Username: 
  Password: 
       

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
13U Classic I Red
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/12,11/18,11/19
Venue: GSA
MOBA Academy
Grimes Bridge
Scott Hudgens Park
South Gwinnett Park
Southeast Athletic Complex
Chatham Co Soccer Complex
East Roswell Park
Fowler Park
Ocee Elementary
Riverline Park
South Forsyth
Avondale Stadium
Arizona Avenue
Harmony Grove
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

13U Classic I Blue
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/18
Venue: Georgia Soccer Park
Noonday Park
Riverline Park
Tramore - CASL
GSA
Summerour Middle School
Holland Sports Complex
Hubert Park
Metro North Pk
Mudcreek
Stars Athletic Club
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Badger Creek Complex
UQP
Rabbit Hill Park
Alatoona HS
Concorde Ashford Dunwoody
Ocee Elementary
Brackets: All Brackets

13U Classic II East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/17,11/18,12/13,12/16
Venue: Pleasantdale Park
West Gwinnett Park
Bethesda Park
Ocee Elementary
Augusta Soccer Park
Georgia Soccer Park
Rabbit Hill Park
Briscoe Park
Concorde Ashford Dunwoody
Ridgeview Charter School
Tolleson Park
Riverline Park
River Line Park
Brackets: All Brackets

13U Classic II West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/16
Venue: Concorde Fire - Fayetteville
Scott Hudgens Park
Webb Bridge Park
East Carrollton Park
Noonday Park
Georgia Soccer Park
UQP
CYSA
South Forsyth
E.E. Robinson Park
Ocee Elementary
Lakeshore Park
Woodlands Park
Fowler Park
Gary Pirkle
GSA
Alpharetta North Park
Milton Center
Brackets: All Brackets

13U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/19,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12,12/15
Venue: Bryson Park
Holland Sports Complex
Peachtree Ridge Park
Rhodes Jordan Park
Scott Hudgens Park
Wade Walker Park
Shakerag Elementary
Webb Bridge Park
Chatham Co Soccer Complex
United Sports Complex
GSA
Rabbit Hill Park
Dresden Park
Allen Creek
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Milton Center
TBD C1
Brackets: All Brackets

13U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/19,12/1,12/8,12/9
Venue: Galloway Athletic Complex
McCurry Park
North Mount Carmel Park
RYSA
Metro North Pk
Mudcreek
South Forsyth
Drew Charter School
Grimes Bridge
UQP
Macon Soccer Complex
Marathon Park
East Roswell Park
Grizzard Park - Rome
Troup Soccer Complex
Concorde Ashford Dunwoody
Matt Community Park
Sutton Middle School
Fowler Park
Ridgeview Charter School
Noonday Park
Arizona Avenue
CGSA - Warner Robins
LanierLand Park
Tramore
PAC
Avondale Stadium
TBD C
Brackets: All Brackets

13U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2
Venue: Briscoe Park
Stars Athletic Club
Wade Walker Park
GSA
Lindley MS
Scott Hudgens Park
Marathon Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Pleasantdale Park
Augusta Soccer Park
Galloway Athletic Complex
Summerour Middle School
Chatham Co Soccer Complex
Bunten Road Park
Matt Community Park
Gordon Street Center
Fowler Park
Rabbit Hill Park
West Jackson MS
Tramore
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

13U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/15,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/28,12/16
Venue: Badger Creek Complex
Barrow County Leisure Services
CYSA
Granite
Arizona Avenue
Fowler Park
Georgia Soccer Park
South Gwinnett Park
Adams Park
South Forsyth
Granite Complex
Macon Soccer Complex
Summerour Middle School
Henderson Park / Livsey Field
Drew Charter School
Rock Creek Sports Complex
Concorde Ashford Dunwoody
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Matt Community Park
Sequoyah Park
Avondale Stadium
Brackets: All Brackets

13U Classic V West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,12/2,12/9,12/16
Venue: Whitlock
Arizona Avenue
Hubert Park
CGSA - Warner Robins
Old Patrick Henry HS Fields
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Dresden Park
Drew Charter School
Northwest Whitfield HS
East Carrollton Park
Southeast Athletic Complex
Covington Y Outdoor Center
Felker Park
Friendly City Park
Fullerville
Macon Soccer Complex
Chestnut Log
Alatoona HS
TBD C
Brackets: All Brackets

13U Classic V East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/2,12/3
Venue: Oconee Veterans Park
Silverbacks Park
Stars Athletic Club
UNG
Bryson Park
Eastside Baptist Church
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Summerour Middle School
Devaul Henderson Park - RH
Poole Recreation Center
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Holland Sports Complex
Augusta Soccer Park
Shakerag Elementary
Peachtree Ridge Park
TBD C
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/3,12/16
Venue: MOBA Academy
West Gwinnett Park
Georgia Soccer Park
Summerour Middle School
Pinckneyville Park - UFA Norcross
South Forsyth
Mudcreek
Ocee Elementary
Augusta Soccer Park
Grimes Bridge
Chatham Co Soccer Complex
Scott Hudgens Park
Marathon Park
Concorde Ashford Dunwoody
Ridgeview Charter School
Tramore
Groveway Community Park
TBD C
Central Park
Fowler Park
East Roswell Park
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

