Username: 
  Password: 
       

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
14U Boys Premier I / II
Date: 9/7,9/14,9/21,9/22,9/28,10/5,10/18,10/26,10/27,11/2,11/3,11/16,12/7
Venue: Arizona Avenue
Badger Creek Complex
Stars Athletic Club
Groveway Community Park
TBD
Webb Bridge Park
Bryson Park
Chatham Co Soccer Complex
East Roswell Park
Brackets: All Brackets

15U Boys Premier I
Date: 9/14,9/29,10/12,11/2,11/9
Venue: Groveway Community Park
Stars Athletic Club
Rock Springs Soccer Complex
Harmony Grove
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

15U Boys Premier II
Date: 8/17,8/24,9/1,9/7,9/15,9/21,9/22,10/5,10/19,11/2,11/3,11/16,11/17
Venue: MOBA Academy
Wade Walker Park
West Jackson MS
Bryson Park
Riverline Park
Arizona Avenue
West Gwinnett Park
Brackets: All Brackets

16U Boys Premier I
Date: 9/7,9/8,9/14,9/15,9/21,9/27,10/6,10/12,10/13,10/20,10/26,11/2,11/3,11/16,11/17,12/7
Venue: Windsor Parkway Sports Complex
Chestnut Log
Arizona Avenue
MOBA Academy
Lakeshore Park
Rock Springs Soccer Complex
Wade Walker Park
Bryson Park
Brackets: All Brackets

16U Boys Premier II
Date: 8/24,11/16,11/17
Venue: West Gwinnett Park
Allen Creek
Brackets: All Brackets

17U Boys Premier I
Date: 9/29,10/5,10/6,10/12,10/20,10/26,11/3,11/9,11/17,12/3
Venue: Rock Springs Soccer Complex
McCurry Park
Lakeshore Park
Webb Bridge Park
TBD C2
Badger Creek Complex
Alpharetta North Park
LakePoint Sports Center
Brackets: All Brackets

17U Boys Premier II
Date: 8/24,9/21,9/22,10/26,10/27,11/16
Venue: Wade Walker Park
Grizzard Park - Rome
Arizona Avenue
Chatham Co Soccer Complex
Brackets: All Brackets

18U Boys Premier I
Date: 9/7,9/14,9/15,9/22,9/28,10/5,10/12,10/13,10/20,11/2,11/3,11/16
Venue: Arizona Avenue
Riverline Park
Stars Athletic Club
MOBA Academy
Rock Springs Soccer Complex
Chestnut Log
Pebblebrook High School
Brackets: All Brackets

18U Boys Premier II
Date: 9/21,10/26
Venue: Holland Sports Complex
Allen Creek
Brackets: All Brackets

19U Boys Premier I
Date: 10/13,10/19,10/20,11/10,11/16
Venue: CYSA
Rock Springs Soccer Complex
Bryson Park
McCurry Park
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

19U Boys Premier II
Date: 9/15,10/19,10/20,11/2,11/3,11/16,11/17,12/7,12/8
Venue: Badger Creek Complex
Hubert Park
Groveway Community Park
Arizona Avenue
TBD
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

14U Girls Premier I
Date: 8/24,8/25,9/7,9/14,9/28,9/29,10/29,11/16,11/18
Venue: Wade Walker Park
Stars Athletic Club
MOBA Academy
Badger Creek Complex
Grimes Bridge
Arizona Avenue
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

15U Girls Premier I
Date: 8/24,9/8,9/14,9/15,9/28,11/2,11/3,11/16
Venue: Allen Creek
CYSA
Arizona Avenue
Grimes Bridge
Webb Bridge Park
Brackets: All Brackets

16U Girls Premier I
Date: 8/24,9/7,9/8,9/14,9/15,9/28,9/29,10/6,10/27,11/3,11/4,11/17
Venue: Badger Creek Complex
CYSA
North Mount Carmel Park
MOBA Academy
Stars Athletic Club
CGSA - Warner Robins
Brackets: All Brackets

17U Girls Premier I
Date: 9/6,9/8,9/14,10/5,10/6,10/13,10/26,10/27
Venue: Badger Creek Complex
McCurry Park
CYSA
Arizona Avenue
Chatham Co Soccer Complex
Brackets: All Brackets

18U Girls Premier I
Date: 10/5,10/27,11/3
Venue: CGSA - Warner Robins
Jenifer Ross County Soccer Complex
North Mount Carmel Park
Brackets: All Brackets

19U Girls Premier I
Date: 8/25,9/7,9/8,9/14,9/28,9/29,10/5,10/6,10/26,10/27,11/3,11/10,11/16,11/17
Venue: CYSA
McCurry Park
Arizona Avenue
Grimes Bridge
Alpharetta North Park
Badger Creek Complex
Webb Bridge Park
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets