Username: 
  Password: 
       

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
13U Classic I Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/11
Venue: Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
Webb Bridge Park
Woodlands Park
Augusta Soccer Park
KRCS
Riverline Park
Bethesda Park
MOBA Academy
Bunten Road Park
Rock Springs Soccer Complex
Wade Walker Park
South Gwinnett Park
Avondale Dunaire Park
Brackets: All Brackets

13U Classic I Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/2,12/8
Venue: Baldwin County Soccer Complex
CYSA
Noonday Park
Dresden Park
Georgia Soccer Park
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Wade Walker Park
Badger Creek Complex
Bill Wood Park
East Carrollton Park
Chatham Co Soccer Complex
Ridgeview Charter School
Fowler Park
Grimes Bridge
Matt Community Park
Arizona Avenue
LanierLand Park
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

13U Classic II Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/8,11/10,11/11,12/9,12/15
Venue: Eagles Soccer Academy
Granite Complex
Ocee Elementary
Rabbit Hill Park
Scott Hudgens Park
Central Park
Holland Sports Complex
Riverline Park
Lakeshore Park
Whitlock
West Gwinnett Park
E.E. Robinson Park
TBD C
United Sports Complex
Gary Pirkle
Bunten Road Park
TBD C1
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

13U Classic II Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/9,11/10,11/11,12/1,12/9,12/15
Venue: Arizona Avenue
Fowler Park
Georgia Soccer Park
GSA
McCurry Park
Dresden Park
Macon Soccer Complex
NGSA, Lions Field
TBD
Noonday Park
MOBA Academy
Mudcreek
PAC
Ruby C. Fulbright Field
TBD C
Tramore
Oglethorpe Univ. Turf Fields
CGSA - Warner Robins
Village Park
Ridgeview Charter School
LanierLand Park
TBD C2
Brackets: All Brackets

13U Classic II Black
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/17,12/2
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Harmony Grove
Rabbit Hill Park
Riverline Park
Webb Bridge Park
West Gwinnett Park
West Jackson MS
Georgia Soccer Park
Lakeshore Park
Ridgeview Charter School
Rock Springs Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Bethesda Park
Brackets: All Brackets

13U Classic III Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/30,12/15
Venue: Holland Sports Complex
Rhodes Jordan Park
RYSA
Scott Hudgens Park
Briscoe Park
Union Co. HS
Bethesda Park
Oconee Veterans Park
Summerour Middle School
Bunten Road Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

13U Classic III Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/28,12/6
Venue: Oglethorpe Salamone
Ridgeview Charter School
Shakerag Elementary
Galloway Athletic Complex
GSA
Pleasantdale Park
Webb Bridge Park
Peachtree Ridge Park
Summerour Middle School
Alpharetta North Park
Oglethorpe Univ. Turf Fields
West Gwinnett Park
Windsor Parkway Sports Complex
Georgia Soccer Park
Midway Park - Decatur
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

13U Classic III White
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/29
Venue: CYSA
Mudcreek
South Forsyth
Matt Community Park
New Hope Church Stockbridge
East Carrollton Park
Tyus Park
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Hubert Park
TBD C2
Fowler Park
Tramore - CASL
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

13U Classic III Grey
Date: 9/8,9/9,9/16,9/22,9/23,9/26,9/29,9/30,10/6,10/7,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Friendly City Park
Macon Soccer Complex
Augusta Soccer Park
Chatham Co Soccer Complex
Springdale Park Dublin
CGSA - Warner Robins
Brackets: All Brackets

13U Classic III Yellow
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/28,12/11,12/16
Venue: Garden Lakes
Grimes Bridge
North Floyd Park
Stars Athletic Club
Noonday Park
Adams Park
Grizzard Park - Rome
Rock Creek Sports Complex
Gilmer County Soccer Complex
Badger Creek Complex
LanierLand Park
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Badger Creek Complex
Bryson Park
CYSA
Garden Lakes
Georgia Soccer Park
Webb Bridge Park
Bethesda Park
Grizzard Park - Rome
Lamar Murphy Park
West Gwinnett Park
Holland Sports Complex
MOBA Academy
Gordon Street Center
McCurry Park
West Jackson MS
Chatham Co Soccer Complex
Ocee Elementary
PAC
Brackets: All Brackets

14U Classic II East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/10,11/11,11/28,12/4,12/9
Venue: Ocee Elementary
Peachtree Ridge Park
Pleasantdale Park
Scott Hudgens Park
Arizona Avenue
Fowler Park
Briscoe Park
Bunten Road Park
Rabbit Hill Park
Wade Walker Park
Gary Pirkle
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Shakerag Elementary
E.E. Robinson Park
Rhodes Jordan Park
Summerour Middle School
Dresden Park
Matt Community Park
Shakerag Park
Silverbacks Park
LanierLand Park
George Pierce Park
TBD C
Brackets: All Brackets