14U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,12/13
Venue: Lakeshore Park
Peachtree Ridge Park
Rabbit Hill Park
Silverbacks Park
CYSA
Holland Sports Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Pleasantdale Park
CGSA - Warner Robins
Friendly City Park
Macon Soccer Complex
Shakerag Elementary
Stars Athletic Club
Georgia Soccer Park
RYSA
Riverline Park
Concorde Ashford Dunwoody
Ridgeview Charter School
Summerour Middle School
River Line Park
Brackets: All Brackets

14U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18
Venue: Badger Creek Complex
Drew Charter School
GSA
Ocee Elementary
Ruby C. Fulbright Field
Arizona Avenue
Grimes Bridge
Scott Hudgens Park
Galloway Athletic Complex
Webb Bridge Park
Rabbit Hill Park
Southeast Athletic Complex
Sutton Middle School
E.E. Robinson Park
South Forsyth
Fowler Park
Mary Street Park
Rhodes Jordan Park
Gary Pirkle
Milton Center
George Pierce Park
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

14U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/13,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/30,12/1,12/9,12/17
Venue: McCurry Park
Oconee Veterans Park
Poole Recreation Center
Georgia Soccer Park
Mudcreek
Tramore
Troup Soccer Complex
Whitlock
Central Park
Concorde Fire - Fayetteville
Grizzard Park - Rome
Northwest Whitfield HS
Concorde Ashford Dunwoody
Marathon Park
Noonday Park
PAC
Walton High School
TBD C
Brackets: All Brackets

14U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,12/16
Venue: North Floyd Park
Peachtree Ridge Park
Stars Athletic Club
Tramore - CASL
Windsor Parkway Sports Complex
Bethesda Park
Hubert Park
Braly
Gordon Street Center
Midway Park - Decatur
Fowler Park
Adams Park
United Sports Complex
Summerour Middle School
LanierLand Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Shakerag Elementary
South Forsyth
West Jackson MS
Noonday Park
Brackets: All Brackets

14U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/10,12/17
Venue: Briscoe Park
Drew Charter School
Wade Walker Park
Chestnut Log
Augusta Soccer Park
CYSA
Devaul Henderson Park - RH
RYSA
GSA
UQP
Arizona Avenue
Fullerville
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Dresden Park
Holland Sports Complex
Silverbacks Park
East Carrollton Park
Noonday Park
Southeast Athletic Complex
Metro North Pk
TBD
Brackets: All Brackets

14U Classic V
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18
Venue: Milton Center
South Forsyth
TBD C
Macon Soccer Complex
Noonday Park
Rabbit Hill Park
Adams Park
CGSA - Warner Robins
Grimes Bridge
Hubert Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Bill Reynolds Soccer Complex
Sand Hill Park
Wade Walker Park
Matt Community Park
Tramore - CASL
East Roswell Park
FPCA Field
Webb Bridge Park
Fowler Park
JBP
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/30
Venue: Badger Creek Complex
Grizzard Park - Rome
Wade Walker Park
Holland Sports Complex
Ocee Elementary
Lakeshore Park
Noonday Park
Rabbit Hill Park
Chatham Co Soccer Complex
Summerour Middle School
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Georgia Soccer Park
GSA
Ridgeview Charter School
TBD
Brackets: All Brackets

15U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/29,12/17
Venue: Drew Charter School
Georgia Soccer Park
Summerour Middle School
Pinckneyville Park - UFA Norcross
West Gwinnett Park
Bethesda Park
East Carrollton Park
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
Augusta Soccer Park
Marathon Park
CYSA
Southeast Athletic Complex
Bill Wood Park
Mudcreek
Chestnut Log
Tramore
Ridgeview Charter School
Arizona Avenue
Avondale Stadium
Noonday Park
Brackets: All Brackets

15U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/19
Venue: Barrow County Leisure Services
Bethesda Park
South Forsyth
Webb Bridge Park
GSA
Harmony Grove
Milton Center
Sand Hill Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Pleasantdale Park
Concorde Fire - Fayetteville
Matt Community Park
TBD
Fowler Park
Brackets: All Brackets

15U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12,12/16
Venue: Dresden Park
Noonday Park
Tramore - CASL
Braly
Grimes Bridge
Summerour Middle School
Friendly City Park
McCurry Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Troup Soccer Complex
Drew Charter School
UQP
Southeast Athletic Complex
Brackets: All Brackets

15U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/9,11/10,11/11,11/12,11/16,11/17,11/18,11/20
Venue: GSA
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
West Jackson MS
Gordon Street Center
Noonday Park
Wade Walker Park
South Forsyth
Briscoe Park
Holland Sports Complex
Allen Creek
Rabbit Hill Park
Pleasantdale Park
Silverbacks Park
Fowler Park
Matt Community Park
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

15U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/14,12/14
Venue: Avondale Stadium
RYSA
Whitlock
Covington Y Outdoor Center
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Braly
Harmony Grove
Macon Soccer Complex
Summerour Middle School
CYSA
Galloway Athletic Complex
Grimes Bridge
Old Patrick Henry HS Fields
Drew Charter School
South Gwinnett Park
Noonday Park
Southeast Athletic Complex
Adams Park
Groveway Community Park
Alexander HS
Brackets: All Brackets

