Username: 
  Password: 
       

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12U Boys 9v9
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/17,4/18,4/19,4/20,4/26,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Alpharetta North Park
Arizona Avenue
Chatham Co Soccer Complex
Garden Lakes
James Brown Pk - Dalton
Midway Park - Decatur
MOBA Academy
Rock Springs Soccer Complex
Scott Hudgens Park
Groveway Community Park
Rhodes Jordan Park
Holland Sports Complex
Hubert Park
JBP
North Mount Carmel Park
Shakerag Elementary
Silverbacks Park
Windsor Parkway Sports Complex
Avondale Dunaire Park
RYSA
Broaddus Durkan Soccer Complex
Bryson Park
West Gwinnett Park
Badger Creek Complex
Sweetapple
Tramore - CASL
Calhoun Park
Gary Pirkle
Riverline Park
Oglethorpe Salamone
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Brackets: All Brackets

12U Girls 9v9
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/26,3/31,4/7,4/13,4/20,4/22,4/27,4/28,5/4,5/11,5/12
Venue: Arizona Avenue
MOBA Academy
Alpharetta North Park
North Mount Carmel Park
Riverline Park
Scott Hudgens Park
Badger Creek Complex
George Pierce Park
Briscoe Park
Chatham Co Soccer Complex
Webb Bridge Park
Brackets: All Brackets

B13U Classic I Blue
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/12,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Chatham Co Soccer Complex
Fowler Park
Metro North Pk
West Gwinnett Park
Badger Creek Complex
Roswell Area Park
Central Park
Rock Springs Soccer Complex
Georgia Soccer Park
Macon Soccer Complex
CYSA
Ocee Elementary
Matt Community Park
CGSA - Warner Robins
Ridgeview Charter School
Grimes Bridge
Groveway Community Park
Noonday Park
TBD Athena
Lynwood Park
Brackets: All Brackets

B13U Classic I Red
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Augusta Soccer Park
Lakeshore Park
Scott Hudgens Park
Wade Walker Park
Webb Bridge Park
Ruby C. Fulbright Field
KRCS
Stars Athletic Club
Alpharetta North Park
Bethesda Park
Holland Sports Complex
Franklin Gateway Sports Complex
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

B13U Classic II Blue
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Midway Park - Decatur
Whitlock
Baldwin County Soccer Complex
Ocee Elementary
Rhodes Jordan Park
Morgan County Soccer Complex
Rabbit Hill Park
RYSA
Scott Hudgens Park
Rock Creek Sports Complex
Central Park
United Sports Complex
West Gwinnett Park
Bunten Road Park
Fowler Park
Brackets: All Brackets

B13U Classic II Red
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/13,4/14,4/20,4/24,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5,5/10,5/11
Venue: Central Park
MOBA Academy
Metro North Pk
Pinckneyville Park - UFA Norcross
GSA
McCurry Park
Mudcreek
Noonday Park
Fulton Leadership Academy
Ridgeview Charter School
Oglethorpe Salamone
TBD
Friendly City Park
CGSA - Warner Robins
Dresden Park
Georgia Soccer Park
Oglethorpe Univ. Turf Fields
TBD Athena
Brackets: All Brackets

B13U Classic II Black
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/13,4/14,4/17,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Rabbit Hill Park
Bluesprings Sports Ranch
Georgia Soccer Park
East Carrollton Park
Riverline Park
Central Park
Garden Lakes
Woodlands Park
Ridgeview Charter School
Webb Bridge Park
North Mount Carmel Park
Fowler Park
Alpharetta North Park
Brackets: All Brackets

B13U Classic III Orange
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/13,4/14,4/20,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Arizona Avenue
Henderson Park / Livsey Field
Oconee Veterans Park
Scott Hudgens Park
Augusta Soccer Park
Granite Complex
E.E. Robinson Park
Fullerville
East Roswell Park
Grimes Bridge
Briscoe Park
Holland Sports Complex
Wade Walker Park
Gary Pirkle
Brackets: All Brackets