14U Classic II West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/6,12/15
Venue: CGSA - Warner Robins
Lakeshore Park
Ridgeview Charter School
Wade Walker Park
Holland Sports Complex
McCurry Park
Macon Soccer Complex
Noonday Park
Galloway Athletic Complex
Georgia Soccer Park
Riverline Park
Fowler Park
Sutton Middle School
Avondale Dunaire Park
Brackets: All Brackets

14U Classic III East Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16
Venue: Peachtree Ridge Park
Rabbit Hill Park
Scott Hudgens Park
Silverbacks Park
Barrow County Leisure Services
Bethesda Park
Pleasantdale Park
Bunten Road Park
Grimes Bridge
Webb Bridge Park
Rock Creek Sports Complex
Shakerag Elementary
Fowler Park
East Roswell Park
LanierLand Park
Shakerag Park
Brackets: All Brackets

14U Classic III East Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10
Venue: Covington Y Outdoor Center
GSA
Oglethorpe Salamone
Stars Athletic Club
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Briscoe Park
Granite Complex
West Gwinnett Park
Harmony Grove
United Sports Complex
Rock Springs Soccer Complex
Eagles Soccer Academy
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Bryson Park
Windsor Parkway Sports Complex
Brackets: All Brackets

14U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,12/8,12/16
Venue: Fullerville
Summit Baptist Church
Woodlands Park
Hubert Park
Adams Park
Noonday Park
Tramore
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Northwest Whitfield HS
Mudcreek
Eastside Baptist Church
UQP
Tramore - CASL
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

14U Classic III Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/9,11/10,11/11,11/12,11/27,12/8
Venue: Augusta Soccer Park
CGSA - Warner Robins
CYSA
McCurry Park
Oconee Veterans Park
Central Park
North Mount Carmel Park
Troup Soccer Complex
Whitlock
New Hope Church Stockbridge
Macon Soccer Complex
Poole Recreation Center
TBD C
Brackets: All Brackets

14U Classic III South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
Sand Hill Park
Glennville Rec. Hilltop
FPCA Field
Glennville Recreational Park
Friendly City Park
TBD C
JBP
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/6,11/10,11/11,11/18,12/15
Venue: Allen Creek
Chatham Co Soccer Complex
Harmony Grove
McCurry Park
Northwest Whitfield HS
West Gwinnett Park
Augusta Soccer Park
Scott Hudgens Park
Bunten Road Park
MOBA Academy
Georgia Soccer Park
Rock Springs Soccer Complex
Stars Athletic Club
Friendly City Park
Ocee Elementary
PAC
South Gwinnett Park
Ridgeview Charter School
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Brackets: All Brackets

15U Classic II-A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/28,12/7,12/9
Venue: Eagles Soccer Academy
Grimes Bridge
Rabbit Hill Park
Matt Community Park
Mudcreek
Riverline Park
Macon Soccer Complex
Silverbacks Park
Fowler Park
West Gwinnett Park
CGSA - Warner Robins
Holland Sports Complex
Marathon Park
Wade Walker Park
Tramore
South Forsyth
Brackets: All Brackets

15U Classic II-B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/28,12/8
Venue: CYSA
Rabbit Hill Park
Grizzard Park - Rome
Ocee Elementary
Pleasantdale Park
Arizona Avenue
Noonday Park
RYSA
Oconee Veterans Park
Rhodes Jordan Park
Fowler Park
Silverbacks Park
Wade Walker Park
South Forsyth
Franklin Gateway Sports Complex
Brackets: All Brackets

15U Classic III Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,11/18,11/26
Venue: Badger Creek Complex
Fullerville
Georgia Soccer Park
Noonday Park
Tramore - CASL
Adams Park
Dresden Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Joe Cowan Park
Summerour Middle School
Grimes Bridge
Chestnut Log
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Ocee Elementary
Oglethorpe Salamone
Groveway Community Park
Braly
Hubert Park
Ridgeview Charter School
Brackets: All Brackets

15U Classic III East-A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/9,12/15,12/16
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Gary Pirkle
GSA
Midway Park - Decatur
Rabbit Hill Park
Wade Walker Park
United Sports Complex
E.E. Robinson Park
Brackets: All Brackets

