Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12U Boys Pre-GPL
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/9,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: Arizona Avenue
Durkan Fields
Gary Pirkle
MOBA Academy
Morgan County Soccer Complex
Broaddus Durkan Soccer Complex
East Carrollton Park
Badger Creek Complex
Coal Mountain Park
Holland Sports Complex
Northwest Whitfield HS
Chatham Co Soccer Complex
Chestnut Log
James Brown Pk - Dalton
Allen Creek
Macon Soccer Complex
Campbell MS
West Gwinnett Park
Tramore - CASL
Troup Soccer Complex
Buford Youth Sports Complex
Joe Cowan Park
Tom E Morris Soccer Complex
Hubert Park
TBD
Brackets: All Brackets

13U Boys GPL
Date: 2/26,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/16,4/23,4/30,5/1,5/6,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: MOBA Academy
Chestnut Log
Coal Mountain Park
Macon Soccer Complex
Gary Pirkle
Wade Walker Park
East Carrollton Park
Hubert Park
Brackets: All Brackets

13U Boys Championship
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/9,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/21,5/22
Venue: Shakerag Elementary
Hubert Park
CGSA - Warner Robins
Chatham Co Soccer Complex
Holland Sports Complex
Sand Hill Park
Devaul Henderson Park - RH
Campbell MS
Bryson Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

13U Boys Conference
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/9,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/6,5/7,5/8,5/14
Venue: Badger Creek Complex
Bluesprings Sports Ranch
Briscoe Park
Oconee Veterans Park
Gary Pirkle
Chestnut Log
Joe Cowan Park
Shakerag Elementary
Lucky Shoals Park
West Jackson MS
Hubert Park
Bethesda Park
Buford Youth Sports Complex
Tramore - CASL
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

14U Boys GPL
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/9,4/10,4/16,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/13,5/14,5/15,5/22
Venue: Baldwin County Soccer Complex
East Carrollton Park
Arizona Avenue
Campbell MS
West Gwinnett Park
Holland Sports Complex
Bryson Park
Bethesda Park
Chestnut Log
Hubert Park
Peachtree Ridge Park
Southeast Athletic Complex
Brackets: All Brackets

14U Boys Championship
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/1,4/2,4/15,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/6,5/7,5/8,5/14,5/22
Venue: East Carrollton Park
Oconee Veterans Park
Pearl
MOBA Academy
Bryson Park
CGSA - Warner Robins
Chestnut Log
Friendly City Park
Troup Soccer Complex
Badger Creek Complex
Joe Cowan Park
Buford Youth Sports Complex
Gary Pirkle
Unity Baptist Church
Brackets: All Brackets

14U Boys Conference North
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/10,4/16,4/23,4/24,4/29,4/30,5/1,5/7,5/14,5/15
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Hubert Park
Morgan County Soccer Complex
Badger Creek Complex
Holland Sports Complex
Tramore Park
West Jackson MS
College Park - Conley Rec Center/Stadium
Brackets: All Brackets

14U Boys Conference South
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/9,4/10,4/16,4/23,4/24,4/28,4/30,5/1,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15
Venue: CGSA - Warner Robins
Friendly City Park
Southern Pines Park
Chatham Co Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
FPCA Field
TBD C2
Brackets: All Brackets

15U Boys Friendlies
Date: 4/16,4/23,4/30,5/7,5/8,5/28
Venue: Hubert Park
TBD
Coal Mountain Park
Oconee Veterans Park
Poole Recreation Center
Bryson Park
Joe Cowan Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

12U Girls Pre-GPL
Date: 2/26,3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/26,3/27,4/10,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: MOBA Academy
Holland Sports Complex
Macon Soccer Complex
Badger Creek Complex
East Carrollton Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

13U Girls GPL
Date: 2/26,2/27,3/5,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/9,4/13,4/16,4/20,4/22,4/23,4/24,4/30,5/1,5/2,5/7,5/8,5/14
Venue: Hubert Park
Ruby C. Fulbright Field
East Carrollton Park
CGSA - Warner Robins
Chatham Co Soccer Complex
Morgan County Soccer Complex
West Jackson MS
Bluesprings Sports Ranch
Oconee Veterans Park
Northwest Whitfield HS
Chestnut Log
Tramore - CASL
TBD
Brackets: All Brackets