15U Classic V East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/28,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Barrow County Leisure Services
Drew Charter School
Peachtree Ridge Park
Webb Bridge Park
Holland Sports Complex
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Rhodes Jordan Park
Roper Park
Milton Center
Shakerag Elementary
Silverbacks Park
Arizona Avenue
Allen Creek
Rock Creek Sports Complex
Brackets: All Brackets

15U Classic V East II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Bryson Park
LanierLand Park
Fowler Park
Chatham Co Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
Granite Complex
Windsor Parkway Sports Complex
Cartersville Soccer Complex (CSC)
South Forsyth
Thomson McDuffie Middle School
Brackets: All Brackets

15U Classic V West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/11,11/19
Venue: Grizzard Park - Rome
Tramore - CASL
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Georgia Soccer Park
Hubert Park
Old Patrick Henry HS Fields
Tyus Park
Ridgeview Charter School
Alatoona HS
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/13,10/14,10/15,10/21,10/22,10/24,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12,11/15,11/17,11/18,11/21,12/1
Venue: Allen Creek
GSA
Riverline Park
Scott Hudgens Park
Southeast Athletic Complex
MOBA Academy
Stars Athletic Club
West Gwinnett Park
Badger Creek Complex
LanierLand Park
Fowler Park
Arizona Avenue
East Roswell Park
Holland Sports Complex
Rabbit Hill Park
South Forsyth
Grimes Bridge
Drew Charter School
Avondale Stadium
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

16U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/11,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/16,12/3
Venue: Georgia Soccer Park
Scott Hudgens Park
Summerour Middle School
Bill Wood Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Silverbacks Park
Badger Creek Complex
CYSA
Mudcreek
Marathon Park
Ocee Elementary
Augusta Soccer Park
Harmony Grove
Noonday Park
Pleasantdale Park
Ridgeview Charter School
Tramore
South Gwinnett Park
TBD C
Sequoyah Park
Brackets: All Brackets

16U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19,12/9,12/10
Venue: Bethesda Park
Bryson Park
LanierLand Park
Rabbit Hill Park
South Gwinnett Park
Wade Walker Park
Devaul Henderson Park - RH
Harmony Grove
Sand Hill Park
Webb Bridge Park
RYSA
Allen Creek
Rhodes Jordan Park
Scott Hudgens Park
Fowler Park
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

16U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,12/2,12/3,12/10,12/16,12/17
Venue: Arizona Avenue
McCurry Park
Noonday Park
Stars Athletic Club
Lakeshore Park
Rock Creek Sports Complex
Tramore - CASL
Hubert Park
Macon Soccer Complex
Grimes Bridge
Friendly City Park
Riverline Park
TBD Athena
Southeast Athletic Complex
CGSA - Warner Robins
Alatoona HS
Avondale Stadium
PAC
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

16U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/25,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Peachtree Ridge Park
Rhodes Jordan Park
Summerour Middle School
West Jackson MS
Holland Sports Complex
Gary Pirkle
Pleasantdale Park
Rabbit Hill Park
South Forsyth
Wade Walker Park
CGSA - Warner Robins
E.E. Robinson Park
Gordon Street Center
LanierLand Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Briscoe Park
Macon Soccer Complex
Shakerag Elementary
TBD C1
Matt Community Park
Silverbacks Park
Fowler Park
Brackets: All Brackets

16U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19,12/16
Venue: Adams Park
CYSA
Holland Sports Complex
Milton Center
Arizona Avenue
Braly
Friendly City Park
GSA
East Carrollton Park
Webb Bridge Park
North Floyd Park
Badger Creek Complex
Old Patrick Henry HS Fields
Noonday Park
Drew Charter School
Sequoyah Park
TBD C
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

16U Classic V
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,12/3
Venue: Howard Coffin Park
Devaul Henderson Park - RH
Providence Christian Academy
GSA
Bill Reynolds Soccer Complex
Noonday Park
TBD Athena
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15,11/16,11/17,11/18,11/19,12/16,12/17
Venue: CYSA
Georgia Soccer Park
Rabbit Hill Park
South Forsyth
West Gwinnett Park
Ocee Elementary
Badger Creek Complex
Groveway Community Park
Matt Community Park
Chatham Co Soccer Complex
Drew Charter School
Grimes Bridge
Arizona Avenue
GSA
LanierLand Park
Harmony Grove
Mudcreek
Fowler Park
Riverline Park
Silverbacks Park
Tramore
East Roswell Park
Avondale Stadium
Whitlock
TBD
Adams Park
Brackets: All Brackets

17U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/14,11/16,11/18
Venue: Noonday Park
Scott Hudgens Park
Mary Street Park
Allen Creek
Chestnut Log
Georgia Soccer Park
PAC
Holland Sports Complex
Silverbacks Park
Bethesda Park
Friendly City Park
Lakeshore Park
McCurry Park
Macon Soccer Complex
Ridgeview Charter School
Boundary Waters
CGSA - Warner Robins
Ruby C. Fulbright Field
Pleasantdale Park
TBD RILS 2
Packer Park
Brackets: All Brackets

17U Classic III East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/9
Venue: RYSA
Barrow County Leisure Services
Fowler Park
Rhodes Jordan Park
Matt Community Park
Tyus Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Ocee Elementary
Rabbit Hill Park
Concorde Fire - Fayetteville
Augusta Soccer Park
Devaul Henderson Park - RH
South Forsyth
GSA
Brackets: All Brackets

17U Classic III West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/14,12/3
Venue: Avondale Stadium
Mudcreek
Noonday Park
Stars Athletic Club
Arizona Avenue
McCurry Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Tramore
Wade Walker Park
Dresden Park
Grizzard Park - Rome
Southeast Athletic Complex
Badger Creek Complex
Oglethorpe Univ. Turf Fields
PAC
Summerour Middle School
Riverline Park
TBD
Keswick Park
Sequoyah Park
Adams Park
Brackets: All Brackets

17U Classic IV East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/6,11/11,11/12,11/14
Venue: CGSA - Warner Robins
Covington Y Outdoor Center
Gary Pirkle
Gilmer County Soccer Complex
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Barrow County Leisure Services
Scott Hudgens Park
Webb Bridge Park
Bethesda Park
Matt Community Park
Milton Center
E.E. Robinson Park
LanierLand Park
Holland Sports Complex
Bunten Road Park
Bluesprings Sports Ranch
Fowler Park
Gilmer High School
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

17U Classic IV West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/17,11/30
Venue: Galloway Athletic Complex
Southeast Athletic Complex
Tramore - CASL
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Riverline Park
Whitlock
Toombs County Middle School
Chatham Co Soccer Complex
Lakeshore Park
Sutton Middle School
Arizona Avenue
Noonday Park
Mudcreek
Hubert Park
Alatoona HS
River Line Park
Drew Charter School
Adams Park
Brackets: All Brackets

17U Classic V
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: East Carrollton Park
Pearl
UNG
Felker Park
Poole Recreation Center
Holland Sports Complex
Unity Baptist Church
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,12/16
Venue: Silverbacks Park
Stars Athletic Club
Allen Creek
Georgia Soccer Park
Marathon Park
Harmony Grove
Macon Soccer Complex
Scott Hudgens Park
Tramore
McCurry Park
Summerour Middle School
Matt Community Park
South Gwinnett Park
South Forsyth
Fowler Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
LanierLand Park
Bunten Road Park
George Pierce Park
Bryson Park
Ocee Elementary
PAC
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/26
Venue: Georgia Soccer Park
Holland Sports Complex
MOBA Academy
RYSA
Silverbacks Park
Bethesda Park
Noonday Park
Rhodes Jordan Park
Summerour Middle School
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Webb Bridge Park
CYSA
Metro North Pk
TBD
Brackets: All Brackets

18U Classic III
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/29,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Silverbacks Park
Wade Walker Park
Adams Park
Scott Hudgens Park
Bethesda Park
Old Patrick Henry HS Fields
Fowler Park
Noonday Park
PAC
CYSA
McCurry Park
Lakeshore Park
Matt Community Park
Friendly City Park
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

18U Classic IV
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/19
Venue: Mudcreek
Baldwin County Soccer Complex
Patriots Park
Thomson McDuffie Middle School
Rock Creek Sports Complex
Galloway Athletic Complex
Old Patrick Henry HS Fields
Augusta Soccer Park
Tyus Park
Matt Community Park
Bill Reynolds Soccer Complex
Tramore
LanierLand Park
Adams Park
Fowler Park
TBD C
South Forsyth
Sutton Middle School
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Brackets: All Brackets

19U Classic IA
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/29,12/17
Venue: Mudcreek
Noonday Park
East Carrollton Park
Badger Creek Complex
Silverbacks Park
Grimes Bridge
Riverline Park
Fowler Park
Matt Community Park
Adams Park
Fullerville
Lakeshore Park
Metro North Pk
Pleasantdale Park
East Roswell Park
South Forsyth
Brackets: All Brackets

19U Classic 1B
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/6,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,11/29
Venue: Barrow County Leisure Services
Holland Sports Complex
FPCA Field
Gary Pirkle
Augusta Soccer Park
E.E. Robinson Park
Howard Coffin Park
Gordon Street Center
JBP
Mudcreek
Oconee Veterans Park
Tramore
West Jackson MS
Adams Park
TBD Classic 19U
Brackets: All Brackets

19U Classic 1C
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11,11/18
Venue: Riverline Park
McCurry Park
Georgia Soccer Park
Harmony Grove
CYSA
South Gwinnett Park
Whitlock
Friendly City Park
Silverbacks Park
Wade Walker Park
TMSA
Packer Park
Brackets: All Brackets

19U Classic 1D
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,11/19,12/11
Venue: Holland Sports Complex
Augusta Soccer Park
Georgia Soccer Park
Allen Creek
Rabbit Hill Park
Devaul Henderson Park - RH
GSA
Oconee Veterans Park
Chatham Co Soccer Complex
Briscoe Park
Concorde Fire - Fayetteville
Ocee Elementary
TBD Classic 19U
Brackets: All Brackets