15U Classic III East-B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/18,12/8
Venue: Augusta Soccer Park
Bill Wood Park
Gordon Street Center
Holland Sports Complex
Poole Recreation Center
RYSA
West Jackson MS
Baldwin County Soccer Complex
Brackets: All Brackets

15U Classic III North
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,12/2
Venue: Allen Creek
GSA
Peachtree Ridge Park
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
Briscoe Park
Webb Bridge Park
Grimes Bridge
Midway Park - Decatur
Alpharetta North Park
Fowler Park
Summerour Middle School
Pinckneyville Park - UFA Norcross
South Forsyth
Shakerag Elementary
Matt Community Park
Shakerag Park
Gary Pirkle
Brackets: All Brackets

15U Classic III South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/17
Venue: CYSA
CGSA - Warner Robins
Troup Soccer Complex
Troup County Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
Springdale Park Dublin
Macon Soccer Complex
Sand Hill Park
Brackets: All Brackets

15U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/28,12/1,12/8
Venue: Ridgeview Charter School
Silverbacks Park
Arizona Avenue
Braly
Georgia Soccer Park
McCurry Park
Galloway Athletic Complex
Granite Complex
Providence Christian Academy
Rhodes Jordan Park
Village Park
Wade Walker Park
Hubert Park
TBD
Sutton Middle School
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/8,11/9,11/10,11/11,11/17,11/28
Venue: Bill Wood Park
Holland Sports Complex
KRCS
Lakeshore Park
MOBA Academy
South Forsyth
Matt Community Park
Stars Athletic Club
Bethesda Park
Georgia Soccer Park
Harmony Grove
Riverline Park
Grizzard Park - Rome
River Park Soccer Complex
Chatham Co Soccer Complex
Rock Springs Soccer Complex
Fowler Park
Ocee Elementary
River Line Park
Brackets: All Brackets

16U Classic II East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/17,12/5,12/8,12/12
Venue: Barrow County Leisure Services
Eagles Soccer Academy
GSA
Bethesda Park
Augusta Soccer Park
Briscoe Park
Rabbit Hill Park
West Gwinnett Park
Fowler Park
LanierLand Park
Hebron Christian Academy
TBD Athena1
Brackets: All Brackets

16U Classic II West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/16
Venue: CYSA
Grimes Bridge
Sutton Middle School
Troup Soccer Complex
Badger Creek Complex
Chestnut Log
Friendly City Park
Noonday Park
Wade Walker Park
Georgia Soccer Park
Tramore - CASL
Galloway Athletic Complex
Arizona Avenue
Hubert Park
East Carrollton Park
Ocee Elementary
Ridgeview Charter School
Etowah River Park
Brackets: All Brackets

16U Classic III East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/28,12/8,12/9,12/15
Venue: Bethesda Park
Rhodes Jordan Park
Scott Hudgens Park
South Forsyth
Webb Bridge Park
Covington Y Outdoor Center
Mudcreek
Rabbit Hill Park
Harmony Grove
Peachtree Ridge Park
RYSA
Alpharetta North Park
Bunten Road Park
Rock Springs Soccer Complex
Arizona Avenue
Shakerag Elementary
Fowler Park
South Gwinnett Park
Marathon Park
Shakerag Park
George Pierce Park
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

16U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/1,12/6,12/9
Venue: Silverbacks Park
Wade Walker Park
Noonday Park
McCurry Park
Whitlock
Pleasantdale Park
CYSA
PAC
Stars Athletic Club
Woodruff Farm
Central Park
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

16U Classic III North
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/30,12/15
Venue: Garden Lakes
Gordon Street Center
Lakeshore Park
Noonday Park
Union Co. HS
Braly
Grizzard Park - Rome
NGSA, Lions Field
Joe Cowan Park
West Jackson MS
Silverbacks Park
Holland Sports Complex
Metro North Pk
Ruby C. Fulbright Field
TBD C
Adams Park
Brackets: All Brackets

16U Classic III Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11
Venue: Galloway Athletic Complex
Hammond Park
PAC
Webb Bridge Park
Allen Creek
Matt Community Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Pleasantdale Park
Sutton Middle School
Barrow County Leisure Services
Grimes Bridge
Silverbacks Park
Wade Walker Park
Windsor Parkway Sports Complex
McCurry Park
Providence Christian Academy
Alpharetta North Park
Summerour Middle School
Fowler Park
LanierLand Park
South Forsyth
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/13,11/25,11/27,11/29
Venue: Fowler Park
Mudcreek
Ocee Elementary
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Scott Hudgens Park
Grimes Bridge
Matt Community Park
MOBA Academy
TBD
Allen Creek
Gary Pirkle
Holland Sports Complex
Rabbit Hill Park
Summerour Middle School
Bunten Road Park
Georgia Soccer Park
LanierLand Park
Metro North Pk
Walton High School
Noonday Park
Marathon Park
East Roswell Park
E.E. Robinson Park
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

17U Classic II Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/9,11/10,11/11
Venue: Badger Creek Complex
Georgia Soccer Park
Lakeshore Park
Noonday Park
Allen Creek
Arizona Avenue
CYSA
Webb Bridge Park
Ocee Elementary
West Gwinnett Park
Adams Park
McCurry Park
Wade Walker Park
Booker T Washington
Brackets: All Brackets

17U Classic II Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/8,11/11,12/15
Venue: Bill Wood Park
GSA
McCurry Park
Scott Hudgens Park
Augusta Soccer Park
Briscoe Park
E.E. Robinson Park
Pleasantdale Park
Baldwin County Soccer Complex
Bunten Road Park
Friendly City Park
Rock Springs Soccer Complex
Bethesda Park
Harmony Grove
Silverbacks Park
Gary Pirkle
TBD
Brackets: All Brackets

17U Classic III East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,12/5
Venue: Holland Sports Complex
Tyus Park
Wade Walker Park
GSA
Poole Recreation Center
Rhodes Jordan Park
Arizona Avenue
RYSA
Village Park
TBD C
Brackets: All Brackets

17U Classic III North
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/3,11/10,11/11,11/28,12/6
Venue: Joe Cowan Park
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
UNG
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Roper Park
Yahoola Creek Park
South Forsyth
Fowler Park
Summerour Middle School
Rock Creek Sports Complex
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

17U Classic III South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/22,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/25,11/27
Venue: Sand Hill Park
Devaul Henderson Park - RH
Friendly City Park
Macon Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Chatham Co Soccer Complex
TBD
Brackets: All Brackets

17U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/16,9/20,9/22,9/23,9/29,9/30,10/3,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/11,11/17,11/18,12/4,12/8,12/9,12/16
Venue: Braly
Chestnut Log
McCurry Park
North Floyd Park
Noonday
Riverline Park
Noonday Park
Adams Park
PAC
Metro North Pk
Franklin Gateway Sports Complex
TBD
Marathon Park
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/8
Venue: Augusta Soccer Park
Barrow County Leisure Services
KRCS
NGSA, Lions Field
Silverbacks Park
Tramore - CASL
West Gwinnett Park
Bethesda Park
Harmony Grove
Arizona Avenue
Grizzard Park - Rome
Rock Springs Soccer Complex
Hubert Park
Ruby C. Fulbright Field
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17,12/1,12/15
Venue: McCurry Park
MOBA Academy
Ocee Elementary
Scott Hudgens Park
Holland Sports Complex
Riverline Park
Stars Athletic Club
Bethesda Park
PAC
Providence Christian Academy
Mudcreek
Georgia Soccer Park
Brackets: All Brackets

18U Classic III East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/30
Venue: North Floyd Park
Gordon Street Center
Wade Walker Park
Webb Bridge Park
Arizona Avenue
Bluesprings Sports Ranch
Holland Sports Complex
West Jackson MS
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Drew Charter School
Brackets: All Brackets

18U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/27,12/9
Venue: Barrow County Leisure Services
Galloway Athletic Complex
Tramore - CASL
CYSA
Joe Cowan Park
Mudcreek
Whitlock
Marathon Park
Sutton Middle School
Hubert Park
Central Park
Brackets: All Brackets

19U Classic IA
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,12/13
Venue: Galloway Athletic Complex
Noonday Park
Ocee Elementary
Silverbacks Park
Webb Bridge Park
Georgia Soccer Park
Bunten Road Park
Scott Hudgens Park
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
Pleasantdale Park
Sutton Middle School
Wade Walker Park
Webb Bridge #1
TBD
Brackets: All Brackets

19U Classic 1B
Date: 9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,12/1
Venue: Barrow County Leisure Services
Briscoe Park
Macon Soccer Complex
TBD Athena
CYSA
LaGrange Academy
MOBA Academy
CGSA - Warner Robins
Fowler Park
Grizzard Park - Rome
Village Park
Troup Soccer Complex
Augusta Soccer Park
Brackets: All Brackets

19U Classic 1C
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/4
Venue: Chatham Co Soccer Complex
GSA
Holland Sports Complex
Badger Creek Complex
Friendly City Park
Allen Creek
McCurry Park
PAC
Brackets: All Brackets

19U Classic 1D
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/9,10/13,10/14,10/17,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,12/8,12/15
Venue: Marathon Park
Noonday Park
Riverline Park
Mudcreek
Rhodes Jordan Park
Bethesda Park
Gary Pirkle
RYSA
Tramore
E.E. Robinson Park
River Line Park
Terrell Mill Park
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

19U Classic II Metro
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11
Venue: Noonday Park
North Mount Carmel Park
Rabbit Hill Park
UNG
Dresden Park
Fowler Park
Bethesda Park
Chestnut Log
Gilmer County Soccer Complex
Oglethorpe Univ. Turf Fields
RYSA
Silverbacks Park
Providence Christian Academy
Metro North Pk
Providence Christian - Stadium
Pleasantdale Park
TBD
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

19U Classic II South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/10,11/11
Venue: CGSA - Warner Robins
Hope Church
Poole Recreation Center
Baldwin County Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
Friendly City Park
Paul Thigpen Chevrolet
Springdale Park Dublin
Macon Soccer Complex
Pearl
Brackets: All Brackets

19U Classic III
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/16,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,12/2,12/16
Venue: Allen Creek
Fowler Park
Mudcreek
Noonday Park
GSA
McCurry Park
Rabbit Hill Park
Holland Sports Complex
TBD Classic 19U
Summerour Middle School
Mud Creek
Tyus Park
Adams Park
FPCA Field
Howard Coffin Park
Matt Community Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
JBP
Metro North Pk
James A. Brown Park
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17
Venue: Badger Creek Complex
McCurry Park
MOBA Academy
Ridgeview Charter School
Tramore - CASL
Grimes Bridge
South Forsyth
Wade Walker Park
Georgia Soccer Park
Tophat Soccer Club
Hubert Park
Scott Hudgens Park
LanierLand Park
Matt Community Park
Bunten Road Park
Groveway Community Park
East Roswell Park
Howard School
Brackets: All Brackets

13U Athena B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/1,12/8,12/9
Venue: CYSA
Grimes Bridge
Metro North Pk
Ridgeview Charter School
Stars Athletic Club
Bunten Road Park
Howard School
Riverline Park
South Forsyth
Rabbit Hill Park
Georgia Soccer Park
Scott Hudgens Park
Tophat Soccer Club
Briscoe Park
Fowler Park
East Roswell Park
Matt Community Park
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

13U Athena C North
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Allen Creek
Grimes Bridge
Jones Briddge Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Webb Bridge Park
NGSA, Lions Field
Union Co. HS
Stars Athletic Club
Summerour Middle School
Badger Creek Complex
Ruby C. Fulbright Field
Shakerag Elementary
TBD Athena1
Peachtree Ridge Park
Brackets: All Brackets

13U Athena C Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,12/9
Venue: Arizona Avenue
Galloway Athletic Complex
Wade Walker Park
Howard School
Georgia Soccer Park
Ridgeview Charter School
Tophat Soccer Club
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Midway Park - Decatur
Avondale Dunaire Park
Dresden Park
Brackets: All Brackets

13U Athena C East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/2
Venue: Bethesda Park
Chatham Co Soccer Complex
Friendly City Park
Holland Sports Complex
Macon Soccer Complex
Augusta Soccer Park
Granite Complex
RYSA
TBD Athena
Oconee Veterans Park
Pleasantdale Park
Henderson Park / Livsey Field
Brackets: All Brackets

13U Athena C West
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/8
Venue: CYSA
Fullerville
Noonday Park
North Mount Carmel Park
Woodlands Park
Grizzard Park - Rome
Adams Park
McCurry Park
MOBA Academy
Northwest Whitfield HS
Marathon Park
UQP
Tramore
Troup Soccer Complex
Chestnut Log
PAC
Mudcreek
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18
Venue: CYSA
Georgia Soccer Park
Shakerag Elementary
Peachtree Ridge Park
Webb Bridge Park
GSA
Tophat Soccer Club
Wade Walker Park
Ridgeview Charter School
Arizona Avenue
Drew Charter School
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/11,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,12/8
Venue: Ridgeview Charter School
South Forsyth
Sutton Middle School
UNG
Holland Sports Complex
Noonday Park
Braly
Howard School
Metro North Pk
Georgia Soccer Park
Matt Community Park
Riverline Park
Galloway Athletic Complex
Sand Hill Park
Tophat Soccer Club
Fowler Park
Badger Creek Complex
Mudcreek
UQP
Adams Park
Terrell Mill Park
Brackets: All Brackets

14U Athena C Central
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/27,11/29,12/8
Venue: Galloway Athletic Complex
Grimes Bridge
KRCS
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Ridgeview Charter School
CYSA
McCurry Park
Mudcreek
East Roswell Park
Hubert Park
Georgia Soccer Park
Stars Athletic Club
Sutton Middle School
Tramore
Woodlands Park
Chestnut Log
Dresden Park
Groveway Community Park
PAC
Tramore - CASL
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

14U Athena C East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/29,12/2
Venue: Arizona Avenue
Gary Pirkle
Gordon Street Center
Oglethorpe Univ. Turf Fields
RYSA
Scott Hudgens Park
NGSA, Lions Field
Oconee Veterans Park
Rabbit Hill Park
South Forsyth
E.E. Robinson Park
Fowler Park
Bluesprings Sports Ranch
West Jackson MS
Ruby C. Fulbright Field
Wade Walker Park
LanierLand Park
Oglethorpe Salamone
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

14U Athena C South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/23,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15
Venue: Hope Church
John Walker Soccer Complex
Pearl
Friendly City Park
Macon Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Chatham Co Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
Demo Field Park
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/18,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/28
Venue: East Roswell Park
Fullerville
Georgia Soccer Park
Tophat Soccer Club
MOBA Academy
Wade Walker Park
Grimes Bridge
Ridgeview Charter School
Arizona Avenue
North Mount Carmel Park
Allen Creek
Badger Creek Complex
Scott Hudgens Park
George Pierce Park
Bunten Road Park
Chestnut Log
Rabbit Hill Park
Hebron Christian Academy
Sutton Middle School
Gwinnett College
Brackets: All Brackets

15U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/17,11/27,12/15
Venue: GSA
Wade Walker Park
Webb Bridge Park
Hubert Park
McCurry Park
Galloway Athletic Complex
Noonday Park
Northwest Whitfield HS
PAC
South Forsyth
Bunten Road Park
Holland Sports Complex
Scott Hudgens Park
UQP
Fowler Park
RYSA
Tramore - CASL
Matt Community Park
Sutton Middle School
Avondale Dunaire Park
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Metro North Pk
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

15U Athena C Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/2,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,12/8
Venue: Badger Creek Complex
CYSA
Metro North Pk
North Mount Carmel Park
Riverline Park
Webb Bridge Park
Fowler Park
Friendly City Park
Whitlock
Grizzard Park - Rome
Adams Park
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

15U Athena C White
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/3,11/4,11/6,11/10,11/11,11/27
Venue: Georgia Soccer Park
Arizona Avenue
Pleasantdale Park
Rabbit Hill Park
Ridgeview Charter School
Augusta Soccer Park
Silverbacks Park
Oconee Veterans Park
Tophat Soccer Club
KRCS
Wade Walker Park
Fowler Park
TBD Athena
Sutton Middle School
Bryson Park
Brackets: All Brackets

15U Athena C Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/8
Venue: Fullerville
Silverbacks Park
UNG
Wade Walker Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Grizzard Park - Rome
West Jackson MS
McCurry Park
Pleasantdale Park
Marathon Park
Mudcreek
Windsor Parkway Sports Complex
PAC
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/30,11/1,11/3,11/4,11/10,11/11,11/14,11/18,11/27,11/28
Venue: Augusta Soccer Park
Chatham Co Soccer Complex
Rhodes Jordan Park
South Forsyth
Stars Athletic Club
Webb Bridge Park
Matt Community Park
Badger Creek Complex
Bunten Road Park
PAC
Tyus Park
RYSA
Ridgeview Charter School
Georgia Soccer Park
McCurry Park
Rabbit Hill Park
Fowler Park
Scott Hudgens Park
Ocee Elementary
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/24,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/28
Venue: Friendly City Park
Holland Sports Complex
Metro North Pk
Sutton Middle School
Wade Walker Park
Fowler Park
Macon Soccer Complex
McCurry Park
Summerour Middle School
Galloway Athletic Complex
Hubert Park
Mudcreek
Oconee Veterans Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
TBD Athena
Tramore - CASL
Marathon Park
Tophat Soccer Club
Drew Charter School
CGSA - Warner Robins
LanierLand Park
PAC
Brackets: All Brackets

16U Athena C Orange
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/17,10/18,10/20,10/21,10/25,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/29
Venue: Arizona Avenue
Badger Creek Complex
Gilmer County Soccer Complex
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
Noonday Park
Tyus Park
Fowler Park
KRCS
Webb Bridge Park
Alpharetta North Park
Bunten Road Park
Matt Community Park
Pleasantdale Park
Lakeshore Park
Pearl Stephens (Warner Robins)
River Park Soccer Complex
Wade Walker Park
James Brown Pk - Dalton
Hope Church
Metro North Pk
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