B13U Classic III White
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/24,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Arizona Avenue
Central Park
Stars Athletic Club
Tyus Park
Hubert Park
CYSA
Wade Walker Park
Mudcreek
Noonday Park
West Jackson MS
Adams Park
Badger Creek Complex
Metro North Pk
Tramore - CASL
Metro North Park
Brackets: All Brackets

B13U Classic III Green
Date: 3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/20,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: GSA
Alpharetta North Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Pleasantdale Park
Grizzard Park - Rome
Peachtree Ridge Park
Galloway Athletic Complex
Oglethorpe Salamone
Ridgeview Charter School
Summit Baptist Church
Windsor Parkway Sports Complex
North Floyd Park
Shakerag Elementary
Summerour Middle School
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Georgia Soccer Park
Webb Bridge Park
Jones Briddge Park
TBD
Brackets: All Brackets

B14U Classic I
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/31,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/26,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Grizzard Park - Rome
Matt Community Park
Peachtree Ridge Park
West Gwinnett Park
Webb Bridge Park
West Jackson MS
Bryson Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
CYSA
Shakerag Elementary
Holland Sports Complex
Ringgold High School
Lakeshore Park
Jones Briddge Park
Hoschton
Central Park
Fowler Park
Brackets: All Brackets

B14U Classic II East
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/31,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5,5/9,5/11,5/12
Venue: Barrow County Leisure Services
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Rabbit Hill Park
Sand Hill Park
Scott Hudgens Park
Badger Creek Complex
Fowler Park
Pleasantdale Park
Wade Walker Park
Central Park
McCurry Park
Peachtree Ridge Park
Rhodes Jordan Park
GSA
Shakerag Elementary
Bunten Road Park
Arizona Avenue
Oglethorpe Salamone
TBD C
Lynwood Park
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

B14U Classic II West
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/13,4/14,4/17,4/20,4/26,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Northwest Whitfield HS
West Gwinnett Park
Eagles Soccer Academy
Friendly City Park
Macon Soccer Complex
Troup Soccer Complex
Georgia Soccer Park
Wade Walker Park
GSA
MOBA Academy
Galloway Athletic Complex
Riverline Park
McCurry Park
Sutton Middle School
CGSA - Warner Robins
Ridgeview Charter School
TBD C1
Brackets: All Brackets

B14U Classic III East
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Eastside Baptist Church
Hebron Christian Academy
Fowler Park
Scott Hudgens Park
Briscoe Park
Rabbit Hill Park
Ocee Elementary
E.E. Robinson Park
Glennville Rec. Hilltop
Stars Athletic Club
Rock Springs Soccer Complex
United Sports Complex
Rock Creek Sports Complex
TBD C
Bryson Park
Central Park
Gary Pirkle
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

B14U Classic III West
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/13,4/20,4/25,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Augusta Soccer Park
Franklin Gateway Sports Complex
Granite Complex
Fullerville
Hubert Park
Mudcreek
Henderson Park / Livsey Field
North Mount Carmel Park
Noonday Park
Ocee Elementary
Oconee Veterans Park
Ridgeview Charter School
Holland Sports Complex
Woodlands Park
Georgia Soccer Park
Tramore - CASL
TBD C
Marathon Park
Metro North Pk
Brackets: All Brackets

B14U Classic IV East
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Pleasantdale Park
Whitlock
Central Park
Grimes Bridge
Troup Soccer Complex
Webb Bridge Park
Mudcreek
Alpharetta North Park
Briscoe Park
Galloway Athletic Complex
Wade Walker Park
Adams Park
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

B14U Classic IV South
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/13,4/20,4/27,5/4,5/5
Venue: CGSA - Warner Robins
Devaul Henderson Park - RH
FPCA Field
Chatham Co Soccer Complex
Sand Hill Park
Macon Soccer Complex
Brackets: All Brackets

B14U Classic IV West
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/7,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Cartersville Soccer Complex (CSC)
Covington Y Outdoor Center
Mudcreek
Oglethorpe Univ. Turf Fields
CYSA
Bethesda Park
PAC
Barrow County Leisure Services
Lucky Shoals Park
Noonday Park
Metro North Pk
Dresden Park
TBD C
Brackets: All Brackets