19U Classic II
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15
Venue: Bethesda Park
CGSA - Warner Robins
Pearl
Southeast Athletic Complex
UNG
Riverline Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
Rhodes Jordan Park
Macon Soccer Complex
Unity Baptist Church
Briscoe Park
Arizona Avenue
Grizzard Park - Rome
Lovejoy soccer complex
Drew Charter School
Brackets: All Brackets

19U Classic III
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19
Venue: Pearl
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
Bluesprings Sports Ranch
GSA
Thomson McDuffie Middle School
North Floyd Park
Toombs County Middle School
Troup Soccer Complex
Unity Baptist Church
Friendly City Park
Briscoe Park
Bunten Road Park
McCurry Park
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/15,11/17,11/18
Venue: Bill Wood Park
Georgia Soccer Park
Grimes Bridge
McCurry Park
Tophat Soccer Club
Marathon Park
Metro North Pk
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
Gordon Street Center
GSA
Chatham Co Soccer Complex
Matt Community Park
Allen Creek
Mudcreek
Scott Hudgens Park
Fowler Park
PAC
Ridgeview Charter School
Concorde Ashford Dunwoody
West Jackson MS
Summerour Middle School
LanierLand Park
Tramore
George Pierce Park
Noonday Park
Brackets: All Brackets

13U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/16,10/20,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/13,11/15,11/18,11/19,12/8
Venue: Georgia Soccer Park
LanierLand Park
Ocee Elementary
Stars Athletic Club
Webb Bridge Park
Badger Creek Complex
Arizona Avenue
Concorde Ashford Dunwoody
GSA
Peachtree Ridge Park
Tophat Soccer Club
Milton Center
Shakerag Elementary
Galloway Athletic Complex
UQP
Fowler Park
Mudcreek
Metro North Pk
Noonday Park
Sutton Middle School
South Forsyth
Tramore
Drew Charter School
Ridgeview Charter School
Matt Community Park
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Maynard Jackson HS
Avondale Stadium
Harrison High School
Brackets: All Brackets

13U Athena C East
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12
Venue: Arizona Avenue
GSA
Pleasantdale Park
UNG
Augusta Soccer Park
Bethesda Park
Fowler Park
Gordon Street Center
RYSA
South Forsyth
Holland Sports Complex
West Jackson MS
Southeast Athletic Complex
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

13U Athena C West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Metro North Pk
Riverline Park
Whitlock
McCurry Park
Tophat Soccer Club
Georgia Soccer Park
Tramore
Braly
CYSA
Grimes Bridge
Howard School
Mudcreek
Marathon Park
Sutton Middle School
UQP
Concorde Ashford Dunwoody
East Roswell Park
Ocee Elementary
Brackets: All Brackets

13U Athena D
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Dresden Park
Oconee Veterans Park
Rabbit Hill Park
Scott Hudgens Park
Sutton Middle School
Fowler Park
Galloway Athletic Complex
TBD Athena
Sand Hill Park
Stars Athletic Club
Chatham Co Soccer Complex
Friendly City Park
Boundary Waters
CGSA - Warner Robins
Concorde Ashford Dunwoody
Oglethorpe Univ. Turf Fields
CYSA
Ocee Elementary
Wade Walker Park
Macon Soccer Complex
Chestnut Log
Woodlands Park
Keswick Park
South Forsyth
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/17,11/18,11/19,12/9,12/10,12/17
Venue: Arizona Avenue
Noonday Park
Tophat Soccer Club
Georgia Soccer Park
Scott Hudgens Park
Fowler Park
Grimes Bridge
Tramore
UQP
Chatham Co Soccer Complex
Mudcreek
South Forsyth
GSA
Ridgeview Charter School
East Carrollton Park
Drew Charter School
Chestnut Log
Concorde Ashford Dunwoody
Rabbit Hill Park
Maynard Jackson HS
Howard School
Avondale Stadium
Groveway Community Park
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 9/9,9/10,9/16,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12
Venue: Galloway Athletic Complex
MOBA Academy
North Mount Carmel Park
Wade Walker Park
Hubert Park
Northwest Whitfield HS
Macon Soccer Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
RYSA
Allen Creek
Stars Athletic Club
CGSA - Warner Robins
Summerour Middle School
Sutton Middle School
Badger Creek Complex
Tramore - CASL
East Cobb YMCA
TBD C
Sequoyah Park
Brackets: All Brackets

14U Athena C East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/13,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15,12/17
Venue: Badger Creek Complex
Metro North Pk
Oconee Veterans Park
Fowler Park
Georgia Soccer Park
Bethesda Park
Ruby C. Fulbright Field
South Forsyth
Holland Sports Complex
Silverbacks Park
Pleasantdale Park
Wade Walker Park
Concorde Ashford Dunwoody
Mary Street Park
TBD Athena
Ridgeview Charter School
Noonday Park
Matt Community Park
Brackets: All Brackets

14U Athena C West
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: PAC
Adams Park
Webb Bridge Park
Whitlock
Milton Center
Scott Hudgens Park
CGSA - Warner Robins
CYSA
Augusta Soccer Park
Howard School
Noonday Park
McCurry Park
Tophat Soccer Club
West Jackson MS
Gordon Street Center
Macon Soccer Complex
Brackets: All Brackets

14U Athena D East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Arizona Avenue
Midway Park - Decatur
Stars Athletic Club
TBD Athena
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Webb Bridge Park
Grizzard Park - Rome
Friendly City Park
North Mount Carmel Park
Howard Coffin Park
TBD RILS 1
Brackets: All Brackets

14U Athena D West
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/30,10/7,10/14,10/15,10/20,10/21,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,12/11
Venue: Arizona Avenue
Fullerville
Pleasantdale Park
UNG
Fowler Park
Lindley MS
Tramore
Galloway Athletic Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Drew Charter School
Mudcreek
Sutton Middle School
Grizzard Park - Rome
Hubert Park
Tramore - CASL
Summerour Middle School
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Macon Soccer Complex
Grimes Bridge
GSA
Whitlock
Augusta Soccer Park
CGSA - Warner Robins
Friendly City Park
Georgia Soccer Park
Matt Community Park
Allen Creek
Tramore
East Roswell Park
Mudcreek
CYSA
South Forsyth
Chatham Co Soccer Complex
LanierLand Park
Packer Park
Fowler Park
Ridgeview Charter School
Marathon Park
Brackets: All Brackets

15U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19
Venue: LanierLand Park
Metro North Pk
Rabbit Hill Park
RYSA
Stars Athletic Club
Summerour Middle School
Mudcreek
South Forsyth
UQP
Badger Creek Complex
Georgia Soccer Park
Concorde Fire - Fayetteville
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Wade Walker Park
Tophat Soccer Club
Tyus Park
Holland Sports Complex
Tramore
Matt Community Park
Noonday Park
Fowler Park
Ridgeview Charter School
Marathon Park
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

15U Athena C West
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15
Venue: Galloway Athletic Complex
McCurry Park
Milton Center
Tophat Soccer Club
Tramore - CASL
Arizona Avenue
East Carrollton Park
Stars Athletic Club
Noonday Park
Concorde Fire - Fayetteville
Sutton Middle School
Badger Creek Complex
Adams Park
Webb Bridge Park
Drew Charter School
Oglethorpe Univ. Turf Fields
East Cobb YMCA
Avondale Stadium
Brackets: All Brackets

15U Athena C East
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/18,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Oconee Veterans Park
PAC
Pleasantdale Park
Scott Hudgens Park
Metro North Pk
Devaul Henderson Park - RH
Noonday Park
Fowler Park
Galloway Athletic Complex
Mudcreek
Peachtree Ridge Park
Rabbit Hill Park
Shakerag Elementary
Sutton Middle School
Oglethorpe Univ. Turf Fields
George Pierce Park
Tramore
Brackets: All Brackets

15U Athena D
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/28,10/29,11/4,11/11
Venue: Briscoe Park
McCurry Park
Tyus Park
Covington Y Outdoor Center
Dresden Park
Matt Community Park
Fowler Park
LanierLand Park
Keswick Park
PAC
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/23,10/26,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/13,11/18,11/19
Venue: Georgia Soccer Park
Grizzard Park - Rome
McCurry Park
Rabbit Hill Park
CGSA - Warner Robins
LanierLand Park
RYSA
South Forsyth
Tophat Soccer Club
Matt Community Park
Sutton Middle School
Jekyll Island Soccer Complex
PAC
Galloway Athletic Complex
Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
Macon Soccer Complex
Fowler Park
Ridgeview Charter School
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/29
Venue: Pleasantdale Park
Tophat Soccer Club
West Jackson MS
Scott Hudgens Park
Tramore
Augusta Soccer Park
Arizona Avenue
Gordon Street Center
Mudcreek
TBD
Bunten Road Park
Grimes Bridge
Noonday Park
Sutton Middle School
Drew Charter School
Chestnut Log
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

16U Athena C
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/24,10/28,10/29,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12,11/18,11/19,12/9,12/16
Venue: Allen Creek
Drew Charter School
Gilmer County Soccer Complex
Ocee Elementary
Fowler Park
Gary Pirkle
Rabbit Hill Park
Tramore
Mary Street Park
Mudcreek
Bethesda Park
Arizona Avenue
Metro North Pk
Woodlands Park
Matt Community Park
Noonday Park
Georgia Soccer Park
LanierLand Park
Ruby C. Fulbright Field
Gilmer High School
Brackets: All Brackets

16U Athena D
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/20,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/15
Venue: Grizzard Park - Rome
Silverbacks Park
Sutton Middle School
Troup Soccer Complex
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Rhodes Jordan Park
River Park Soccer Complex
Summerour Middle School
Galloway Athletic Complex
Gordon Street Center
Lakeshore Park
Oconee Veterans Park
Pleasantdale Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
West Jackson MS
TBD
Brackets: All Brackets

17U Athena A
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/14,11/16,11/18,11/19
Venue: Badger Creek Complex
Concorde Fire - Fayetteville
Fowler Park
Holland Sports Complex
Summerour Middle School
Augusta Soccer Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Bunten Road Park
Metro North Pk
Chatham Co Soccer Complex
Friendly City Park
Noonday Park
Scott Hudgens Park
United Sports Complex
LanierLand Park
Matt Community Park
Sequoyah Park
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