16U Athena C Garnet
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/26,11/28,11/29,12/15
Venue: Galloway Athletic Complex
McCurry Park
Rhodes Jordan Park
Troup Soccer Complex
Covington Y Outdoor Center
Adams Park
Briscoe Park
Poole Recreation Center
Hubert Park
Shakerag Elementary
Harmony Grove
Sutton Middle School
Midway Park - Decatur
Rock Springs Soccer Complex
PAC
Peachtree Ridge Park
South Gwinnett Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

17U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,11/18,12/15,12/16
Venue: Badger Creek Complex
Grimes Bridge
Grizzard Park - Rome
McCurry Park
Rabbit Hill Park
RYSA
GSA
Pleasantdale Park
CGSA - Warner Robins
Noonday Park
Tophat Soccer Club
Fowler Park
Macon Soccer Complex
Metro North Pk
South Forsyth
Silverbacks Park
Groveway Community Park
Etowah River Park
Gwinnett College
Brackets: All Brackets

17U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/9
Venue: Mudcreek
Scott Hudgens Park
Cartersville Soccer Complex (CSC)
NGSA, Lions Field
Augusta Soccer Park
Ruby C. Fulbright Field
Allen Creek
Marathon Park
Brackets: All Brackets

17U Athena C
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/5,11/9,11/10,11/11,11/17,11/18
Venue: Chestnut Log
Grimes Bridge
Metro North Pk
Rabbit Hill Park
West Jackson MS
Woodlands Park
Gary Pirkle
East Carrollton Park
Rock Springs Soccer Complex
Fullerville
Pleasantdale Park
Groveway Community Park
E.E. Robinson Park
Harmony Grove
Silverbacks Park
Brackets: All Brackets

18U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/8
Venue: Allen Creek
Bill Wood Park
Scott Hudgens Park
Wade Walker Park
Arizona Avenue
Holland Sports Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
UNG
Silverbacks Park
Pleasantdale Park
Tophat Soccer Club
Friendly City Park
Summerour Middle School
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

18U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/23,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/13,11/16,11/17,11/30,12/15
Venue: Noonday Park
Sand Hill Park
Stars Athletic Club
Gordon Street Center
MOBA Academy
Mudcreek
PAC
Rhodes Jordan Park
Rock Creek Sports Complex
Bluesprings Sports Ranch
Troup Soccer Complex
West Jackson MS
LaGrange Academy
Marathon Park
Village Park
LanierLand Park
TBD Athena1
Brackets: All Brackets

18U Athena C
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/2
Venue: PAC
Peachtree Ridge Park
TBD Athena
Tramore - CASL
Fullerville
Galloway Athletic Complex
Lakeshore Park
Joe Cowan Park
North Floyd Park
Harris County SA
North Mount Carmel Park
Shakerag Elementary
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Sutton Middle School
Terrell Mill - CASL
Brackets: All Brackets

19U Athena A Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/1,11/3,11/4,11/10,11/11,11/26,12/16
Venue: Scott Hudgens Park
Tramore - CASL
Webb Bridge Park
Barrow County Leisure Services
E.E. Robinson Park
Northwest Whitfield HS
Sutton Middle School
Galloway Athletic Complex
Rock Creek Sports Complex
Gary Pirkle
Hubert Park
Metro North Pk
Walton High School
TBD Athena
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
George Pierce Park
Brackets: All Brackets

19U Athena A Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/12
Venue: Sutton Middle School
Wade Walker Park
Bethesda Park
PAC
Paul Thigpen Chevrolet
Tophat Soccer Club
Fowler Park
Silverbacks Park
Rabbit Hill Park
Augusta Soccer Park
Friendly City Park
Chatham Co Soccer Complex
Pleasantdale Park
Summerour Middle School
Brackets: All Brackets

19U Athena B Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Barrow County Leisure Services
East Carrollton Park
Harmony Grove
Bethesda Park
Grizzard Park - Rome
Holland Sports Complex
Tramore
Oconee Veterans Park
Rock Springs Soccer Complex
RYSA
Mudcreek
Etowah River Park
Brackets: All Brackets