14U Girls GPL
Date: 2/26,2/27,3/5,3/6,3/12,3/13,3/20,3/26,3/27,4/10,4/16,4/21,4/23,4/24,4/27,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15
Venue: East Carrollton Park
Macon Soccer Complex
Oconee Veterans Park
West Jackson MS
Holland Sports Complex
Badger Creek Complex
MOBA Academy
North Mount Carmel Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

14U Girls Championship
Date: 2/26,2/27,3/5,3/12,3/13,3/20,3/26,3/27,4/9,4/10,4/16,4/22,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/14
Venue: Friendly City Park
Gary Pirkle
Hubert Park
CGSA - Warner Robins
Chatham Co Soccer Complex
Buford Youth Sports Complex
Badger Creek Complex
Holland Sports Complex
TBD C1
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/14,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/14,5/15,5/21,5/22
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Rhodes Complex
Wade Walker Park
Holland Sports Complex
TBD
West Gwinnett Park
Chuck Camp Park
Lucky Shoals Park
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/18,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/3,4/6,4/10,4/15,4/16,4/18,4/22,4/23,4/24,4/30,5/1,5/7,5/8,5/14,5/15,5/16,5/21,5/22
Venue: Allen Creek
Arizona Avenue
CGSA - Warner Robins
College Park - Conley Rec Center/Stadium
CYSA
Ruby C. Fulbright Field
RYSA
Wade Walker Park
Whitlock
Barrow Co. Soccer Park
Central Park
Daughtry Park
Henderson Park / Livsey Field
Harris County SA
Rocky Ford Park
West Gwinnett Park
Pike County
TBD
Elon Fields
North Mount Carmel Park
Northgate HS
Holland Sports Complex
Hubert Park
Paul Thigpen Chevrolet
Gilmer High School
Tabernacle Baptist Church
Tramore Park
Noonday
Woodruff Farm
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/14,4/16,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,4/30,5/1,5/7,5/14,5/15,5/21,5/28
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Barrow Co. Soccer Park
College Park - Conley Rec Center/Stadium
Gary Pirkle
Grimes Bridge
Henderson Park / Livsey Field
Tyus Park
West Gwinnett Park
Woodruff Farm
PAC
RYSA
Wade Walker Park
Bethesda Park
Central Park
Chestnut Log
Groveway Community Park
Shorty Howell Park
Chuck Camp Park
CYSA
Buford Youth Sports Complex
Northgate HS
TBD
Whitlock
Lucky Shoals Park
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/9,4/10,4/16,4/19,4/21,4/23,4/24,4/26,4/30,5/1,5/5,5/7,5/8,5/12,5/14,5/15,5/18,5/21,5/22
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Harbins Park
Henderson Park / Livsey Field
Wade Walker Park
Woodruff Farm
CYSA
Shorty Howell Park
Stockbridge High School
HENDERSON FIELDS
West Gwinnett Park
North Mount Carmel Park
PAC
Arizona Avenue
Grimes Bridge
Groveway Community Park
JJ Biello
TBD
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 3/5,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/16,4/23,4/30,5/1,5/7,5/14,5/21
Venue: Allen Creek
Rocky Ford Park
Wade Walker Park
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/21,3/25,3/26,3/27,4/2,4/10,4/12,4/16,4/17,4/21,4/23,4/24,4/30,5/1,5/3,5/4,5/7,5/8,5/14,5/15,5/17,5/21,5/22
Venue: Allen Creek
Barrow Co. Soccer Park
CGSA - Warner Robins
College Park - Conley Rec Center/Stadium
CYSA
Daughtry Park
Henderson Park / Livsey Field
Stars Athletic Club
Wade Walker Park
Whitlock
Central Park
Gary Pirkle
Arizona Avenue
Buford Youth Sports Complex
North Mount Carmel Park
Tyus Park
Northgate HS
Old Cass High School
RYSA
Unity Baptist Church
Pike County
Sutton Middle School - TH
Woodruff Farm
Tophat Soccer Club
TBD
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 3/5,3/6,3/12,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/8,5/14,5/15,5/21
Venue: CYSA
Grimes Bridge
PAC
Wade Walker Park
West Gwinnett Park
Woodruff Farm
North Mount Carmel Park
Groveway Community Park
Sutton Middle School - TH
Allen Creek
Arizona Avenue
Tophat Soccer Club
TBD
Northgate HS
Whitlock
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 3/5,3/13,3/19,3/20,3/26,3/27,4/2,4/16,4/23,4/24,4/30,5/1,5/21
Venue: PAC
Custer Park
Hubert Park
Shakerag Park
Woodrow Wilson Park
Osborn High School
Brackets: All Brackets