B15U Classic Red
Date: 3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
Hubert Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Pleasantdale Park
Stars Athletic Club
Rhodes Jordan Park
Silverbacks Park
West Gwinnett Park
Noonday Park
Tramore - CASL
Northwest Whitfield HS
Brackets: All Brackets

B15U Classic Green
Date: 3/16,3/17,3/23,3/24,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/10,5/11,5/12
Venue: Silverbacks Park
Central Park
Grimes Bridge
Scott Hudgens Park
Wade Walker Park
GSA
Oglethorpe Salamone
Webb Bridge Park
Rabbit Hill Park
United Sports Complex
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Rhodes Jordan Park
TBD
Brackets: All Brackets

B15U Classic Blue
Date: 3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Grizzard Park - Rome
Hubert Park
Stars Athletic Club
Central Park
Rabbit Hill Park
Noonday Park
Shakerag Elementary
Tramore - CASL
Summerour Middle School
Joe Cowan Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Peachtree Ridge Park
Brackets: All Brackets

B15U Classic Yellow
Date: 3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Briscoe Park
E.E. Robinson Park
Providence Christian Academy
Arizona Avenue
Galloway Athletic Complex
GSA
Bethesda Park
Granite
Wade Walker Park
Henderson Park / Livsey Field
Poole Recreation Center
Brackets: All Brackets

G13U Athena A
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/12,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Metro North Pk
Groveway Community Park
Ocee Elementary
MOBA Academy
Central Park
Georgia Soccer Park
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
CYSA
Tramore Park
Grimes Bridge
Tophat Soccer Club
Ridgeview Charter School
Hubert Park
Howard School
Tramore - CASL
Noonday Park
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

G13U Athena B
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,4/6,4/11,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,4/29,5/4,5/5,5/10,5/11
Venue: Chestnut Log
Macon Soccer Complex
Webb Bridge Park
Rabbit Hill Park
Tophat Soccer Club
Wade Walker Park
RYSA
East Roswell Park
Fullerville
Georgia Soccer Park
Ocee Elementary
Riverline Park
Arizona Avenue
Northwest Whitfield HS
Grimes Bridge
Howard School
Hebron Christian Academy
Ridgeview Charter School
CGSA - Warner Robins
Brackets: All Brackets

G13U Athena C East
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/20,4/24,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5,5/11,5/18
Venue: Central Park
Pleasantdale Park
Augusta Soccer Park
Granite Complex
Windsor Parkway Sports Complex
Briscoe Park
Georgia Soccer Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Scott Hudgens Park
Allen Creek
Holland Sports Complex
Tophat Soccer Club
Wade Walker Park
Henderson Park / Livsey Field
Ridgeview Charter School
Summerour Middle School
Brackets: All Brackets

G13U Athena C West
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Franklin Gateway Sports Complex
CYSA
McCurry Park
Midway Park - Decatur
Mudcreek
Grimes Bridge
North Mount Carmel Park
Grizzard Park - Rome
Noonday Park
Wade Walker Park
Badger Creek Complex
Troup Soccer Complex
Groveway Community Park
Arizona Avenue
East Roswell Park
Brackets: All Brackets

G13U Athena D
Date: 3/2,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Chestnut Log
Friendly City Park
Ruby C. Fulbright Field
Fullerville
Ocee Elementary
Peachtree Ridge Park
Mudcreek
Oconee Veterans Park
Oglethorpe Salamone
Woodlands Park
Galloway Athletic Complex
Bethesda Park
Jones Briddge Park
Stars Athletic Club
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Dresden Park
TBD C1
Brackets: All Brackets

G14U Athena A
Date: 3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/12,4/13,4/14,4/20,4/24,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: GSA
Riverline Park
UNG
CYSA
Georgia Soccer Park
Tophat Soccer Club
Webb Bridge Park
Braly
Metro North Pk
Howard School
Arizona Avenue
Alpharetta North Park
Ridgeview Charter School
Franklin Gateway Sports Complex
TBD Athena
Brackets: All Brackets

G14U Athena B
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/27,3/30,3/31,4/6,4/7,4/12,4/13,4/14,4/16,4/20,4/25,4/27,4/28,5/1,5/3,5/4,5/5,5/8,5/12
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Franklin Gateway Sports Complex
Scott Hudgens Park
Terrell Mill Park
Metro North Pk
Sand Hill Park
Badger Creek Complex
Fowler Park
Marathon Park
Central Park
Peachtree Ridge Park
Stars Athletic Club
Grimes Bridge
Ruby C. Fulbright Field
East Roswell Park
Noonday Park
Tophat Soccer Club
Tramore
Shakerag Elementary
Howard School
Galloway Athletic Complex
Oglethorpe Univ. Turf Fields
TBD Athena
Brackets: All Brackets

G14U Athena C East
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,4/13,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Central Park
KRCS
Oconee Veterans Park
RYSA
GSA
Rabbit Hill Park
Wade Walker Park
West Jackson MS
Georgia Soccer Park
Holland Sports Complex
Ocee Elementary
Ridgeview Charter School
Arizona Avenue
Franklin Gateway Sports Complex
Brackets: All Brackets

G14U Athena C West
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/7,4/13,4/14,4/20,4/24,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Chestnut Log
CYSA
Mudcreek
Macon Soccer Complex
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Friendly City Park
Georgia Soccer Park
Dresden Park
McCurry Park
Oglethorpe Salamone
Woodlands Park
CGSA - Warner Robins
Tramore
Ridgeview Charter School
TBD Athena
PAC
Brackets: All Brackets

G14U Athena D
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/31,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Bluesprings Sports Ranch
E.E. Robinson Park
Hubert Park
Devaul Henderson Park - RH
Badger Creek Complex
Galloway Athletic Complex
Gary Pirkle
Tramore - CASL
Pearl
Sutton Middle School
TBD Athena
Brackets: All Brackets

G15U Athena Gold
Date: 3/10,3/16,3/23,3/24,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Scott Hudgens Park
Badger Creek Complex
Allen Creek
Grimes Bridge
Rabbit Hill Park
TBD Athena
Brackets: All Brackets

G15U Athena Red
Date: 3/9,3/16,3/17,3/23,4/13,4/14,4/19,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Cartersville Soccer Complex (CSC)
Pleasantdale Park
Rabbit Hill Park
Webb Bridge Park
Fowler Park
Central Park
Galloway Athletic Complex
Tramore Park
Tramore - CASL
Hubert Park
LanierLand Park
Brackets: All Brackets

G15U Athena Blue
Date: 3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: KRCS
Midway Park - Decatur
TBD
Mudcreek
PAC
Whitlock
Noonday Park
Tramore
Adams Park
Pleasantdale Park
Harris County SA
Brackets: All Brackets

12U Girls RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/13,4/20,4/27,4/28,5/4
Venue: James Brown Pk - Dalton
Bethesda Park
Arlington Christian School
RYSA
Rocky Ford Park
Ruby C. Fulbright Field
Broaddus Durkan Soccer Complex
Brackets: All Brackets

12U Boys RIAS
Date: 3/2,3/9,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11
Venue: Bethesda Park
Bryson Park
Rocky Ford Park
RYSA
Lucky Shoals Park
Ruby C. Fulbright Field
Silverbacks Park
Stockbrdige Middle School
Summit Baptist Church
Holland Sports Complex
West Gwinnett Park & Aquatic Ctr.
Daughtry Park
TBD RILS 2
Rhodes Jordan Park
Brackets: All Brackets

14U Boys RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/14,3/16,3/17,3/19,3/21,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/26,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Allen Creek
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
Lucky Shoals Park
Rabbit Hill Park
Riverline Park
Southeast Athletic Complex
TBD
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Metro North Pk
Noonday Park
Arlington Christian School
Bethesda Park
Bryson Park
Daughtry Park
E.E. Robinson Park
Henderson Park / Livsey Field
North Mount Carmel Park
Paul Thigpen Chevrolet
Pearl
Scott Hudgens Park
Union Co. HS
Franklin Gateway Sports Complex
Stockbrdige Middle School
Tyus Park
Wade Walker Park
Arizona Avenue
RYSA
Stars Athletic Club
TBD RILS 2
Summit Baptist Church
Gary Pirkle
TBD C
Brackets: All Brackets