19U Athena B Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Tyus Park
McCurry Park
CYSA
Devaul Henderson Park - RH
MOBA Academy
Howard Coffin Park
TBD
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Bethesda Park
Daughtry Park
Holland Sports Complex
RYSA
Summit Baptist Church
New Hope Church Stockbridge
Rocky Ford Park
Windsor Parkway Sports Complex
Ruby C. Fulbright Field
Wilkerson Mill Park
Rhodes Complex
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/16,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
Bryson Park
CGSA - Warner Robins
Daughtry Park
Henderson Park / Livsey Field
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Metro North Pk
NGSA, Lions Field
North Mount Carmel Park
Paul Thigpen Chevrolet
Rabbit Hill Park
Rocky Ford Park
RYSA
Stars Athletic Club
Summit Baptist Church
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
UQP
Wade Walker Park
Pike County Soccer Complex
Bunten Road Park
Southeast Athletic Complex
New Hope Church Stockbridge
Scott Hudgens Park
Arizona Avenue
Pearl
Union Co. HS
Granite Complex
Holland Sports Complex
Noonday Park
Windsor Parkway Sports Complex
TBD RILS 2
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Barrow County Leisure Services
Bethesda Park
Braly
Bryson Park
Daughtry Park
Gary Pirkle
Grimes Bridge
GSA
John Walker Soccer Complex
Metro North Pk
Noonday Park
North Mount Carmel Park
PAC
Pearl
Pike County Soccer Complex
Rabbit Hill Park
Southeast Athletic Complex
Stars Athletic Club
UQP
Wade Walker Park
Whitlock
Henderson Park / Livsey Field
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Jones Briddge Park
McCurry Park
Tramore
Webb Bridge Park
Woodruff Farm
Adams Park
Arizona Avenue
Scott Hudgens Park
CYSA
East Roswell Park
Thomson McDuffie Middle School
Woodward Academy
Shakerag Elementary
E.E. Robinson Park
Mudcreek
Peachtree Ridge Park
Central Park
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/8,11/10,11/18
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Braly
Custer Park
GSA
Henderson Park / Livsey Field
Hope Church
Jasper County Rec
Jones Briddge Park
Metro North Pk
Mudcreek
Pike County Soccer Complex
Rabbit Hill Park
RYSA
Southeast Athletic Complex
TBD Athena1
Tramore - CASL
UQP
Wade Walker Park
Webb Bridge Park
Whitlock
Woodruff Farm
Thomson McDuffie Middle School
CYSA
Daughtry Park
Noonday Park
Woodward Academy
Arizona Avenue
Bunten Road Park
Hubert Park
Riverline Park
Bethesda Park
Gary Pirkle
PAC
Scott Hudgens Park
Grimes Bridge
Pearl
Rock Springs Soccer Complex
Shakerag Elementary
Alpharetta North Park
Fullerville
North Mount Carmel Park
Adams Park
Central Park
East Roswell Park
Marathon Park
River Line Park
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/12,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: RYSA
Bethesda Park
Rhodes Complex
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Ruby C. Fulbright Field
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/17,9/22,9/23,9/29,9/30,10/1,10/4,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Bethesda Park
Jones Briddge Park
Metro North Pk
New Hope Church Stockbridge
NGSA, Lions Field
North Mount Carmel Park
Rabbit Hill Park
Stars Athletic Club
Tophat Soccer Club
Wade Walker Park
Pike County Soccer Complex
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
Howard School
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
UQP
Rocky Ford Park
Arizona Avenue
Bluesprings Sports Ranch
Noonday Park
Henderson Park / Livsey Field
Scott Hudgens Park
Daughtry Park
Ruby C. Fulbright Field
Avondale Dunaire Park
Granite Complex
Windsor Parkway Sports Complex
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Custer Park
East Roswell Park
Gary Pirkle
Grimes Bridge
GSA
Henderson Park / Livsey Field
Matt Community Park
Metro North Pk
Mudcreek
Our Lady of Victory
PAC
Rabbit Hill Park
Tophat Soccer Club
Wade Walker Park
Whitlock
Braly
North Mount Carmel Park
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
CGSA - Warner Robins
Chestnut Log
South Forsyth
Southeast Athletic Complex
Bethesda Park
Groveway Community Park
Joe Cowan Park
Bunten Road Park
Fowler Park
Arizona Avenue
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
Shakerag Elementary
Noonday Park
Woodruff Farm
Jones Briddge Park
Ruby C. Fulbright Field
Tramore
Howard School
LanierLand Park
UQP
CYSA
Shakerag Park
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Daughtry Park
Fullerville
Mudcreek
PAC
Pike County Soccer Complex
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rock Springs Soccer Complex
South Forsyth
Wade Walker Park
Henderson Park / Livsey Field
East Roswell Park
Metro North Pk
Tramore Park
Southeast Athletic Complex
Rabbit Hill Park
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Thomson McDuffie Middle School
Fowler Park
North Mount Carmel Park
Whitlock
Marathon Park
Braly
Matt Community Park
LanierLand Park
Noonday Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2018, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.