Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
U10 Girls D 1
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6
Venue: Mudcreek
Brackets: All Brackets

U10 Girls D1 A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Chestnut Log
River Line Park
Brackets: All Brackets

U10 Boys/Coed D 1
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Mudcreek
Redbud
Brackets: All Brackets

U10 Boys D1 B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,11/6,11/7
Venue: River Line Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 1A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/23,10/30,10/31,11/6
Venue: Fullerville Park
Mudcreek
River Line Park
East Carrollton Park
TBD RILS 2
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2A
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/30,11/6,11/7
Venue: Hoschton
Tesnatee Complex
Jefferson Sports Complex
Barrow Co. Soccer Park
Holland Sports Complex
Lamar Murphy Park
Athens YMCA
Ruby C. Fulbright Field
EJP
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/6
Venue: GSA
Toomer Elementary School
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed 2C
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Briscoe Park
Felker Park
RYSA
TBD RILS 2
Bill Wood Park
Brackets: All Brackets

U12 Boys/Coed D3 A
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/30,11/5,11/6,11/7
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Lovejoy soccer complex
Tyus Park
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Pike County
Brackets: All Brackets

U12 Girls D1 A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Fullerville Park
Mudcreek
River Line Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/6,11/13
Venue: Pattillo Park
Toomer Elementary School
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/13
Venue: Felker Park
RYSA
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2C
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/6,11/13
Venue: GSA
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Briscoe Park
Brackets: All Brackets

U12 Girls D 2D
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/23,10/30,11/6,11/13,11/14
Venue: Hoschton
Rhodes Complex
Tesnatee Complex
Barrow Co. Soccer Park
Jefferson Sports Complex
Lamar Murphy Park
EJP
Ruby C. Fulbright Field
Holland Sports Complex
Brackets: All Brackets

U12 Girls D3 A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/30,11/6
Venue: CGSA - Warner Robins
Lovejoy soccer complex
Tyus Park
Robins Youth Center
Pearl
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6,11/7
Venue: Fannin Co. Recreation Complex
Grace Presbyterian Church Soccer Field
Tramore Park
Hubert Park
Mt Paran Church
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 1B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/14
Venue: Boundary Waters
Fullerville Park
Mudcreek
River Line Park
East Carrollton Park
Jonquil Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/29,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: Arizona Avenue
GSA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Howard
Jones Briddge Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2B
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: Bethesda Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Lamar Murphy Park
Rock Creek Sports Complex
Shakerag Elementary
Holland Sports Complex
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed 2C
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6
Venue: Ebster Field
TBD RILS 2
TYSA Henderson Park
Wade Walker Park
Keswick Park
Southeast Athletic Complex
SDY-Tom Wilson
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D 2E
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6
Venue: RYSA
SOUTHEAST ATHLETIC COMPLEX--DO NOT USE
Covington Y Outdoor Center
Dupree Field
Felker Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Coweta, Whitlock - DO NOT USE
McCurry Park
Delete - Georgia Soccer Park
PAC
Tyus Park
Brackets: All Brackets

U14 Boys/Coed D3 B
Date: 9/11,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: CGSA - Warner Robins
Harris County SA
ROBINS U14 FIELD
Pearl
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Atlanta International School
Hubert Park
Tramore Park
Tophat Soccer Club
Sutton Middle School - TH
Brackets: All Brackets

U14 Girls 1B
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Fullerville Park
Mudcreek
Jonquil Park
River Line Park
Boundary Waters
Chestnut Log
Marathon Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: Bethesda Park
GSA
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6
Venue: Felker Park
Howard
RYSA
TBD RILS 2
SDY-Tom Wilson
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2C
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/6,11/7,11/13,11/14
Venue: J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Jones Briddge Park
TYSA Henderson Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Brackets: All Brackets

U14 Girls 2D
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/13,11/14
Venue: NGSA, Lions Field
Tesnatee Complex
Elan
Lamar Murphy Park
Rhodes Complex
Rock Creek Sports Complex
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3 A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/30,11/4,11/6,11/7
Venue: Coweta, Whitlock - DO NOT USE
McCurry Park
PAC
Tyus Park
Handley Park
Brackets: All Brackets