17U Athena B
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/18,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/7,11/11,11/12,11/19
Venue: CYSA
GSA
PAC
Rabbit Hill Park
Silverbacks Park
Scott Hudgens Park
Tramore
Mudcreek
Pleasantdale Park
Tophat Soccer Club
McCurry Park
Bunten Road Park
Bill Wood Park
UNG
Metro North Pk
Allen Creek
Noonday Park
Brackets: All Brackets

17U Athena C East
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12
Venue: Stars Athletic Club
Concorde Fire - Fayetteville
Harmony Grove
Fowler Park
South Gwinnett Park
Georgia Soccer Park
Holland Sports Complex
Sand Hill Park
South Forsyth
Brackets: All Brackets

17U Athena C West
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/8,11/11,11/12,11/16,11/28,12/9
Venue: North Floyd Park
Harris County SA
Midway Park - Decatur
Georgia Soccer Park
Lakeshore Park
Mudcreek
Cartersville Soccer Complex (CSC)
PAC
East Carrollton Park
McCurry Park
TMSA
Tramore
Chestnut Log
Metro North Pk
Garden Lakes
Campbell HS
Fullerville
Brackets: All Brackets

18U Athena A
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/13,11/15,11/28
Venue: Drew Charter School
North Mount Carmel Park
Silverbacks Park
LanierLand Park
Scott Hudgens Park
Mary Street Park
South Forsyth
Allen Creek
Tophat Soccer Club
Barrow County Leisure Services
Arizona Avenue
Pleasantdale Park
Fowler Park
Southeast Athletic Complex
Matt Community Park
Ruby C. Fulbright Field
George Pierce Park
Granite
Brackets: All Brackets

18U Athena B
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/7,10/14,10/15,10/20,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Concorde Fire - Fayetteville
East Carrollton Park
McCurry Park
Bethesda Park
Mudcreek
Oconee Veterans Park
Hubert Park
Rock Creek Sports Complex
Wade Walker Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

18U Athena C
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/18,12/3,12/9,12/10,12/16
Venue: Grimes Bridge
Barrow County Leisure Services
Galloway Athletic Complex
MOBA Academy
CGSA - Warner Robins
Summerour Middle School
Sutton Middle School
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Howard Coffin Park
Groveway Community Park
Macon Soccer Complex
TBD Athena
Brackets: All Brackets

19U Athena A North
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/13,11/16,11/18,12/3
Venue: East Carrollton Park
Rabbit Hill Park
Fowler Park
Holland Sports Complex
Metro North Pk
Gordon Street Center
Grizzard Park - Rome
LanierLand Park
Franklin Gateway Sports Complex
Hubert Park
Noonday Park
Augusta Soccer Park
Scott Hudgens Park
Oconee Veterans Park
Alpharetta North Park
Bunten Road Park
Tramore - CASL
Walton High School
West Jackson MS
Milton Center
Matt Community Park
Webb Bridge Park
Brackets: All Brackets

19U Athena A South
Date: 9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/2,11/3,11/4,11/5,11/11,11/12,11/15,11/16,11/19,12/10
Venue: Georgia Soccer Park
Metro North Pk
Pleasantdale Park
Concorde Fire - Fayetteville
CGSA - Warner Robins
RYSA
Devaul Henderson Park - RH
Friendly City Park
Chatham Co Soccer Complex
Bethesda Park
Ocee Elementary
Ridgeview Charter School
Wade Walker Park
Silverbacks Park
Noonday Park
Brackets: All Brackets

19U Athena B North
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/30,10/1,10/14,10/15,10/21,10/28,11/4,11/5,11/8,11/10,11/11,11/12,11/16
Venue: Gary Pirkle
Harmony Grove
Scott Hudgens Park
Bethesda Park
Galloway Athletic Complex
Northwest Whitfield HS
Badger Creek Complex
Rabbit Hill Park
Bunten Road Park
Sutton Middle School
South Gwinnett Park
Sequoyah Park
Brackets: All Brackets

