Woodruff GSL 1 vs.UFA-F (M) Jets716U Boys Bracket
 681094  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 GSA North 14U B Leichter GSL 2 vs.UFA-F (M) Sounders014U Boys Bracket

  Saturday, October 17, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681121  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 GSA North 14U B Zavala GSL 4 vs.UFA-F (P) Leicester City414U Boys Bracket
 680579  Rabbit Hill Park  03:00 PM  1 GSA North 19U G Vance GSL 1 vs.Atlanta Fire United- Galan119U Girls Bracket
 680512  Rabbit Hill Park  03:00 PM  2 GSA North 16U G Hutchinson GSL 3 vs.GSA North 16U G Weathers GSL116U Girls Bracket
 681100  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 GSA North 14U B Leichter GSL 2 vs.UFA-F (P) Chelsea014U Boys Bracket
 680307  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 GSA North 16U B Woodruff GSL 1 vs.Atlanta Fire United Coach Lee316U Boys Bracket

  Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680426  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 GSA North 19U B Winberg GSL 2 vs.Steamers FC - BR19U - White019U Boys Bracket
 680357  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 GSA North 16U B Watkins GSL 4 vs.UFA-F (M) Jets516U Boys Bracket

  Saturday, October 24, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680517  Rabbit Hill Park  09:00 AM  3 GSA North 16U G Weathers GSL 0 vs.Steamers FC - GR16U - Blue516U Girls Bracket
 680462  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 GSA North 14U G Butcher GSL 3 vs.Steamers FC - GR14U - Blue214U Girls Bracket
 680516  Rabbit Hill Park  03:00 PM  Turf GSA North 16U G Hutchinson GSL 9 vs.UFA Lawrenceville U16G Black Knights016U Girls Bracket

  Sunday, October 25, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680367  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 GSA North 16U B Watkins GSL   vs.UFA-F (S) Fire 16U Boys Bracket

  Saturday, October 31, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680466  Rabbit Hill Park  09:00 AM  Turf GSA North 14U G Butcher GSL 1 vs.UFA-F (M) Real Salt Lake314U Girls Bracket
 680521  Rabbit Hill Park  11:00 AM  Turf GSA North 16U G Weathers GSL 1 vs.UFA Norcross U16G Lyon416U Girls Bracket
 681141  Rabbit Hill Park  01:00 PM  Turf GSA North 14U B Leichter GSL 2 vs.Steamers FC - BR14U - Blue014U Boys Bracket
 680520  Rabbit Hill Park  03:00 PM  Turf GSA North 16U G Hutchinson GSL 2 vs.UFA-F (M) Reign316U Girls Bracket

  Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680295  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 GSA North 16U B Watkins GSL 5 vs.Atlanta Fire United Coach Lee216U Boys Bracket

  Friday, November 06, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681071  Rabbit Hill Park  07:30 PM  3 GSA North 14U B Zavala GSL   vs.UFA-F (M) Sounders 14U Boys Bracket

  Saturday, November 07, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 681152  Rabbit Hill Park  09:00 AM  3 GSA North 14U B Zavala GSL 2 vs.GSA North 14U B Leichter GSL314U Boys Bracket
 680470  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 GSA North 14U G Butcher GSL 0 vs.UFA-F (P) Crew414U Girls Bracket
 680417  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 GSA North 19U B Glen GSL 2 vs.GSA North 19U B Winberg GSL019U Boys Bracket
 680348  Rabbit Hill Park  01:00 PM  2 GSA North 16U B Moore GSL 2 vs.GSA North 16U B Woodruff GSL416U Boys Bracket
 680347  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 GSA North 16U B Watkins GSL 4 vs.GSA South 16U B MIller GSL316U Boys Bracket
 680525  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 GSA North 16U G Weathers GSL 0 vs.UFA-F (M) Warriors116U Girls Bracket
 680524  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 GSA North 16U G Hutchinson GSL 1 vs.UFA-F (P) Fusion116U Girls Bracket

  Sunday, November 08, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680369  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 GSA North 16U B Woodruff GSL 0 vs.UFA-F (M) Tornadoes716U Boys Bracket
 680379  Rabbit Hill Park  11:00 AM  1 GSA North 19U B Glen GSL   vs.Alpharetta Marseille 19U Boys Bracket
 680483  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 GSA North 16U G Hutchinson GSL   vs.Atlanta Fire United Recreation - GR16U 16U Girls Bracket
 680581  Rabbit Hill Park  05:00 PM  3 GSA North 19U G Vance GSL 1 vs.UFA-F (M) Lady Warriors219U Girls Bracket
 680384  Rabbit Hill Park  07:00 PM  2 GSA North 19U B Winberg GSL 0 vs.Atlanta Fire Rengifo119U Boys Bracket

  Saturday, November 14, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680474  Rabbit Hill Park  09:00 AM  3 GSA North 14U G Butcher GSL 0 vs.UFA-F (P) Stampede014U Girls Bracket
 680422  Rabbit Hill Park  09:00 AM  Turf GSA North 19U B Winberg GSL   vs.Roswell Boston - BR19U 19U Boys Bracket
 681159  Rabbit Hill Park  11:00 AM  3 GSA North 14U B Leichter GSL 9 vs.UFA Norcross U14B Inter314U Boys Bracket
 680421  Rabbit Hill Park  11:00 AM  Turf GSA North 19U B Glen GSL 1 vs.Steamers FC - BR19U - Blue719U Boys Bracket

  Sunday, November 15, 2020
GameVenueTimeFieldHome TeamScore Away TeamScoreFlight
 680577  Rabbit Hill Park  01:00 PM  3 GSA North 19U G Vance GSL 3 vs.UFA-F (P) Stars519U Girls Bracket
 680368  Rabbit Hill Park  05:00 PM  Turf GSA North 16U B Moore GSL 3 vs.UFA-F (P) United316U Boys Bracket