14U Girls RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/12,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5,5/11
Venue: Badger Creek Complex
Bluesprings Sports Ranch
Bunten Road Park
Henderson Park / Livsey Field
Lakeshore Park
Noonday Park
Pike County Soccer Complex
Granite Complex
Scott Hudgens Park
Stars Athletic Club
Allen Creek
Bethesda Park
Jones Briddge Park
Metro North Pk
North Mount Carmel Park
Rabbit Hill Park
Tyus Park
Wade Walker Park
Arizona Avenue
CGSA - Warner Robins
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Ruby C. Fulbright Field
Broaddus Durkan Soccer Complex
Tophat Soccer Club
Gilmer High School
Riverline Park
CYSA
TBD Athena
Hebron Christian Academy
Brackets: All Brackets

16U Boys RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/7,4/13,4/14,4/19,4/20,4/26,4/27,4/28,5/3,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Covington Y Outdoor Center
CYSA
East Roswell Park
Hebron Christian Academy
Jones Briddge Park
Metro North Pk
PAC
Pike County Soccer Complex
Rabbit Hill Park
TBD
Webb Bridge Park
Whitlock
Mudcreek
Adams Park
Allen Creek
Briscoe Park
Central Park
Custer Park
E.E. Robinson Park
Fullerville
Hubert Park
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
North Mount Carmel Park
Bryson Park
Franklin Gateway Sports Complex
GSA
Scott Hudgens Park
Shakerag Elementary
Wade Walker Park
Barrow County Leisure Services
Henderson Park / Livsey Field
Peachtree Ridge Park
Gary Pirkle
Grimes Bridge
Noonday Park
Pearl
Rock Springs Soccer Complex
Tramore
Arizona Avenue
Tramore Park
Bunten Road Park
Braly
Riverline Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

16U Girls RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/7,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5,5/11,5/12
Venue: Allen Creek
Custer Park
E.E. Robinson Park
East Roswell Park
Fowler Park
Metro North Pk
PAC
Southeast Athletic Complex
Jones Briddge Park
Adams Park
Arlington Christian School
Central Park
Daughtry Park
GSA
Mudcreek
Covington Y Outdoor Center
LanierLand Park
Matt Community Park
Rabbit Hill Park
Bunten Road Park
CGSA - Warner Robins
Roper Park
Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
Braly
Grimes Bridge
Noonday Park
Scott Hudgens Park
Tramore
Shakerag Elementary
Hebron Christian Academy
Brackets: All Brackets

19U Boys RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,4/6,4/12,4/13,4/14,4/20,4/21,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Allen Creek
Bethesda Park
E.E. Robinson Park
Henderson Park / Livsey Field
Matt Community Park
McCurry Park
Metro North Pk
Mudcreek
Pinckneyville Park - UFA Norcross
RYSA
Silverbacks Park
TBD
Arizona Avenue
Rhodes Jordan Park
Badger Creek Complex
Briscoe Park
Central Park
CYSA
East Roswell Park
PAC
Rabbit Hill Park
Scott Hudgens Park
Southeast Athletic Complex
Woodward Academy
Grimes Bridge
LanierLand Park
Bunten Road Park
Franklin Gateway Sports Complex
GSA
Custer Park
Gary Pirkle
Noonday Park
Pearl
Tramore
Rock Springs Soccer Complex
George Pierce Park
Fowler Park
Metro North Park
Summerour Middle School
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

19U Girls RIAS
Date: 3/2,3/3,3/9,3/10,3/16,3/17,3/23,3/24,3/30,3/31,4/6,4/13,4/14,4/20,4/27,4/28,5/4,5/5
Venue: Henderson Park / Livsey Field
Matt Community Park
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Rabbit Hill Park
TBD
Bethesda Park
Central Park
E.E. Robinson Park
Marathon Park
Allen Creek
LanierLand Park
PAC
Bunten Road Park
Shakerag Park
Gary Pirkle
Mudcreek
Rock Springs Soccer Complex
Summerour Middle School
Pike County Soccer Complex
Fowler Park
Scott Hudgens Park
Brackets: All Brackets







Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.