19U Athena B South
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/14,10/21,10/22,10/28,10/29,11/5,11/11,11/12,11/19
Venue: FPCA Field
Patriots Park
Tyus Park
Troup Soccer Complex
Toombs County Middle School
PAC
Thomson McDuffie Middle School
McCurry Park
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/26,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Dresden Park
Elan
Holland Sports Complex
Ruby C. Fulbright Field
Silverbacks Park
RYSA
Rhodes Complex
TBD
Rocky Ford Park
Rhodes Jordan Park
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/10,9/16,9/17,9/22,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/17,10/19,10/20,10/21,10/22,10/25,10/26,10/27,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/18
Venue: Pike County Soccer Complex
Allen Creek
Bethesda Park
Elan
Henderson Park / Livsey Field
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
John Walker Soccer Complex
Metro North Pk
Noonday Park
North Henry Baptist
North Mount Carmel Park
Pearl
Scott Hudgens Park
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX
Wade Walker Park
Arizona Avenue
CGSA - Warner Robins
Bunten Road Park
Holland Sports Complex
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Toombs County Middle School
UQP
Bryson Park
Macon Soccer Complex
Southeast Athletic Complex
Granite Complex
RYSA
Franklin County Middle School
Old Patrick Henry HS Fields
Barber MS
TBD RILS 3
MLK MS
George Pierce Park
TBD RILS 2
Unity Baptist Church
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/27,10/28,10/29,11/1,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/12
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
Braly
Bryson Park
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
Custer Park
CYSA
Daughtry Park
Etowah River Park
Fullerville
Gary Pirkle
Henderson Park / Livsey Field
John Walker Soccer Complex
Matt Community Park
McCurry Park
Metro North Pk
Milton Center
North Mount Carmel Park
PAC
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
RYSA
Scott Hudgens Park
Tolleson Park
Tramore
Tramore - CASL
Wade Walker Park
Whitlock
Granite Complex
Hubert Park
Arizona Avenue
Baldwin County Soccer Complex
Chestnut Log
Grimes Bridge
Jones Briddge Park
LanierLand Park
Mudcreek
Noonday Park
East Roswell Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Pike County Soccer Complex
Adams Park
Boundary Waters
Jasper County Rec
Southeast Athletic Complex
TBD RILS 3
Webb Bridge Park
Barrow County Leisure Services
Unity Baptist Church
UQP
Pearl
TBD C
Groveway Community Park
Central Park
TBD RILS 2
Badger Creek Complex
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/17,10/21,10/22,10/26,10/28,10/29,11/4,11/5,11/10,11/11,11/19
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
CYSA
Fowler Park
Gary Pirkle
LanierLand Park
Metro North Pk
MOBA Academy
Mudcreek
Noonday Park
North Mount Carmel Park
Rabbit Hill Park
RYSA
Scott Hudgens Park
Silverbacks Park
Tramore - CASL
Wade Walker Park
Webb Bridge Park
Etowah River Park
Fullerville
John Walker Soccer Complex
TBD
Adams Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
GSA
Jones Briddge Park
Matt Community Park
Milton Center
Old Patrick Henry HS Fields
PAC
Ruby C. Fulbright Field
Whitlock
Braly
Groveway Community Park
McCurry Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Southeast Athletic Complex
Arizona Avenue
East Roswell Park
Roper Park
Chestnut Log
UQP
Grimes Bridge
South Forsyth
Boundary Waters
Bunten Road Park
MLK MS
Arlington Christian School
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/2,11/4,11/5
Venue: Bethesda Park
Chestnut Log
Fullerville
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Toomer Elementary School
Holland Sports Complex
Ruby C. Fulbright Field
RYSA
Austin Avenue
Southeast Athletic Complex
Arizona Avenue
Rhodes Complex
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/18,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/14,10/15,10/21,10/22,10/26,10/28,10/29,10/30,11/3,11/4,11/5,11/11
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Daughtry Park
Felker Park
Fullerville
Henderson Park / Livsey Field
Jones Briddge Park
Metro North Pk
Noonday Park
North Mount Carmel Park
Rabbit Hill Park
Ruby C. Fulbright Field
Scott Hudgens Park
Southeast Athletic Complex
Stars Athletic Club
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Tophat Soccer Club
Whitlock
Pike County Soccer Complex
Bunten Road Park
Chestnut Log
GSA
RYSA
Granite Complex
Howard School
John Walker Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Mary Street Park
Arizona Avenue
Old Patrick Henry HS Fields
Boundary Waters
UQP
Central Park
North Henry Baptist
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/26,10/28,10/29,10/30,11/4,11/5,11/11,11/12,11/14,11/18
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
Braly
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
Custer Park
CYSA
Etowah River Park
Matt Community Park
Metro North Pk
MOBA Academy
Noonday Park
PAC
Rabbit Hill Park
TBD
Chestnut Log
Mudcreek
Arizona Avenue
Grimes Bridge
North Mount Carmel Park
Whitlock
Adams Park
Pearl
Scott Hudgens Park
South Forsyth
Tramore
Boundary Waters
Jones Briddge Park
Southeast Athletic Complex
East Roswell Park
Fowler Park
TBD C
Groveway Community Park
Metro North Park
UQP
MOBA / PAC
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/9,9/10,9/16,9/17,9/23,9/24,9/30,10/1,10/7,10/8,10/14,10/15,10/21,10/22,10/28,10/29,11/4,11/5,11/11
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Daughtry Park
Fowler Park
Henderson Park / Livsey Field
John Walker Soccer Complex
Matt Community Park
Noonday Park
PAC
RYSA
Scott Hudgens Park
Tramore
Tramore - CASL
Whitlock
TBD
Foster Park
Fullerville
Gary Pirkle
Pike County Soccer Complex
Covington Y Outdoor Center
Mudcreek
North Mount Carmel Park
Ruby C. Fulbright Field
Braly
Grimes Bridge
Macon Soccer Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Tophat Soccer Club
Rabbit Hill Park
LanierLand Park
E.E. Robinson Park
UQP
East Roswell Park
Mary Street Park
Central Park
South Forsyth
Bunten Road Park
Cedarcrest
GSA
George Pierce Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.