U14 Girls D3 B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/8,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/13,11/20
Venue: CGSA - Warner Robins
HC John Walker Soccer Complex
Pearl
ROBINS U14 FIELD
Pike County
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/6,11/7
Venue: Mt Paran Church
Sequoyah Park
TBD RILS 2
Hubert Park
Roper Park
Tramore Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 1B
Date: 9/11,9/18,10/2,10/3,10/9,10/12,10/16,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Big Shanty Park
Mudcreek
River Line Park
Boundary Waters
Adams Park
Jonquil Park
Marathon Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: Bunten Road Park
GSA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Allen Creek
Scott Hudgens Park
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Bethesda Park
Rabbit Hill Park
Barrow Co. Soccer Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed 2D
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Ebster Field
Felker Park
TYSA Henderson Park
Dupree Field
GSA
Southeast Athletic Complex
RYSA
Brackets: All Brackets

U16 Boys/Coed D3 A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/19,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: CGSA - Warner Robins
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
PAC
Sportstowne
Macon Soccer Complex
Daughtry Park
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 1A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Big Shanty Park
Fannin Co. Recreation Complex
Sequoyah Park
Mudcreek
Roper Park
Tophat Soccer Club
Tramore Park
Atlanta International School
Elan
Adams Park
Sutton Middle School - TH
Mt Paran Church
East Cobb YMCA
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 1B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/29,10/30,11/6,11/7
Venue: Hubert Park
Tramore Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Jonquil Park
River Line Park
Taylor Farms
Braly
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 2A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/14
Venue: Bunten Road Park
Jones Briddge Park
TYSA Henderson Park
Allen Creek
GSA
Scott Hudgens Park
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

U16 Girls D 2B
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/23,10/30,11/6,11/7
Venue: GSA
Howard
TBD RILS 1
Dupree Field
Rabbit Hill Park
RYSA
Bethesda Park
T.W. Briscoe Park
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

U16 Girls D3 A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Coweta, Whitlock - DO NOT USE
McCurry Park
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
CGSA - Warner Robins
PAC
Brackets: All Brackets

U19 Boys D 1
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/30,11/6,11/7
Venue: Adams Park
Roper Park
Tramore Park
Fannin Co. Recreation Complex
Sequoyah Park
TBD RILS 2
Big Shanty Park
Windermere Park
Brackets: All Brackets

U19 Boys D 1B
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Hubert Park
Tramore Park
Redbud
Boundary Waters
Mudcreek
Walker County Soccer Field
Chestnut Log
Grace Presbyterian Church Soccer Field
Marathon Park
Brackets: All Brackets

U19 Boys D 2A
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/12,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: Bethesda Park
Bunten Road Park
GSA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Barrow Co. Soccer Park
NGSA, Lions Field
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
SDY-Tom Wilson
Rabbit Hill Park
Allen Creek
Blackburn Park/Frank Jones Fields
Scott Hudgens Park
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

U19 Boys D 2B
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Felker Park
RYSA
TYSA Henderson Park
T.W. Briscoe Park
Dupree Field
Granite Complex
Brackets: All Brackets

U19 Boys D 3
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/11,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: CGSA - Warner Robins
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
Delete - Georgia Soccer Park
McCurry Park
PAC
Pearl
Daughtry Park
Tyus Park
Brackets: All Brackets

U19 Girls D 1
Date: 9/11,9/25,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Elan
Sequoyah Park
Roper Park
Gilmer County Soccer Complex
Hobgood Park
Brackets: All Brackets

U19 Girls D1 B
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/14
Venue: Mudcreek
Sonoraville Rec
Jonquil Park
Big Shanty Park
Chestnut Log
River Line Park
East Cobb YMCA
Adams Park
Tramore Park
Mt Paran Church
Brackets: All Brackets

U19 Girls D 2A
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Bethesda Park
Bunten Road Park
TYSA Henderson Park
Dupree Field
GSA
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
TBD RILS 2
NGSA, Lions Field
Boyd Field
Henderson Park / Livsey Field
Scott Hudgens Park
Lions Park
Brackets: All Brackets

U19 Girls D3 A
Date: 9/11,9/18,9/25,10/2,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6
Venue: Lovejoy soccer complex
Tyus Park
McCurry Park
Pike County
Coweta, Whitlock - DO NOT USE
Brackets: All Brackets